dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 274 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ratowice

Ratowice,dolnośląskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyłączna oferta - pm Silesia Nieruchomości Do końca lipca 2024 cena 619 000 pln za standard deweloperski. Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

819 900 zł121 m² 6 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o powierzchni ok. 120 m2, posadowiony na ładnej działce o pow. ok. 750 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

718 900 zł105 m² 6 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 105 m2, posadowiony na ładnej przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gortatowo

Gortatowo,wielkopolskie

674 000 zł107 m² 6 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie wykończenia z dużą działką 450 mkw w atrakcyjnej lokalizacji 3km do Swarzędza w Gortatowie. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Truflowa

Trąbki Wielkie,pomorskie

679 000 zł90 m² 7 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, wykończonego domu z 2023 roku. Ten funkcjonalny i komfortowy dom o całkowitej powierzchni 90 m (70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stary Śleszów

Stary Śleszów,dolnośląskie

1 600 000 zł270 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Atrakcyjny dom z pięknym ogrodem w okolicy Żurawiny Przedstawiam Państwu funkcjonalny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 238 m2 usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:471 m²

Good Life Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość dom wolnostojący 82 m2 z garażem na działce o powierzchni 4,7 ar w samym Centrum Rzeszowa obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

270 000 zł75 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: dom w cenie kawalerki! Oddalony 15 km od ścisłego centrum Kielc! Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 75 m2, znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

2 490 000 zł280 m² 8 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:543 m²

**wyjątkowa Nieruchomość z Duszą w Sercu Białegostoku!** Z radością prezentuję Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży domu, który łączy w sobie urok klasycznej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

770 000 zł358 m² 2 150,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku dwukondygnacyjnego o powierzchni ok 358m 2 , posadowionego na działce o powierzchni 1371m 2. Budynek o wielu pomieszczeniach z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tomkowa

Tomkowa,dolnośląskie

680 000 zł120 m² 5 645,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Wombat nieruchomości oferuje dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliżniaczej blisko Świdnicy w miejscowości Tomkowa. Prowizja 0% Dom o powierzchni 120,77m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

990 000 zł112 m² 8 878,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Długołęka, dom W zabudowie bliźniaczej, działka 276 M2, media miejskie doskanała lokalizacja, osiedle zabudowy jednorodzinnej na obrzeżach długołęki, cicha I spokojna okolica teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Łomianki,mazowieckie

1 150 000 zł114 m² 10 058,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Witam! Chciałbym zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 114m2, znajdujący się na zamkniętym osiedlu pośród niskiej zabudowy w Łomiankach. Obok domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

959 000 zł135 m² 7 088,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Marzysz o komfortowym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2 sypialnie poddasze: do dowolnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarowna

Bąkówka,mazowieckie

1 218 400 zł156 m² 7 809,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Osiedle Czarowna to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej o nowoczesnej architekturze, wykonanych z myślą o mieszkańcach ceniących energooszczędność, ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 612,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam Państwu przepiękny dom w dwulokalowej zabudowie w beztroskiej, zielonej okolicy na osiedlu Szczodre. Inwestycja usytuowana jest 2,8km od granic Wrocławia. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Horodysko,lubelskie

120 000 zł56 m² 2 303,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferuję na sprzedaż siedlisko z potencjałem w urokliwej okolicy - w Horodysku, w województwie lubelskim, w powiecie chełmskim. Dom drewniany powstał w 1966 roku i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 345 000 zł150 m² 8 938,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej | kameralne osiedle | bezpośrednio od dewelopera | bez pcc | wawer falenica osiedle: ogrody Pelargonii to kameralne osiedle eleganckich i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

665 000 zł120 m² 5 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

*** os.SKORUPY *** *** DZIAŁKA 489m2 *** *** GOTOWY DO WYDANIA *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Skorupy w Białymstoku. Dobra lokalizacja - w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bratkowice,podkarpackie

750 000 zł144 m² 5 212,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom parterowy o powierzchni 143,88 m2 z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

450 000 zł67 m² 6 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:749 m²

Dom całoroczny, położony w Ligocie, gm. Kobyla Góra, wielkopolskie, w pobliżu zalewu Blewązka, okoliczne lasy stanowią 40% terenu. Działka o pow. 749 m2, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Cmolas,podkarpackie

229 000 zł191 m² 1 198,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 8 arów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł150 m² 14 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom wolnostojący z tarasem i pięknym dużym ogrodem we Wrocławiu-Marszowice Metraż: 150m2 Rok budowy: 2000 Działka: 1700m2 Pełna własność z księgą wieczystą - zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Godowa

Godowa,podkarpackie

590 000 zł102 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Trio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z inwestycją zlokalizowaną w miejscowości Godowa, w niewielkiej odległości od Strzyżowa oddalonego od Rzeszowa o około 35 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

553 000 zł123 m² 4 495,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

dom jednorodzinny autorstwa wybitnego polskiego architekta | 6 pokoi | 113 m2 | najnowsza technologia budowy | najwyższa jakość materiałów budowlanych __________ Szukasz wymarzonego domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niestkowo

Niestkowo,pomorskie

549 000 zł155 m² 3 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowe osiedle wolnostojących domów jednorodzinnych, usytuowane jedynie 8km od nadmorskich plaż. Ostoja House powstaje w miejscowości Niestkowo położonej przy trasie Słupsk - Ustka (ustka 8km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Źródlana

Ustroń,śląskie

2 000 000 zł380 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowoczesny szeregowy budynek mieszkaniowy z 3 apartamentami po ok 80m2 każdy ( segment rogowy) z 2 podwójnymi garażami, całość ogrodzona,położony w najpiękniejszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Normandii

Józefosław,mazowieckie

2 099 000 zł155 m² 13 541,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Przedmiotem sprzedaży jest segment o wysokim standardzie w bardzo prestiżowej lokalizacji, osiedle Le Village w podwarszawskim Józefosławiu. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Grzymkowa,łódzkie

459 000 zł142 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowa Okazja: nowoczesny Dom Wolnostojący w Malowniczej Okolicy Idealny dla Twojej Rodziny Lokalizacja: wola grzymkowska/rąbień urokliwe tereny z bogatą historią Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa

Dąbrowa,podkarpackie

750 000 zł208 m² 3 605,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom o powierzchni 208 M w stanie surowym otwartym, zlokalizowany nieopodal Rzeszowa w miejscowości Dąbrowa. Twoje wymarzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grochy

Grochy,podlaskie

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 776 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony na skraju urokliwej, podlaskiej wsi Grochy, gm. Poświętne. Dom o powierzchni 140 m2, murowany, 2 kondygnacyjny, położony na działce o powierzchni 2776.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gombrowicza

Gowino,pomorskie

1 499 000 zł388 m² 3 858,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Urokliwy dom z pięknym ogrodem Zaciszne Zalesie Gowino Niektóre domy pojawiają się i szybko znikają z oferty. Nie daj się wyprzedzić innym, sprawdź nowość w ofercie zanim inni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ochocice

Ochocice,łódzkie

559 000 zł200 m² 2 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu rodzinnego, położonego w malowniczej miejscowości Kamieńsk. Powierzchnia domu: 200 m Powierzchnia działki: 1231.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

910 000 zł106 m² 8 550,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

910000 zł | sprzedaż | 106,43 m2 | segment | słomin | magdalenka Zakup od dewelopera bez pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertę sprzedaży segmentu w Słominie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakościele

Zakościele,łódzkie

960 000 zł340 m² 2 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 899 m²

Miło mi zaprezentować wyjątkową posiadłość położoną w malowniczej wsi Zakościele, w gminie Inowłódz. To miejsce oddalone zaledwie 70 km od Łodzi i 120 km od Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 280 000 zł150 m² 8 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończony pod klucz dom w Katowicach, w dzielnicy Zarzecze, to gotowa do zamieszkania nieruchomość, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie wnętrza są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł168 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnie wolne domy W ofercie! Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ładna,małopolskie

660 000 zł138 m² 3 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do rezerwacji nowego, funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 138,12 m , z garażem w bryle budynku oraz dużą działką o powierzchni 6 arów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hulcze

Hulcze,lubelskie

80 250 zł85 m² 944,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

W imieniu wierzyciela podajemy do informacji obwieszczenie o I terminie licytacji komorniczej. Wszelkie zapytania uprzejmie prosimy o kierowanie do: komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł127 m² 5 501 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Dom Z lokalem na sprzedaż -możliwa zamiana na mieszkanie Z dopłatą (tolkmicko) Sprzedam dom z bardzo funkcjonalnym rozkładem, o łącznej powierzchni użytkowej 127 m2. Dom jest.