dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Napoleona

Marki,mazowieckie

1 290 000 zł125 m² 10 358,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Westate Śródmieście ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu jednopiętrowy dom w zabudowie szeregowej, położony w podwarszawskiej miejscowości Marki przy ul. Napoleona 50. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Olecko,warmińsko-mazurskie

440 000 zł72 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

* dom jednorodzinny w Olecku - działka 1351m2 * Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego położonego w Olecku, przy ulicy Słowackiego 10. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czernica

Czernica,dolnośląskie

525 000 zł93 m² 5 653,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Nowa Inwestycja, osiedle - " ogrodove " znajdująca się w wojnowicach - 2km. od Czernicy Inwestycja składa sie z 32 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej , 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszewnia

Gruszewnia,śląskie

780 000 zł145 m² 5 388,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Ostatni dostępny dom W tej inwestycji! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja W gruszewni! pełny stan deweloperski!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

895 000 zł130 m² 6 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz domu do wykończenia na widokowej działce w spokojnej okolicy z doskonałym połączniem z Krakowem, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

199 000 zł120 m² 1 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 120 m2, zlokalizowany w zacisznej części Niemstowa. Budynek w całości zbudowany z cegły. Dach kryty eternitem. Nieruchomość wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lutoryż,podkarpackie

1 150 000 zł248 m² 4 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:26 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia, przestronny Dom o powierzchni ok. 248 m znajdujący się w miejscowości Lutoryż, 10 km od ścisłego centrum Rzeszowa. Dom znajduje się na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

1 450 000 zł360 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kaźmierz piękna, odrestaurowana kamienica na urokliwym rynku, w centrum miejscowości. Nieruchomość leży w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowo handlowej i usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karpińskiego

Choroszcz,podlaskie

1 120 000 zł132 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Umowa przedwstępna Sprzedaż bezpośrednia!- możliwa negocjacja ceny! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Choroszczy! Ta piękna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

935 000 zł141 m² 6 631,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:297 m²

Nie szukaj dalej - oferta tylko u nas! Dzięki naszemu ogłoszeniu zyskasz dostęp do rzutów oraz ujęć z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty. Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ojrzeń

Ojrzeń,mazowieckie

950 000 zł171 m² 5 566,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferujemy na sprzedaż energooszczędny dom znajdujący się w Ojrzeniu. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 170,65 m2, posadowiona na działce o powierzchni 625 m2, oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym domu w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy i to we Wrocławiu - ta oferta będzie idealna. Inwestycja składa się z 9 willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 098 000 zł220 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 220 mkw w Aleksandrowie Łódzkim praktyczny rozkład, duża prywatność, oddzielny garaż/warsztat samochodowy, duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Podleśna

Orneta,warmińsko-mazurskie

990 000 zł261 m² 3 799,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Niesamowite położenie domu jednorodzinnego wraz z działającym budynkiem użytkowym. Do wprowadzenia od zaraz - w pobliżu centrum Ornety Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kilińskiego

Tyczyn,podkarpackie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:801 m²

Dom piętrowy wolnostojący z garażem w samym centrum Tyczyna. Całkowita powierzchnia z podpiwniczeniem i garażem 160 m2. Powierzchnia użytkowa 110 m2. Dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tulce,wielkopolskie

699 000 zł68 m² 10 355,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Poszukujesz mieszkania w zabudowie szeregowej, które oferuje praktyczny i przemyślany układ pomieszczeń? Chcesz mieszkać w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie mając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bramki

Bramki,mazowieckie

1 685 000 zł229 m² 7 343,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom położony przy ul. Długiej w miejscowości Bramki. Dom : Powierzchnia całkowita: 229,45m2 Powierzchnia użytkowa domu: 170,80m2 link do wirtualnego spaceru: dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

389 000 zł142 m² 2 737,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż dom o powierzchni 142,1 m2, znajdujący się na działce 865 m2. Rozkład pomieszczeń: przyziemie: garaż o powierzchni 47 m2 Kotłownia Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Centralna

Izdebnik,małopolskie

845 000 zł140 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Witam mam do sprzedania dom 140m2 w urokliwym miejscu na działce 36 arów w Izdebniku powiat Wadowicki gmina Lanckorona.Dom wybudowany w latach 2000 , metoda tradycyjną ,otynkowany, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy Państwu wolnostojący, około 20 letni dom położony na 8 a działce w Śledziejowicach. Dom składa się z parteru , oraz użytkowego poddasza. Dodatkowo na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stary Rynek

Elbląg,warmińsko-mazurskie

895 000 zł150 m² 5 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:77 m²

Lubisz spacerować i przebywać na Starym Mieście, i brałeś pod uwagę, że mógłbyś tam zamieszkać i cieszyć się możliwościami oraz urokiem tego miejsca każdego dnia. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

989 000 zł109 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny energooszczędny dom W zabudowie szeregowej! Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 109,31m2 w stanie pod klucz, segment wewnętrzny. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Wólka Kozłowska

Wólka Kozłowska,mazowieckie

4 500 000 zł744 m² 6 048,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Witam! Chciałbym zaprezentować Państwu wille w środku lasu w sąsiedztwie stadniny konnej. Hektary dzikich terenów otaczających dom pozwalają odciąć się od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siepraw,małopolskie

759 000 zł160 m² 4 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Victoria Estate prezentuje 160m2 dom w malowniczej i spokojnej okolicy w Sieprawiu pod Krakowem. Linko do filmu: nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest przestronny dwukondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 900 000 zł660 m² 4 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:688 m²

Oferta Budynek mieszkalny wolnostojący o powierzchni całkowitej 660m2. Budynek 2 i 3 kondygnacyjny z użytkowym podpiwniczeniem i poddaszem. Posiada kilka niezależnych wejść. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłobuck

Kłobuck,śląskie

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Oferta prywatna od właściciela! telefon bezpośrednio do właściciela   Piękna zielona enklawa pod miastem: budynek 50m2 i 50m2 poddasza z działką budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 449 000 zł204 m² 12 004,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów ul. Kuropatwy | dom energooszczędny I 204 m2 I 5 pokoi |2 449 000 pln Do sprzedania dom o powierzchni 204 m2 na Zielonym Ursynowie przy ul. Kuropatwy. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Komorów,mazowieckie

1 540 000 zł425 m² 3 623,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:638 m²

Dom z lokalem użytkowym - okazja mieszkalno-inwestycyjna Lokalizacja Komorów: jedna z najbardziej prestiżowych i popularnych podwarszawskich miejscowości rezydencjalnych dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

830 000 zł77 m² 10 779,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zakupu domu w cenie mieszkania w uroczej miejscowości pod Piasecznem- bąkówce. Oferta dotyczy dwupoziomowego domu o powierzchni 77 m2 wraz z działką 500 m2. Posiada on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 000 zł105 m² 7 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 106m2 posadowiona na działce ok. 150m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziadowa Kłoda

Dziadowa Kłoda,dolnośląskie

199 000 zł124 m² 1 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom do generalnego remontu, pow. ok. 124 m2, działka 722 m2, garaż. Dziadowa Kłoda. Nieruchomość idealnie spełni rolę zacisznego azylu dla ludzi szukających ciszy i spokoju. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starowola

Starowola,mazowieckie

569 000 zł150 m² 3 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tej nieruchomości. Dom murowany, parterowy z możliwością adaptacji poddasza. (obecnie strych) Budynek oddany do użytkowania w 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robakowska

Gościcino,pomorskie

2 150 000 zł200 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 679 m²

Piękna posiadłość na którą składa się dom 200m2, garaż murowany dwu stanowiskowy, dom 70m2 i prywatny las. Wszystko położone na działce 3679 m2! Posiadłość położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Marcepanowa

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł204 m² 7 838,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:488 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na działce skrajnej (231 m kw.)+ działka sąsiednia (257 m kw.), na której jest położony parking. Dom obecnie służy jako biuro, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Dąbrówka,pomorskie

1 199 000 zł234 m² 5 123,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Dom marzeń w Malowniczej Okolicy - Dąbrówka Blisko natury i nieopodal miasta! Jeśli marzysz o komfortowym i stylowym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Serby,dolnośląskie

690 000 zł190 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwy dom do remontu w Serbach koło Głogowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu do remontu w malowniczej miejscowości Serby,położonej zaledwie 2 km od Głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Poniatów o powierzchni użytkowej 160m2 wybudowany w 2020 roku. Dom położony na działce o powierzchni 1510m2.