dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 149 900 zł209 m² 5 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy, przestronny Bliźniak Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 209 m2, posadowiony na dużej działce ok. 1000m2, w pięknym rejonie. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szkolna

Zakręt,mazowieckie

799 000 zł114 m² 7 008,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Zapraszamy do odkrycia "leśnego Zakrętu" - kameralnego, nowoczesnego i ekologicznego osiedla składającego się z 12 segmentów o powierzchni 114 m2 każdy. Aktualnie w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lotnicza

Szewce,dolnośląskie

800 000 zł298 m² 2 684,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 100 000 zł171 m² 6 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Tzw. 2 kroki od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabina Radziwiłłowska

Grabina Radziwiłłowska,mazowieckie

112 125 zł44 m² 2 548,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w drodze elektronicznej nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej pod adresem Brzozowa 42 , 96-332 Grabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł158 m² 7 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom, bliźniak ok.160m. Piękny rejon, premium standard Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z rekuperacją o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

5 800 000 zł2 070 m² 2 801,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Kraków Nowa Huta możliwy wynajem Biurowiec , hotel, usługi medyczne Kraków Nowa Huta uniwersalny budynek biurowy, lub hotelowy,edukacja, usługi medyczne,itp nowa winda! budynek po remoncie w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trakt Napoleoński

Rokietnica,wielkopolskie

1 145 000 zł126 m² 9 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prosta

Reda,pomorskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Doskonała lokalizacja - Reda, rekowo - ul. Prosta Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie domów jednorodzinnych, lasu oraz bliskości ścisłego Centrum Redy. Lokalizacja ta zapewnia szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł158 m² 7 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Truskawkowa

Kolbudy,pomorskie

2 100 000 zł254 m² 8 267,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferujemy na sprzedaż duży, luksusowy dom na wzniesieniu w kameralnej części Kolbud, położony na działce o powierzchni ok.970m2 , zaledwie 20 kilometrów od centrum Gdańska i 9km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 000 zł288 m² 6 073,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:908 m²

Kupujacy nie płaci prowizji Na sprzedaż: wolnostojący dom z poddaszem użytkowym w bardzo dobrym stanie, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł171 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1005 m2 w Jaktorowie. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łężyca-Różana

Zielona Góra,lubuskie

1 280 000 zł113 m² 11 327,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom zarezerwowany Lokalizacja: łężyca - Różana, zielona Góra Nowoczesny dom w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, blisko szkoły, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

628 000 zł84 m² 7 488,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w Skórzewie. Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 83,86 m2, posiada 4 pokoje, własny ogródek i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

650 000 zł71 m² 9 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przestronny, nowy dom na kształtnej działce. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. dom nr.2 Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: PARTER: - wiatrołap 3,65m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szpitalna

Ząbki,mazowieckie

1 540 000 zł450 m² 3 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Na sprzedaż 2 domy jednorodzinne o powierzchni ok. 320 m i 75 m znajdujące się w pobliżu ul. Szpitalnej w Ząbkach. Nieruchomości położone są na dużej ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 399 900 zł300 m² 4 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący , o powierzchni ok. 280 m2 posadowiony, na działce 790 m2, w Grodzisku Mazowieckim. Budynek składa się z dwóch kondygnacji. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wincentego z Kielc

Kielce,świętokrzyskie

950 000 zł267 m² 3 558,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 267.73 m 2 (użytkowej 150 m 2 ) , położony w Kielcach - osiedle Dąbrowa. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 620 000 zł159 m² 10 189 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowy 4 pokojowy dom w zab. bliźniaczej o pow. 81,8 + ogród (segment narożny) w nowej inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł130 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Kolejna budowa solidnego developera. Domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na terenie Starego Rembertowa. Dobra lokalizacja, obok przystanek mza. Typowy układ pomieszczeń. Parter - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

992 322 zł387 m² 2 566,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż dom podpiwniczony, parterowy z poddaszem o powierzchni użytkowej wynoszącej 386,67 m2, położony w miejscowości Trąbki Wielkie. Nieruchomość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 064 990 zł138 m² 7 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:661 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 137,14 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok.660 m2 w spokojnym rejonie bliskich okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzyżanowice,dolnośląskie

1 070 000 zł140 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyłączność Do sprzedania dom wolnostojący z połowy lat 90 zbudowany w technologii tradycyjnej z materiału ceramicznego. Dom położony jest w trzeciej linii zabudowy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyspiańskiego

Rumia,pomorskie

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:377 m²

NA sprzedaż skrajny szereg na osiedlu domów jednorodzinnych zamiana na mieszkanie opis : Przedmiotem sprzedaży jest dom - skrajny szereg o powierzchni użytkowej ok.210 m2, który zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł260 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 250m2 zlokalizowany na działce 600m2 w warszawskiej Radości. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 120 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

935 000 zł161 m² 5 793,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu nową inwestycję segmentów zlokalizowanych w Prawiednikach. Przepiękna okolica, w pobliżu las Stary Gaj oraz Zalew Zemborzycki. Nowoczesna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Gdańsk,pomorskie

2 150 000 zł206 m² 10 436,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Szukasz idealnego domu, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Juszkowie. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferta off Market. Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. To piękna dzielnica, z wyjątkowymi terenami zielonymi, tj Park Szczytnicki, ogród Japoński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

899 000 zł240 m² 3 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom szeregowy skrajny o powierzchni 240 m, zlokalizowany w spokojnej i cichej części Świdnicy na osiedlu domków. Parter: - przestronny salon - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Garbów,lubelskie

1 590 000 zł270 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 400 m²

Ekskluzywny, dom w Garbowie wykonany z ręcznie korowanego drzewa świerkowego. Nieruchomość położona na pięknie usytuowanej, dużej działce na której znajdują się liczne nasadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

840 000 zł120 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 120 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł150 m² 5 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnów

Czarnów,mazowieckie

1 895 000 zł253 m² 7 490,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękny dom W lesie 200M2, działka 1100 M2, gotowy do wprowadzenia, 5 pokoi, czarnów dane technniczne: dom wolnostojący o powierzchni 198m2, 3 kondygnacje, usytuowany na leśnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

499 000 zł193 m² 2 585,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 157 m²

Przedstawiam Państwu dom w centrum Brodnicy usytuowany na działce o powierzchni 2157 m.kw. Powierzchnia zabudowy domu jednorodzinnego wynosi 192 m.kw. Dom ogrzewany nowym piecem oraz kominkiem, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł219 m² 5 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący