dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Władków,mazowieckie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej i urokliwej okolicy! Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Opis nieruchomości: dom wolnostojący, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom jednorodzinny O pow całk 270 M2, działka 2000 M2. Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wolnostojący o pow całkowitej 270 m2, użytkowej 236m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

929 000 zł136 m² 6 805,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 6 pokojową szeregówką o powierzchni 136 m2, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Budziwój. Nieruchomość znajduję się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skrzynice Pierwsze

Skrzynice Pierwsze,lubelskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom parterowy z użytkowym poddaszem, wolnostojący w stanie deweloperskim wraz z działką o pow. 1400 m w miejscowości Skrzynice gm. Jabłonna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł124 m² 5 633,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania fantastyczną połówkę bliźniaka. Dom ma nie tylko świetny układ dwupoziomowy, ale również spory ogród o powierzchni 358m2. W skład prezentowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołów,dolnośląskie

740 000 zł193 m² 3 834,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:630 m²

Prezentowana oferta to dom wolnostojący zlokalizowany w cichej I kameralnej uliczce domów w zabudowie jednorodzinnej w Wołowie. Atuty: -kameralna zabudowa domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Literacka

Poznań,wielkopolskie

1 225 000 zł160 m² 7 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej 160 m2, strzeszyn (poznań) Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego i funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 249 000 zł110 m² 11 354,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się na prężnie rozwijającym się osiedlu Projektant w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł219 m² 5 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzozówka

Brzozówka,małopolskie

959 000 zł134 m² 7 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu pięknie urządzony, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 133,64 m2 położony na ogrodzonej 2,94 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miękińska

Krzeszowice,małopolskie

1 270 000 zł162 m² 7 825,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy ulicy Miękińskiej w Krzeszowicach. Prezentowany dom nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

3 850 000 zł800 m² 4 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Prezentujemy Państwu przestronny, wolnostojący dom położony na pięknej działce 4,977m2. Dom potencjalnie może służyć zarówno na cele mieszkalne, jak i na dom opieki, klinikę medycyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

144 000 zł70 m² 2 057,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości zabudowanej, położonej w miejscowości Omule, 14-260 gm. Lubawa. Opis nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Urokliwa

Falenty Nowe,mazowieckie

902 000 zł108 m² 8 368,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:74 m²

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Przedmiotem sprzedaży jest piękny oddany segment w już oddanym I etapie osiedla Eko Falenty sprawdzonego dewelopera, który sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

1 199 900 zł175 m² 6 837,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Przestronny i nowoczesny dom z garażem i poddaszem użytkowym w Żorach, dzielnica Baranowice - idealny dla rodziny! Marzysz o nowoczesnym i przestronnym domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 850 000 zł181 m² 10 209,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący, znajdujący się na obrzeżach północnej strony Rzeszowa. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mędłów,dolnośląskie

920 000 zł123 m² 7 479,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Wspaniała nieruchomość dla wymagającego klienta. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal o powierzchni 123 m w miejscowości Mędłów, tuż pod Wrocławiem. Charakteryzuje się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł323 m² 10 822,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Mamy wielką przyjemność zaprezentować piękny, komfortowy i wolnostojący dom zlokalizowany w popularnej części Rzeszowa. To niezwykły dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 323 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Poznań,wielkopolskie

1 720 000 zł248 m² 6 927,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Władysławów

Władysławów,mazowieckie

850 000 zł120 m² 7 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Domy powiat grodziski, gmina Żabia Wola na sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowo zadbany piękny dom do całorocznego zamieszkania w leśnej enklawie Władysławów graniczącej z Siestrzenią od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Myśliwska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 065 000 zł150 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przestronny dom jednorodzinny w prestiżowej lokalizacji o powierzchni: 150 m2 w zabudowie bliźniaczej z garażem przy. ul. Myśliwskiej w Grodzisku Mazowieckim. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzciana,podkarpackie

699 000 zł94 m² 7 412,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,3 m2 z usytuowany na 7 arowej działce w Trzcianie! Do domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łącko

Łącko,małopolskie

900 000 zł598 m² 1 504,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Uwaga. Nowa cena! O ile poprzednia była atrakcyjna, to teraz jest mega! 900 tys. zł za okazałą rezydencję na 31 arowej działce w doskonałej lokalizacji. Zachęcam do telefonicznego umawiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przysiecz

Przysiecz,opolskie

170 000 zł95 m² 1 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:354 m²

Oferta.ZAWIESZONA.-.REZERWACJA Tylko u nas, oferta na wyłączność! Przysiecz urocza wieś w gm. Prószków. Dom w znakomitej lokalizacji. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

729 000 zł152 m² 4 796,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Klimatyczny dom z garażem na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy z sąsiedztwem terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej. Dom znajduje się na dużej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż szereg środkowy o optymalnej powierzchni użytkowej 98,39m2 budowany na działce o pow.191,90m2. Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 100 000 zł339 m² 6 194,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Olecko, mazury Garbate; wyjątkowa i niespotykana oferta - na sprzedaż dom wolnostojący położóny bezpośrednio nad jeziorem Olecko Wielkie w otoczeniu pięknego nowoczesnego ogrodu, 300 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarny Dunajec

Czarny Dunajec,małopolskie

799 000 zł180 m² 4 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 775 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Dział, w gminie Czarny Dunajec. Krótko:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sochaczew,mazowieckie

469 000 zł67 m² 7 056,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z szalenie ciekawą inwestycją, która powstała przy ulicy Przylasek w Sochaczewie, na terenie otoczonym zielenią. Na działce wielkości około 450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Do sprzedania dom gotowy do zamieszkania, pięciopokojowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m2, w świetnej lokalizacji. Dom jest trzykondygnacyjny, zbudowany w 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 140 m2. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomosci do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 3,7 ara. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

Rezydencja W dobrej lokalizacji - jaworzno - ciężkowice - cena do negocjacji Oferujemy na sprzedaż dobrze zlokalizowaną, przestronną rezydencje położona w Jaworznie - Ciężkowice. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wenedów

Wrocław,dolnośląskie

1 368 999 zł112 m² 12 218,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Nowy bliźniak | 4 pok. | wrocław-Kowale|. Polecamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim osiedlu Kowale przy ul. Wenedów. Powierzchnia całkowita domu wynosi 112 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podhalańska

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł342 m² 7 579,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:616 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż niezwykle przestronny, jasny dom o funkcjonalnym układzie położony w cichej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Domaszczyn,dolnośląskie

930 000 zł100 m² 9 272,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Parterówka 100 mkw / działka ok. 500 mkw W naszej ofercie na sprzedaż domy wolnostojące parterowe o powierzchni 100,27 m2. Do każdego domu przynależy ok. 500 m2 działki z czego ok. 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stobierna,podkarpackie

399 000 zł116 m² 3 424,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę domu położonego w cichej i spokojnej okolicy Stobiernej, otoczonej lasem. Szczegóły oferty: - powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cokołowa

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:749 m²

Oferujemy do sprzedaży ekskluzywny dom, który jest wyjątkową okazją inwestycyjną. Dom składa się z: trzech mieszkań, z których każde jest wynajęte i generuje stały dochód wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Ćmiłów,lubelskie

737 000 zł124 m² 5 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej połączony garażami w miejscowości Ćmiłów o powierzchni ok. 124 mkw. Nr budynku B Parter: salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wójtowska

Poznań,wielkopolskie

2 699 000 zł261 m² 10 360,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Lokalizacja: bez wątpienia jedna z najlepszych w mieście - Stare Winogrady, widok z górnego tarasu budynku na Cytadelę, czytelny, prestiżowy adres - świetne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olszynowa

Zakrzewo,wielkopolskie

899 000 zł89 m² 10 101,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu bliźniaczego, położonego przy ul. Olszynowej w Zakrzewie. Ten uroczy dom, zbudowany w roku 2018, wyróżnia się stylem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij