dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 824 100 zł215 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:288 m²

Prowizja 0%! Podatek pcc 0,00zł! Mam zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż środkowy segment gotowego do odbioru szeregu położonego na kameralnym Ołtaszynie. Ta nietuzinkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

647 000 zł147 m² 4 401,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:835 m²

32018. Polecam bardzo przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 147 m2. Budynek znajduje się w miejscowości toporzysko (gmina Zławieś Wielka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł261 m² 6 704,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Biuro Makler poleca bardzo klimatyczny dom w Niemczu, dom składa się z 5 pokoi w tym 4 pokoje na parterze Dom oddano do użytku w 2020r, zbudowano w oparciu o projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

925 000 zł150 m² 6 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:503 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok.150m2 usytuowany w Brwinowie. Dom składa się na parterze z przedsionka, korytarza, 2 sypialni (jedna z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

995 000 zł164 m² 6 067,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Ostatni gotowy na już - szereg z ogródkiem Siechnice, ul. Henryka III; kameralne osiedle, w jednej linii zabudowy tylko 4 szeregi; garaż w bryle budynku; ogród; duży balkon; schody na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zebrzydowa

Zebrzydowa,dolnośląskie

509 000 zł110 m² 4 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, zabudowa bliźniacza, położoną w miejscowości Zebrzydowa, gm. Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 050 000 zł313 m² 9 759,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż luksusowy dom z pięknym ogrodem | Szczecin Bezrzecze. Zadzwoń do nas | oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość z pomocą wgn Szczecin nie zapłacisz prowizji i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krańcowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:546 m²

Wolnostojący dom w Przeźmierowie utrzymany w rewelacyjnym stanie. Oryginalne drewniane podłogi ( ogrzewanie podłogowe ), gabinet, wejście do garażu bezpośrednio z domu to tylko niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

683 700 zł112 m² 6 104,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przepiękny projekt domów pod Wrocławiem. Domy w zabudowie bliźniaczej - zróżnicowane wielkości ogrodów. Osiedle zamknięte, pięknie zagospodarowana przestrzeń w ramach osiedla. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiślanych Pól

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł206 m² 6 073 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka na Warszawskim Wawrze Wawer jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. W Falenicy znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 600 130 zł161 m² 9 915,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Wojnowice,dolnośląskie

539 000 zł93 m² 5 804,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Nowa Inwestycja, osiedle - " ogrodove " znajdująca się w wojnowicach - 2km. od Czernicy Inwestycja składa sie z 32 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej , 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zelków

Zelków,małopolskie

1 269 000 zł159 m² 7 981,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Wolnostojący komfortowy dom W malowniczej okolicy - zelków N20 Nieruchomości oferuje dom wolnostojący położony na działce 657 m2 o powierzchni całkowitej 159 m2 na nowo budowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferuje na sprzedaż nowoczesny, czteropokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m , zlokalizowany na działkach o metrażu od 248 m do 282 m w nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Juchnowiec Kościelny,podlaskie

1 350 000 zł229 m² 5 895,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Dom znajduje się przy głównej ulicy w Juchnowcu Kościelnym oddalonym od Białegostoku około 10 km, do którego można dojechać autem w 8 minut , ścieżką rowerową bądź autobusami linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzynice Drugie

Skrzynice Drugie,lubelskie

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Wyjątkowa i niepowtarzalna nieruchomość, domek wolnostojący, letniskowy o powierzchni około 70 m2, na działce o powierzchni 1328 m2, usytuowany 200 m od wjazdu do lasu w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

700 000 zł91 m² 7 705,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej(środkowy szereg)w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości kilkunastu minut od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czerna,dolnośląskie

480 000 zł147 m² 3 271,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Ekskluzywna Oferta Sprzedaży Domu na Wsi. Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym, eleganckim domu otoczonym naturą? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glinno

Glinno,wielkopolskie

745 000 zł180 m² 4 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 947 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym z dwoma lokalami mieszkalnymi. Sprzedaż dotyczy całego budynku. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie lub grunt. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hrabowskiej

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł152 m² 5 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Przedstawiam Państwu powstającą właśnie inwestycję Południowe Ogrody - składa się ona z 9 bliźniaków a znajduje się w Gdańsku, przy ulicy Prof. Marii Hrabowskiej. Osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukowina

Bukowina,dolnośląskie

800 000 zł100 m² 8 025,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż ostatni parterowy dom wolnostojący położony w miejscowości Bukowina w gminie Długołęka około 4 km od Wrocławia i autostradowej obwodnicy. Dojazd na posesje drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m2 w Rzeszowie na ul. Senatorskiej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień

Kamień,dolnośląskie

580 000 zł61 m² 9 463,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, pomiędzy Kiełczowem a Długołęką w malowniczym Kamieniu powstaje nowa inwestycja w ramach której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 900 zł130 m² 6 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedsprzedaż. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej w wysokim stanie wykończenia - w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

905 000 zł160 m² 5 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom- segment środkowy, na działce 217m2, przedwojenny, piętrowy, 5 pokojowy, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 160m2 i użytkowej mieszkalnej około 90m2 w dzielnicy Pogodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafirowa

Rzeszów,podkarpackie

1 349 000 zł179 m² 7 536,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużego 5 pokojowego domu wolnostojącego w Rzeszowie przy ulicy Szafirowa na działce o powierzchni 6,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czernicka

Wrocław,dolnośląskie

1 669 998 zł260 m² 6 422,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:830 m²

Duży dom z ogrodem+garaż/super dla Rodziny! Oferujemy na sprzedaż duży dom o łącznej powierzchni 260 m kw, znajdujący się na działce 830 m kw. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,świętokrzyskie

600 000 zł179 m² 3 353,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Tylko U nas! Homelia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 5 pokojowy dom szeregowy w Radlinie. Cena w ogłoszeniu dotyczy środkowego segmentu. W naszej ofercie dostępny także ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 390 000 zł300 m² 7 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:817 m²

Rodzinny, przestronny, dom dla większej rodziny Zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości w standardzie Premium. Dom z niesamowitą przestrzenią, 5 sypialniami W tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,4 m2 (plus ok. 10 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

870 000 zł149 m² 5 838,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy dom wolnostojący położony blisko Głogowa, na działce o powierzchni 9 arów. Dom jest przestronny i komfortowy, idealny dla rodziny szukającej spokojnego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

761 370 zł124 m² 6 140,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to dom dla ceniących dobrą komunikację z miastem, praktyczne układy, przestronne salony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żędowice

Żędowice,opolskie

320 000 zł191 m² 1 675,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 822 m²

Dom o pow. ok 191 m2 z dużą działką i przepływającą rzeczką - idealny do życia w sielskim klimacie. Działka: duży ogród składa się z 5 działek: 1. 16,5 m x 121.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł313 m² 3 674 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:547 m²

Bresdom Nieruchomości ma przyjemność Państwu zaprezentować piękny dom z potencjałem przy ulicy Zbożowej w Olsztynie (dajtki). Idealnie sprawdzi się dla rodziny chcącej zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 150 000 zł400 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:925 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom o powierzchni całkowitej blisko 400 m2 w Konstancinie - Jeziornej, na znanym osiedlu empire, po gruntownym remoncie wykonanym na przełomie roku! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

874 900 zł140 m² 6 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.140m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 800m2, w pięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzianisz

Dzianisz,małopolskie

3 900 000 zł259 m² 15 059,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 014 m²

Dom z Bali z płazów świerkowych, zdobiony snycerskimi rzeźbieniami, to wyjątkowa góralska rezydencja, która łączy tradycyjne rzemiosło z niepowtarzalnym urokiem natury. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Lublin,lubelskie

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny mały dom w stanie deweloperskim za 118 000 zł netto ( +8% vat osoba fizyczna)! Domy Modułowe mobilne całoroczne tzw. "domy na zgłoszenie"! Posiadasz działkę, nie masz pomysłu co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ratno Dolne

Ratno Dolne,dolnośląskie

330 000 zł617 m² 534,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji usytuowanej na pięknie położonej działce o pow. 2070 m2 pochylonej w kierunku południowym. Działka posiada dostęp do drogi.