dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie sprzedaży połowa bliźniaka usytuowana n a dużej działce ok. 600 m2 w Brzeziej Łące. Nieruchomość położona przy bocznej uliczce w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

970 000 zł265 m² 3 660,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:446 m²

NA sprzedaż przytulny dom jednorodzinny giżycko, osiedle wilanów Piętrowy dom jednorodzinny w pełni podpiwniczony. Budynek przeznaczony jest dla 4-8 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lotnicza

Przeźmierowo,wielkopolskie

1 340 000 zł142 m² 9 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowa, wyczekiwana oferta sprzedaży luksusowego, oryginalnie zaprojektowanego domu z segmentu Premium. Jest to kolejna inwestycja marki Villa Fiore, która świetnie przyjęła się w Przeźmierowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

620 000 zł330 m² 1 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:534 m²

- kamienica na sprzedaż - 4 lokale mieszkalne - 1 lokal użytkowy - garaż - działka - Dzień dobry, pragnę Państwu zaprezentować ofertę sprzedaży kamienicy, położonej w Zabrzu, mikulczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mieczownica

Mieczownica,wielkopolskie

199 000 zł57 m² 3 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:582 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zakupu bezczynszowego domu do remontu z fotowoltaiką na dachu w miejscowości Mieczownica 62-402 zaledwie krok od malowniczego Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

1 099 000 zł143 m² 7 685,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Rzeszowie ul. Gościnna. Budynek środkowy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł385 m² 7 789,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domu o powierzchni całkowitej 385 mkw,(270 powierzchnia użytkowa) położonego na Ursynowie. Dom został niedawno odświeżony, prezentując się w pełnej krasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 750 000 zł160 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym ogrodem, położony w doskonałej lokalizacji. Na parterze znajduje się przestronny salon (24m2), pół otwarta kuchnia z niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świątniki Górne

Świątniki Górne,małopolskie

1 490 000 zł245 m² 6 086,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej na południu krakowa wraz Z fotowoltaiką N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej z garażem i podpiwniczeniem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł88 m² 11 322,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kosynierów

Łuczyce,małopolskie

690 000 zł165 m² 4 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego domu, który możesz urządzić według własnego projektu, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czasław

Czasław,małopolskie

499 000 zł540 m² 924,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość składającą się z działki budowlanej o powierzchni 42ar oraz domu wielorodzinnego wraz z pomieszczeniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł101 m² 8 793,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralna, zielona okolica, centrum 6 km, prowizja 0% - Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera. - bezpłatna konsultacja z architektem i projektantem wnętrz! - Obsłużymy Cię także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Staszelówka

Kościelisko,małopolskie

940 000 zł46 m² 20 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z oferta mieszkania znajdującego się na parterze domu zlokalizowanego przy ul. Staszelówka w Kościelisku, w malowniczej okolicy Tatrzańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

955 000 zł144 m² 6 619,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Oferowany dom jest szeregiem środkowym, trzypoziomowym, dwupiętrowym z użytkowym poddaszem. Dom posiada wydzielone strefy tj. dzienną na parterze (62,02m2) i nocną na 1 piętrze (58,7m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stary Żmigród

Stary Żmigród,podkarpackie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Polecam do sprzedaży dom murowany w miejscowości Stary Żmigród powiat Jasło woj. Podkarpackie.Dom o powierzchni około 120 m 2 położony na działce o powierzchni 39 ar. środek domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 035 000 zł90 m² 11 487,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 312 168 zł123 m² 10 634,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:219 m²

Biuro Sprzedaży Developera tel.!Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapytaj o aktualne promocje! W celu umówienia spotkania zapraszam do kontaktu : bez prowizji bezpośrednio do dewelopera 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielkie Radowiska

Wielkie Radowiska,kujawsko-pomorskie

950 000 zł175 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący z 2022 roku! Dom o powierzchni użytkowej 175 m2. Parter 63 m2: salon 21 m2 Kuchnia 11,5 m2 z wyjściem na taras zewnętrzny ok 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 014 000 zł89 m² 11 406,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krępiec

Krępiec,lubelskie

998 000 zł368 m² 2 709,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny położony w Krępcu gm. Mełgiew. Rozkład pomieszczeń parter: - wiatrołap - 4,3 m2 - hall -17,3 m2 - łazienka 3,3 m2 - pomieszczenie do dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łężyce,pomorskie

888 888 zł188 m² 4 728,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem o powierzchni użytkowej wynoszącej 174 m2, położony w miejscowości Łężyce. Zaledwie 10 min autem od Gdyni Chwarzno- wiczlino. i 15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeżynowa

Mikołów,śląskie

2 338 986 zł300 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Do sprzedaży działka o powierzchni 1187 m2 z budynkiem mieszkalnym dwulokalowym. Nieruchomość znajduje się w Mikołowie przy ul. Jeżynowej. Opis budynku Bardzo przestronny dom piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hierowskiego

Tychy,śląskie

663 000 zł99 m² 6 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:141 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sześciu segmentów mieszkalnych usytuowanych w samym sercu miasta Tychy. Nowoczesne i funkcjonalne budynki zapewniają wyjątkowy komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pierzyska

Pierzyska,wielkopolskie

890 000 zł138 m² 6 463 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedstawiamy Państwu luksusowy wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony dom jednorodzinny, posadowiony na działce o powierzchni 2200 m2, położony w najnowszej willowej części Pierzysk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

775 000 zł158 m² 4 910,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:508 m²

Oferujemy dom wolnostojący w Goleniowie. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w centrum miasta Goleniowa, w doskonałej lokalizacji. W sąsiedztwie: szkoła, przedszkole, sklepy (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł76 m² 8 567,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kameralna inwestycja- zaledwie 2 km do wschodniej obwodnicy Wrocławia. Osiedle gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Brak prowizji! I brak podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 250 000 zł300 m² 14 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | sprzedam I 300m2 | działka 800m2 | 4 250 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom - wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 150 000 zł550 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

Zapraszamy do obejrzenia nietuzinkową rezydencję w stylu angielskim, która zapewnia komfortowy styl życia w bliskim kontakcie z naturą. Położona w sąsiedztwie rezerwatu Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radonie

Radonie,mazowieckie

3 249 900 zł235 m² 13 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny Dom z 2020 Roku na Sprzedaż - Wyjątkowa Okazja Oferujemy Państwu przestronny, nowoczesny dom wybudowany w 2020 roku, o powierzchni całkowitej około 240 m. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miękińska

Krzeszowice,małopolskie

1 270 000 zł162 m² 7 825,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy ulicy Miękińskiej w Krzeszowicach. Prezentowany dom nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiekrz,wielkopolskie

999 000 zł123 m² 8 093,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam na sprzedaż energooszczędny dom nad jeziorem w Kiekrzu! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc W przepięknej scenerii jeziora i lasu powstaje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakrzewko

Zakrzewko,wielkopolskie

1 499 000 zł218 m² 6 876,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 110 m²

Szanowni Państwo, gdybym miała tylko w kilku słowach opisać prezentowany dom pewnie użyłabym słów: rodzinny, działa z dużym potencjałem, obok lasu, wsród natury i zieleni. Wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Kryłów,lubelskie

440 000 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego domu położonego w Kryłowie przy ul. Krótkiej. Nieruchomość o powierzchni około 80 m2 zachwyca swoim urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł253 m² 3 948,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 6-pokojowy, wolnostojący dom drewniany znajdujący się w miejscowości Kazuń-Bielany. Nieruchomość położona na dużej działce 1200m2. Blisko trasy S7, 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 597 000 zł142 m² 11 246,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2021 r. Dom jest gotowy do wprowadzenia i nigdy nie był zamieszkany. Powierzchnia użytkowa: 142 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 599 000 zł122 m² 13 128,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wraz z całym wyposażeniem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121,28 m2, położony na cichym i kameralnym osiedlu w Kosakowie tuż koło Mechelinek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

679 000 zł134 m² 5 067,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Uwaga: brak prowizji i opłat dla pośrednika, brak opłaty pcc 2%, 5 lat rękojmi. Inwestycja Sokołowice Park- 30 budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij