dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Damienice

Damienice,małopolskie

1 000 000 zł315 m² 3 178,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 917 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż Nieruchomość z ogromnym potencjałem - są to dwa domy w zabudowie bliźniaczej, z czego jeden z nich jest w całości gotowy do użytkowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

1 399 000 zł237 m² 5 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa domy wolnostojące w stanie deweloperskim, zlokalizowany pod Krakowem, w Brzozówce przy ul. Krakowskiej. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

689 000 zł160 m² 4 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy dom w Sosnowcu (dzielnicy sielec) o wyjątkowym potencjale, który świetnie sprawdzi się zarówno jako wygodne miejsce do życia, jak i lokal na działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

999 000 zł123 m² 8 093,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Nowy, duży dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku oraz dużym ogródkiem, w odległości 300 m od Jeziora Kierskiego. Zakup z rynku pierwotnego. Kupujacy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbnica

Wierzbnica,zachodniopomorskie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 344 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom bliźniaczy z użytkowym poddaszem wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem m. Wierzbnica, gmina Myślibórz, woj.zachodniopomorskie. Dom o pow. około 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

829 000 zł98 m² 8 443,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:21 m²

Oferta na wyłączność nowa inwestycja - smart shape! promocja na sprzedaż czterech pierwszych segmentów! oferta sprzedaży nowoczesnych domów Z zabudowie szeregowej. Zlokalizowanych W bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żdżarów

Żdżarów,mazowieckie

496 000 zł86 m² 5 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:686 m²

Ekologiczny dom w zielonej enklawie blisko miasta. Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie pół deweloperskim o łącznej powierzchni użytkowej 86m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Powstańców Wielkopolskich

Brodnica,kujawsko-pomorskie

449 997 zł81 m² 5 553,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mikołajkowa promocja tylko 6-9 Grudnia 2024! Sprzedam Nowy prestiżowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim w Apartamentach przy ulicy Jasnej w Brodnicy na Osiedlu Karbowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 349 000 zł250 m² 5 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:508 m²

Proponujemy Państwu działający pensjonat/hotel pod najem krótko lub długoterminowy położony w Wieliczce w dobrej lokalizacji. Podpisane umowy najmu na wszystkie pokoje. Nieruchomość obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 625,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta bez pcc, bez prowizji możliwość bezpłatnej rezerwacji budowa zakończona, klucze gotowe do odbioru Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży na Osiedlu Szczodre - przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

729 000 zł117 m² 6 236,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Zielonce/gmina Białe Błota! Budynek położony jest w rozwijającej się części Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

509 997 zł128 m² 3 984,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam Nowy prestiżowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 128 m2 dom zlokalizowany niedaleko obwodnicy w Brodnicy na osiedlu Karbowo. Lokalizacja: osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

1 497 000 zł246 m² 6 085,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:634 m²

Przedmiotem oferty jest piękny dom w zabudowie bliźniaczej otoczony lasem sosnowym, o powierzchni 246 m2 położony w miejscowości Bojano, zwanej potocznie sypialnią Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łapanów

Łapanów,małopolskie

595 000 zł100 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę zakupu działki (27ar) zabudowanej domem o powierzchni 100m2 w malowniczych peryferiach w Łapanowie w powiecie Bocheńskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stępin

Stępin,dolnośląskie

599 000 zł117 m² 5 119,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji Słoneczny Zakątek, składającej się z czterech komfortowych lokali mieszkalnych (4 pokoje) , każdy z przestronnym ogródkiem i dedykowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

460 000 zł100 m² 4 554,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Prezentowana nieruchomość jest dobrym rozwiązaniem pod kontem wynajmu. Dom był wynajmowany w cenie 4 tyś + media. Najtańsza oferta na rynku, znacznie poniżej wartości rynkowej dla zdecydowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 349 900 zł128 m² 10 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom o powierzchni 128,5 m2, usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Błonia. Budynek położony jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

817 000 zł102 m² 7 980,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dwupoziomowy apartament z podwójnym miejscem parkingowym i własnym ogródkiem. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Dziesiąta, w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 849 000 zł305 m² 12 619,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Serdecznie polecamy na sprzedaż dom willowy zlokalizowany w urokliwej części Zalesia, tuż przy Parku Szczytnickim. Ogromna posiadłość o powierzchni 305 mkw na działce ponad 1100 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 900 zł86 m² 10 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Luzino,pomorskie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom wolnostojący | wykończony | | 2 garaże | luzino | spokojna ulica | Na sprzedaż 3 poziomowy dom położony na działce o pow. 780 m2. Nieruchomość posiada 2 garaże, duży ogród i taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

299 997 zł64 m² 4 681,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam nowy komfortowy dom o powierzchni 64,08 m2 - 3 pokoje, 2 łazienki w stanie deweloperskim z prywatnym ogrodem 60 m2! Lokalizacja: domy położone są w spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

752 190 zł105 m² 7 163,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 200m2. Prezentowany budynek wybudowany został na przełomie lat 80tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

7 000 000 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Elegancki świeżo wyremontowany ponad 500 metrowy dom w świetnej lokalizacji, blisko szkoły amerykańskiej i z szybkim dojazdem do Miasteczka Wilanów czy na Kabaty (metro Kabaty). Również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miękoszynek,mazowieckie

390 000 zł149 m² 2 347,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Duża obniżka ceny- pilna sprzedaż! Do sprzedania dom w stanie surowym w spokojnej zielonej okolicy, blisko pkp (5min piechotą). Dom w miejscowości Miękoszynek, ul Orchidei 2, (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudawa

Rudawa,małopolskie

985 000 zł114 m² 8 610,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Wolnostojący dom duża działka piękna okolica - rudawa N20 Nieruchomości oferuje dom wolnostojący położony na działce 660 m2 o powierzchni całkowitej 114,4 m2 na nowo budowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Francuska

Rokietnica,wielkopolskie

849 000 zł105 m² 8 108,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Cenisz nowoczesny styl i szukasz nieruchomości z wysokiej jakości wykończeniem? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą stylowej, przestronnej czteropokojowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Buczkowice

Buczkowice,śląskie

619 000 zł200 m² 3 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż dom połozony W buczkowicach nieopodal szczyrku Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły i pustaka. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kijewskiej

Radom,mazowieckie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferuję do sprzedania dom, znajdujący się w doskonałej lokalizacji, z bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej około 110 m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł172 m² 8 152,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Brief Wał Miedzeszyński / Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojącej / 4 pokoje plus poddasze użytkowe 40m2 nie wliczone w metraż domu / 3 poziomy / 1 łazienka /garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł265 m² 6 033,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem - budynek wolnostojący usytuowany na kształtnej 6 arowej działce w na jednej z cichych uliczek odchodzących od ulicy Beskidzkiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

340 000 zł108 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niepowtarzalnego domu z ogromnym potencjałem w rewelacyjnej okolicy! Jeśli poszukujesz nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

3 450 000 zł212 m² 16 255,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż luksusowy dom z basenem w Osielsku na działce o powierzchni 976 m2 Powierzchnia całkowita domu | 212,24 m2, powierzchnia użytkowa | 179,2 m2 Powierzchnia działki | 976 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielin

Imielin,śląskie

469 000 zł149 m² 3 147,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149m2 w skład którego wchodzi: parter: - salon - otwarta kuchnia - łazienka - wiatrołap - pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 290 000 zł267 m² 8 576,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:76 m²

Kamienica na sprzedaż w centrum Grodziska Mazowieckiego! Powierzchnia całkowita: 267 m Powierzchnia działki: 76 m Rok budowy: 1998 Materiał budowy: cegła Pokrycie dachu: dachówka Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Gęsiniec,dolnośląskie

998 412 zł140 m² 7 131,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się w Gęsińcu. Nieruchomość posiada wolnostojący garaż, piękny ogród, a sam dom był na bieżąco modernizowany. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maszewo

Maszewo,zachodniopomorskie

990 000 zł124 m² 7 983,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu jednorodzinnego położonego w Maszewie. Nieruchomość wybudowana w 2021r. z wysokiej jakości materiałów. Dom idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Krakowiańska

Wola Krakowiańska,mazowieckie

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży nowy, bardzo przestronny dom w Woli Krakowiańskiej w okolicy Nadarzyna. Dom budowany z myślą o dużej rodzinie. Bardzo duża przestrzeń, przemyślany układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Centralna

Radonie,mazowieckie

3 500 000 zł442 m² 7 918,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Unikatowy dom na przepięknej działce Z możliwościami inwestycyjnymi Oferuję bardzo przestronny i wolnostojący dom na przepięknej działce, kończącej się 25-metrową linią brzegową na.