dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerniawy

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 530 000 zł180 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Kup teraz i spędź złotą jesień we własnym domu w Kazimierzu! Ciesz się kwiatami i kawą w swoim ogrodzie. Witamy w Kazimierzu. Oferujemy Państwu stylowo urządzony, elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

670 000 zł500 m² 1 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu nowoczesny, przestronny dom znajdujący się w sąsiedztwie lasu oraz stawu. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, zaledwie 5 km od centrum Żor. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 064 990 zł138 m² 7 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:661 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 137,14 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok.660 m2 w spokojnym rejonie bliskich okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasienica

Jasienica,śląskie

1 250 000 zł77 m² 16 263,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, energooszczędny dom znajdujący się w świetnej lokalizacji - w Jasienicy - w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczyn

Kiełczyn,dolnośląskie

2 100 000 zł174 m² 12 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 007 m²

Posiadłość Z przepięknym, bajkowym ogrodem I prywatnym lasem Wśród malowniczego ogrodu, w oddaleniu od miejskiego gwaru i pośpiechu, w zacisznej miejscowości ulokowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

575 000 zł315 m² 1 825,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 948 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu dom mieszkalny z dużą, piękną, słoneczną działką położony w Głuszycy, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sucha

Sucha,małopolskie

675 000 zł182 m² 3 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 820 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje do sprzedaży dom w miejscowości Sucha. Urokliwie zlokalizowana nieruchomość otoczona zielenią w sąsiedztwie lasu w skład której wchodzi działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witaszyce

Witaszyce,wielkopolskie

294 000 zł28 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 489 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości o sygn. akt kz1a/gup-s/141/2024 ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości zabudowanej położonej w Witaszycach, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Namysłów

Namysłów,opolskie

397 800 zł68 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kupujący nie płacą prowizji. Najnowsza inwestycja deweloperska to nowoczesne domy 68m2 w zab. szeregowej zlokalizowane w Namysłowie osiedle domów. Inwestycja Projekt inteligentnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów

Korytów,mazowieckie

699 000 zł86 m² 8 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedsprzedaż! Nowe osiedle Domów parterowych ok. 85 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miękińska

Krzeszowice,małopolskie

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji duży dom na działce 56 arów z potencjałem do prowadzenia działalności Krzeszowice duży dom na działce 56 arów z widokiem na zielone wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł167 m² 7 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:606 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronnego bliźniaka w Żabiej Woli. Okolica zapewnia ciszę i spokój. Dom został wykończony w wysokim standardzie (podłoga z drewna egzotycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybnik

Rybnik,śląskie

350 000 zł134 m² 2 611,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Oferta dla osób gotowych do wdrożenia własnych pomysłów aranżacyjnych! Na sprzedaż 2-kondygnacyjny dom o powierzchni ok. 134 m2 w świetnej okolicy! Dom jest świetną okazją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rubinowa

Chwaszczyno,pomorskie

925 000 zł113 m² 8 193,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z ogródkiem od południa. Pierwsza kondygnacja mieszkalna domu składa się z korytarza, kotłowni, toalety, dużej kuchni z jadalnią oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 400 000 zł230 m² 10 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Piękną , stylową Willę o powierzchni całkowitej ok. 230 m2, posadowioną na dużej, pięknej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bliźniak położony w malowniczej, zielonej i cichej dzielnicy Radość. Ta nieruchomość, wybudowana w latach 80-tych, znajduje się na działce o powierzchni 300 m , oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów,dolnośląskie

1 149 000 zł366 m² 3 141,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:271 m²

Wyjątkowa kamieniczka w Rynku Starego Miasta! Piękne, zadbane mieszkanie z duszą w zabudowie szeregowej w centrum Głogowa. Gratka dla ludzi poszukujących wyjątkowych nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borek

Zagnańsk,świętokrzyskie

1 300 000 zł156 m² 8 319,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Zagnańsku! Oferujemy przestronny, solidnie zaprojektowany dom parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni 156 m , położony na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wągsty

Wągsty,warmińsko-mazurskie

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 720 m²

Siedlisko-własna enklawa nad jeziorem luterskim, lutry gm.KOLNO ,WOJ WARMIŃSKO-MAZURSKIE Siedlisko położone w małej wsi Lutry w województwie warmińsko -mazurskim, powiecie Olsztyn, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

990 000 zł118 m² 8 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z ogrodem ( bliźniak ) a bardzo spokojnej lokalizacji mimo to w mieście. Odbiór 2024/2025 ceny - od 990 tys. zł Powierzchnia: powierzchnia użytkowa 118,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

6 000 000 zł375 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł131 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 450 000 zł196 m² 7 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskom powierzchni ok 196m2, usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł77 m² 10 894,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 77,10 m2 (użytkowej 60 m2) położony w Gdańsku -oliwie przy Al. Grunwaldzkiej, z działką o powierzchni 536 m2- udział to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

995 000 zł150 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Domu w Woli Batorskiej Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, słoneczny i niezwykle przestronny, 5-pokojowy, 2-piętrowy dom wolnostojący, zlokalizowany w malowniczej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Parterowy Dom z antersolą w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy z antresolą, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

1 349 000 zł159 m² 8 458,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 5 arów. Nieruchomość położona jest na Staromieściu - w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 599 900 zł154 m² 10 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny, przestronny Dom- wolnostojący-Parterowy z płaskim dachem o powierzchni ok. 150 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.2200 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Majdany Małe

Majdany Małe,warmińsko-mazurskie

149 000 zł28 m² 5 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

Domek letniskowy (powiat ostródzki, gm. Miłomłyn, majdany Małe). Sprzedam domek letniskowy zbudowany na bazie przyczepy Holenderki obudowanej wiatą z zadaszonym tarasem o tych samych wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 440 000 zł124 m² 11 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Lux nowy dom wolnostojacy/parterowy/4pokoje/2 łazienki/taras/ogród/garaż W bryle domu/pomieszczenie gospodarcze/2023 Do wprowadzenia od zaraz! dla pierwszego właściciela, który w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Łąg,pomorskie

595 000 zł90 m² 6 589,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Łęgu przy ulicy Dworcowej w Gminie Czersk w powiecie chojnickim. Zabudowana działka o powierzchni 844 m2, ogrodzona i uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tuchowska

Tarnów,małopolskie

99 004 zł60 m² 1 650,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:639 m²

Niepowtarzalna okazja, dom do wyburzenia lub generalnego remontu w pięciocyfrowej cenie! Na sprzedaż prawie sześcio i pół arowa działka położona w Tarnowie przy ulicy Tuchowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 949 900 zł245 m² 7 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Stylowa nieruchomość. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny i stylowy dom o pow. ok. 245 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m 2 usytuowany w Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warcino

Warcino,pomorskie

449 000 zł126 m² 3 564,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atuty: - przestronny ogród. - skrajny segment. - osiedle domków jednorodzinnych. - gotowy do wprowadzenia. - do podziału na dwa niezależne mieszkania. Lokalizacja: warcino - wieś w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

770 000 zł143 m² 7 475,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Do sprzedania bliźniak na małym osiedlu ( razem 8 budynków) - miejscowość Boryszew. Nowoczesne wykończenie elewacji podkreślono naturalną okładziną oraz praktycznym portfenetrem na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom w zabudowie szeregowej szereg środkowy o powierzchni 98,39m2 na działce o pow.195,30m2. Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny - w parterze ma otwarty salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł179 m² 4 175,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy), zlokalizowany na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu w Rzeszowie, dzielnica Staroniwa w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciecierzyn

Ciecierzyn,lubelskie

800 000 zł130 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ofertę sprzedaży stanowi dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w malowniczym Ciecierzynie, zaledwie 3 km od Lublina. Nieruchomość ma powierzchnię 130m2 na którą składa się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym

Studzianki,podlaskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Szukasz komfortowego domu z dużym metrażem?zależy Ci na bliskiej odległości od miasta?zależy Ci na cichej i spokojnej okolicy otoczonej przyrodą, lecz jeszcze żadne z dotychczasowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemysłowa

Boguchwała,podkarpackie

585 000 zł156 m² 3 740,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Rzeszowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 156,4 m , w stanie surowym zamkniętym, położony na kameralnym osiedlu Wiśniowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij