dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 307 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł412 m² 6 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Zapraszamy do zakupu dużego domu na Ursynowie- osiedle Dąbrówka, usytuowanego tuż obok malowniczego Lasu Kabackiego. *** Rozkład pomieszczeń dostępny w galerii zdjęć. Dom o powierzchni 412.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 649 900 zł152 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 152m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Siedliska

Siedliska,małopolskie

320 000 zł125 m² 2 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 507 m²

Oferta skierowana do osób potrzebujących prywatnej przestrzeni otoczonej okoliczną zielenią, spokoju podmiejskiej wsi i jednocześnie potrzebujących bliskości miasta. Nieruchomość o której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przedwiośnie

Łódź,łódzkie

1 150 000 zł137 m² 8 374,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomość na prestiżowym osiedlu jakim jest Julianów. Inwestycja i okolica Julianów zawsze był ekskluzywną częścią Łodzi w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł159 m² 9 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korytów

Korytów,mazowieckie

1 700 000 zł227 m² 7 503,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 650 m²

Piękny dom z ogrodem i stawem pod Żyrardowem - idealne rozwiązanie dla inwestorów i rodzin! Oferujemy Państwu piękny dom położony w urokliwym miejscu - Korytów. Ta przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 900 zł92 m² 7 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Przedsprzedaż! przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce ok. 225 m2 o powierzchni 92 m2 w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Meszno

Meszno,opolskie

249 000 zł140 m² 1 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie polecam dom do remontu z nowym dachem zlokalizowany w gminie Otmuchów w miejscowości Meszno, znajdujący się na działce o powierzchni 8 arów. Zachęcam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

960 000 zł130 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania ostatnia połówka bliźniaka ok. 130 m2 powierzchni w Kozerkach nieopodal Grodziska Maz. Ładny dom o prostej sylwetce i funkcjonalnym wnętrzu. Osłonięte wejście prowadzi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 099 000 zł142 m² 7 739 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący z 2007 r o powierzchni ok. 142 m2, posadowiony na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1200 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeżanka

Brzeżanka,podkarpackie

289 000 zł100 m² 2 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Przecudnie położone siedlisko 180 arów w jednym kawałku z własnym grubym lasem z dala od gęstej zabudowy Brzeżanka - na pograniczu Strzyżowa i Godowej, duża działka gdzie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 099 000 zł157 m² 7 014,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

1 099 000 zł | sprzedaż | segment skrajny | 156,68 M2 | solec | konwalii | gmina góra kalwaria nowa inwestycja W solcu W pobliżu konstancina - jeziorny przedsprzedaż! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mokrzyska

Mokrzyska,małopolskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferowana nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla tych, którzy pragną cieszyć się własnym domem w spokojnej okolicy, gdzie poczują się u babci na wakacjach. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 689 900 zł162 m² 10 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na przestronnej działce z własnym stawem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł96 m² 10 373,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę domu w zabudowie szeregowej, segmentu środkowego znajdującego się na obrzeżach północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stegna

Stegna,pomorskie

2 750 000 zł379 m² 7 251,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:538 m²

Oferta Na sprzedaż dom/pensjonat w Stegnie o powierzchni wewnętrznej 379,24 mkw (powierzchnia użytkowa 285,33 mkw). Lokalizacja Stegna to urokliwa miejscowość nad Bałtykiem, słynąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

950 000 zł165 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Jeśli poszukujesz gotowego domu, który zapewni Ci wygodną przestrzeń i odpoczynek we własnym ogrodzie, to prezentowana oferta jest właśnie dla Ciebie. Lokalizacja Biadoliny Radłowskie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł311 m² 2 569,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu nietuzinkową nieruchomość, usytuowaną w malowniczej wsi Nowe Siodło, u stóp gór Suchych, w niedalekim sąsiedztwie granicy Polsko - Czeskiej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Radomyśl

Radomyśl,mazowieckie

910 000 zł161 m² 5 648,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Jeśli obecnie poszukujesz idealnego kompromisu pomiędzy bliskością do Siedlec a bliskością zieleni oraz natury to poniższa oferta z pewnością Cię zainteresuje. Tutaj każdego ranka budził.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Drzewce-Kolonia,lubelskie

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom parterowy z 2021r. w Drzewcach Kolonia, gm. Nałęczów o pow. całkowitej 200,77m2 (z czego powierzchnia użytkowa to ok.168,33m2) z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 845,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia * Gotowe do odbioru Miejsce idealne dla Rodziny. Wiejski klimat, jednocześnie bliskość Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 963 m²

Dom. w dominowie/głusk z trzema pokojami i otwartą kuchnią po remoncie w 2015 roku znajduje się w malowniczej miejscowości Dominów, położonej niedaleko rzeki i stawu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Krzeszowice,małopolskie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Tekton Property oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 300 m na działce 8 ar. Budynek został wybudowany w latach 70 ,ogrzewany jest piecem gazowym. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

749 000 zł102 m² 7 329,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc Osiedle Zielone Wzgórze - zielona dzielnica domów jednorodzinnych. 4 dwukondygnacyjne budynki mieszkalne jednorodzinne W zabudowie szeregowej O pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

695 000 zł126 m² 5 505,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Osiedle pod Lasem to inwestycja realizująca klasyczne domy w zabudowie bliźniaczej, każdy z garażem w bryle i drugim miejscem postojowym pod domem, własnym ogrodem, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Parterowy Dom z antersolą w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy z antresolą, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dominów

Dominów,lubelskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojacy , ogrodzony z użytkowym poddaszem , bez sąsiadów za płotem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Milanówek

Milanówek,mazowieckie

969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Gotowy, skrajny Segment o powierzchni ok. 150m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300m2. 2 miejsca postojowe. Rozkład jest następujący Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł214 m² 2 710,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Do nabycia dom bliźniak z ogrodem o powierzchni 981 m2. Stan developerski w atrakcyjnej cenie. Powierzchnia całkowita budynku : 214 m2, dodatkowo garaż - 19,5 m2 oraz powierzchnia strychowa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży duży dom w spokojnej okolicy w Jeleniej Górze - Cieplicach. Dom znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 400 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

1 177 000 zł118 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Zapraszam serdecznie Państwa do zakupu luksusowych domów, znajdujących się w Kraków-Modlnica. Wszędzie blisko, zaciszna okolica i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lasek

Kraków,małopolskie

5 590 000 zł478 m² 11 694,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 008 m²

Kraków,Luksusowa Rezydencja ,wola Justowska ,lasek Wolski. Piękna wyjątkowa , nowa rezydencja położona na południowo- zachodnim zboczu Lasku Wolskiego,najbardziej prestiżowej i pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 940 000 zł281 m² 6 903,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 280 m położony w sercu malowniczej dzielnicy Ołtaszyn, wrocław. Ten dom oferuje nie tylko wysoki standard życia, ale także łatwy dostęp do.