dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nizinna

Żyrardów,mazowieckie

810 000 zł160 m² 5 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Oferta zarezerwowana! oferta na wyłączność tylko U nas! avenda nieruchomości W Żyrardowie tel., Poleca Państwu swoją nową ofertę: sprzedaży domu w Żyrardowie o pow. mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 299 000 zł322 m² 4 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kameralny klimat i kontakt z naturą oraz szybka komunikacja do Warszawy. Zamieszkaj w przestronnym domu i odetchnij od wielkomiejskiego pośpiechu oraz zgiełku. Dzięki terenowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

900 000 zł130 m² 6 933,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej dzielnicy Opola - Czarnowąsy. Charakterystyka nieruchomości: - dom wybudowany w 2022 roku w technologii tradycyjnej. - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 920 000 zł167 m² 11 476,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Do sprzedania wolnostojący dom z garażem w bryle budynku z 2010 r. zlokalizowany na spokojnej uliczce domów jednorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Warszewo. Przed domem wiata na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

525 000 zł74 m² 7 094,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż szeregowiec pod Kórnikiem! bez prowizji I pcc gotowe po odbiorach I do zakupu! gotowe do odbioru piękne szeregowce pod kórnikiem Światłowód! jeśli cenisz sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł126 m² 4 995,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Dom na sprzedaż w Kruszynie, gmina Sicienko. Według projektu "przyjemna 18" to kwintesencja funkcjonalności i praktyczności parterowego domu w najmodniejszym wariancie stylistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

2 500 000 zł261 m² 9 578,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:930 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu z pięknym ogrodem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami! Stacja pkp Nowa Iwiczna znajduje się 15 minut spacerem od domu. W skrócie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

2 608 000 zł180 m² 14 488,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 799 m²

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna. Mamy do zaoferowania dużą działkę inwestycyjna o powierzchni 1799 m2 mieszczącą się na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

750 000 zł135 m² 5 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Parterowy Dom w Bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni. Przedsprzedaż Dom będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł129 m² 4 634,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

NA sprzedaź Działka gruntu zabudowana domem jednorodzinnym w trakcie realizacji. Działka budowlana znajduje się w cichej, spokojnej części Gorzowa Wlkp. przy ulicy Niwickiej i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bobrownicka

Poznań,wielkopolskie

4 350 000 zł192 m² 22 656,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

No1 real estate zaprasza do wyjątkowej nieruchomości w otoczeniu łąk, wśród zabudowy jednorodzinnej, usytuowanej w Poznaniu w dzielnicy Szczepankowo. To miejsce, gdzie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaryszki

Jaryszki,wielkopolskie

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rezerwacja Polecam na sprzedaż domek rekreacyjny, na terenie ogródków działkowych ,rod Orkan" w miejscowości Jaryszki , bezpośrednio przy granicy Poznania od strony Kurnika. 8 km od Ronda Rataje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zarzecze

Zarzecze,śląskie

719 000 zł180 m² 3 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:867 m²

Dom w Zarzeczu w atrakcyjnej cenie, w cichej i spokojnej okolicy i w przyjaznym sąsiedztwie. Dom o powierzchni użytkowej 138,6 mkw z praktycznymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:763 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego domu z piękną, zadbaną działką na poznańskim Fabianowie. Fabianowo znajduje się na granicy Poznania i Plewisk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Kiełpin,mazowieckie

1 350 000 zł492 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Na sprzedaż doskonale zlokalizowany budynek mieszkalno-usługowy znajdujący się w Kiełpinie przy ul. Warszawskiej. W skład nieruchomości wchodzą: 1445 m2 w pełni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lasek

Lasek,mazowieckie

1 099 900 zł151 m² 7 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy, dom wolnostojący o powierzchni ok.150 m2 posadowiony na przestronnej, dużej działce o powierzchni ok. 2600 m2. Rozkład domu ; Parter : - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę, a otrzymasz aranżację ogrodu gratis. Pakiet obejmuje- trawę z rolki, nawodnienie trawnika oraz robot koszący. Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipnicka

Bielsko-Biała,śląskie

549 000 zł528 m² 1 039,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze unikalny, niepowtarzalny styl I klimat nieruchomości tuż przy ścisłym centrum bielska przy ulicy lipnickiej. Uwaga! Projekt wykonawczy przebudowy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

570 000 zł250 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Do sprzedania budynek o powierzchni użytkowej 174 mkw, znajdujący się na terenie miasta Wadowice. Dom murowany z pustaka i cegły powstał w latach 80 i położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czasław

Czasław,małopolskie

550 000 zł540 m² 1 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość składającą się z działki budowlanej o powierzchni 42ar oraz domu wielorodzinnego wraz z pomieszczeniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szybowników

Leszno,wielkopolskie

469 000 zł86 m² 5 467,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Powstańców Styczniowych

Tarnów,małopolskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Umowa na wyłączność! Do sprzedaży wolnostojący dom 150m2 w Tarnowie Mościcach Dom z 1960 r do remontu Działka 11 ar Dom ze względu na lokalizację oraz prosty, a przez to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł164 m² 2 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Sprzedaż, dom, wolnostojący, ekonomiczny, parterowy, bolesławiec, rakowice nowa cena! Możliwość obejrzenia gotowego domu (w odbiciu lustrzanym) na żywo! idealny dom jednorodzinny w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

580 000 zł148 m² 3 927,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Nowe Chechło. Dom jest budowany na podstawie projektu firmy Archon Dom w ligolach (M) umiejscowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 890 000 zł408 m² 4 632,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:464 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący położony w znakomitej lokalizacji w dzielnicy domów wolnostojących na dolnym Czechowie. Dom został wybudowany z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górna

Rybna,małopolskie

400 000 zł117 m² 3 418,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 84m, położony niedaleko Krakowa, w miejscowości Rybna, gmina Czernichów, powiat krakowski działka nr. 471. Rybna jest oddalona 18 km od Salwatora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oględów

Oględów,świętokrzyskie

240 000 zł120 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom o powierzchni około 120 m2 położony w Oględowie na działce o powierzchni 7100 m2. Dom został wybudowany z kamienia w latach 30-tych, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bolszewo,pomorskie

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny, ekonomiczny Dom w zabudowie bliźniaczej w Bolszewie! gotowy do zamieszkania! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z moją pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji! *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żurowa

Żurowa,małopolskie

89 000 zł40 m² 2 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedaży prezentuję dom drewniany położony w zacisznej i malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Budynek o powierzchni ok. 40 m2, posadowiony na 18 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

799 000 zł117 m² 6 851,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Bez prowizji bez pcc! wszystkie media! świetna lokalizacja! Gorąco polecam nową inwestycję zlokalizowaną w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Inwestycja została rozpoczęta w maju 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Alabastrowa

Opole,opolskie

1 110 000 zł100 m² 11 102,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom w cenie mieszkania, lub nawet taniej! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, nowoczesnego, parterowego domu wolno stojącego, znajdującego się w Opolu - Czarnowąsach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 750 000 zł356 m² 4 915,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż kamienica w Grodzisku Mazowieckim. Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę doskonale położoną nieruchomość, idealną dla firm poszukujących przestrzeni biurowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 299 000 zł146 m² 8 897,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie wykończenia, na terenie kameralnego, zielonego osiedla zapewniającego dużą prywatność i intymność. Film prezentujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sonina

Sonina,podkarpackie

1 070 000 zł152 m² 7 044,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:877 m²

Oferta na wyłączność biura Res Nieruchomości! Biuro Res Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu z 2014 roku położonego w Soninie, tuż przy granicy miasta Łańcuta. Piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

949 000 zł282 m² 3 365,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Sprzedam dom wielopokoleniowy położony w Kruszynkach na obrzeżach Brodnicy. Nieruchomość znajduję się na osiedlu domów jednorodzinnych w okolicy jeziora i lasów przy tym znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cyprysowa

Kiełpino,pomorskie

520 000 zł70 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Dom 70 m na działce 1160 m - Kiełpino, ul. Cyprysowa Podstawowe informacje: powierzchnia domu: 70 m Powierzchnia działki: 1160 m Lokalizacja: kiełpino, ul. Cyprysowa, powiat Kartuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:612 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w miejscowości Damasławek, w powiecie wągrowieckim, zaledwie 85 km od Poznania i 60 km od Bydgoszczy. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mrzygłód

Mrzygłód,podkarpackie

169 000 zł92 m² 1 836,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom do wykorzystania rekreacyjnego w miejscowości Mrzygłód, w dolinie rzeki San na Pogórzu Dynowskim. Mrzygłód obecnie to unikalny zespół zabudowy oddający w miniaturze układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ustanów

Ustanów,mazowieckie

1 060 000 zł104 m² 10 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania gotowa do zamieszkania połówka bliźniaka w Ustanowie w doskonałej lokalizacji w pobliżu las, pkp Ustanów, kilka sklepów spożywczych, prywatna szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kościelec

Kościelec,wielkopolskie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Piękny dom na sprzedaż w Kościelcu o powierzchni użytkowej ok 90 m , na działce 1515 m . Dom wybudowany w 2010 r., dach pokryty dachówką ceramiczną, ogrzewany piecem.