dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

830 000 zł272 m² 3 054,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:875 m²

Twój wymarzony dom w Krzyszkowicach Wyobraź sobie poranki, gdy z kubkiem kawy siadasz na tarasie, a przed Tobą rozciąga się widok na zieleń i spokojne tereny Krzyszkowic. Taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 375 000 zł308 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:824 m²

Jeśli szukasz wolnostojącego domu blisko lasu i terenów spacerowych. Jeśli potrzebujesz domu dla dwupokoleniowej rodziny z możliwością przygotowania osobnego wejścia dla każdej z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:709 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż pół bliźniaka mieszczącego się przy Parku Książańskim w Świebodzicach. Działka 709m2, mieszcząca dom o powierzchni 80m2 jest zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Świętajno,warmińsko-mazurskie

295 000 zł279 m² 1 059,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż w miejscowości Świętajno, znakomita lokalizacja w pobliżu 5 Jezior. Znajdziecie tutaj wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia i beztroskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kębłowice, posadowiony na działce o powierzchni 650 m2. Ogród oraz salon z ekspozycją na południe. Jest to nieduża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż - przestronny, nowoczesny i wykończony w wysokim standardzie. Nieruchomość w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

295 000 zł105 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:826 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni ~105m2 w Ostrowcu Św. na ul. Żabiej. Dom wolnostojący, wybudowany w 1965r. To 1 kondygnacja mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

1 003 000 zł240 m² 4 186,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:875 m²

Twój wymarzony dom w Krzyszkowicach Wyobraź sobie poranki spędzone w ciszy, gdy jedynym dźwiękiem są odgłosy przyrody, a z okien widzisz otaczającą Cię zieleń. Takie warunki oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczepidło

Szczepidło,wielkopolskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Na sprzedaż dom do wykończenia położony w miejscowości Szczepidło gm. Krzymów. Bardzo spokojna okolica w otoczeniu pól i zabudowy domów jednorodzinnych, a jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

645 000 zł120 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

*** os.SKORUPY *** *** DZIAŁKA 489m2 *** *** GOTOWY DO WYDANIA *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Skorupy w Białymstoku. Dobra lokalizacja - w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

849 999 zł170 m² 4 997,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

dom wolnostojący/6 pokoi/ garaż/stan deweloperski Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim mieszczący się w okolicy Miękinii - malowniczych Księginicach, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaczernie,podkarpackie

559 000 zł195 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z garażem w bryle w miejscowości Zaczernie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł152 m² 7 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy dom, bliźniak ok.152m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.152 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

890 000 zł198 m² 4 504,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Masz działkę w okolicach Wiązownej? Jeśli tak to wybudujemy ten piękny dom na twojej działce w cenie podanej w ogłoszeniu! Good Life Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głosków

Głosków,mazowieckie

1 250 000 zł140 m² 8 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez Pcc! Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom w Głoskowie! Wykończony z wysokiej jakości materiałów. Dom o powierzchni 140 m 2 z możliwością powiększenia o dodatkowe 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagłoby

Gdynia,pomorskie

960 610 zł139 m² 6 910,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:422 m²

Inwestycja zlokalizowana w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdyni - Wiczlino. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i komfortu życia w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 600 000 zł460 m² 3 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:928 m²

Dom Z cześcią usługową - warsztat cena 1 600 000 zł netto możliwośc prowadzenia różnych usług Np. kwatery pracownicze, warsztat, biura, magazyny, gabinety Gorąco polecam dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mestwina

Trzepowo,pomorskie

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Dom bliźniak w Trzepowie - mieszkalny i słoneczny, zamiana na mieszkanie w Trójmieście Na sprzedaż dom bliźniak z końca lat 80., położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

619 000 zł89 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! II etap W sprzedaży Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

1 075 000 zł150 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** wygodny dom wolnostojący *** *** klepacze *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z 2016 roku , zlokalizowany na obrzeżach Białegostoku w Klepaczach. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Husarska

Kębłowo,pomorskie

1 090 000 zł180 m² 6 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz przestrzeni do życia w spokojnej okolicy? Oto wyjątkowa oferta dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż unikalny, wolnostojący dom, położony w dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

1 675 000 zł150 m² 11 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Mosina,wielkopolskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Spokojna okolica, przestronne wnętrze, pięknie urządzony ogród to główne, ale nie jedyne zalety tej oferty! W imieniu naszego Klienta oferujemy na sprzedaż nieruchomość w samej Mosinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opypy

Opypy,mazowieckie

899 000 zł82 m² 10 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość z potencjałem na ładnej działce. Sprzedaż Pilna. Przedstawiamy do sprzedaży dom całoroczny o pow. ok. 80 m 2 posadowiony na działce o pow. ok. 1100 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 300 000 zł180 m² 12 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna nieruchomość z urokliwym ogrodem! Komfortowy dom! Wysokiej jakości materiały! Stylowe, oryginalne wnętrza! Oferta skierowana do najbardziej wymagających klientów! Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Mirków

Mirków,dolnośląskie

1 780 000 zł300 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu usytuowanego w Mirkowie, tuż przy granicy z Wrocławiem. W bliskiej lokalizacji z łącznikiem Długołęka oraz Wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oliwkowa

Sobótka,dolnośląskie

500 000 zł144 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

W świetnej cenie duży dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w urokliwej i zielonej Sobótce świetna alternatywa dla osób pracujących we wrocławiu lub świdnicy. 5 minut piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kiełczów,dolnośląskie

1 985 000 zł254 m² 7 802,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż: idealny dom dla współczesnej rodziny. Gotowy do zamieszkania natychmiast. Zapraszam Państwa do poznania wyjątkowej oferty w pełni wyposażonego domu w Kiełczowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polnych Kwiatów

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł212 m² 9 386,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący posadowiony na działce 946m2 w niezwykle zielonej części Warszawy - na Białołęce Dworskiej. Dla kogo? Dla rodziny z dziećmi szukającej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 750 000 zł301 m² 9 136,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący w najpiękniejszej części Łomianek Dąbrowie Leśnej. Szczegóły nieruchomości Dom został wybudowany w 2004 roku ze szczególną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

825 000 zł169 m² 4 876,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowoczesny dom wolno stojący budowany w Rzeszowie dzielnica Przybyszówka, przy ulicy Dębickiej na działce o powierzchni 12 a. Dom w trakcie budowy. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 299 000 zł334 m² 3 893,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 287 m²

Rezerwacja Jeśli szukasz przestronnego, parterowego domu z dużą i zieloną działką- ta propozycja z pewnością Cię zainteresuje! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł116 m² 10 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Opiekun oferty: tel: nieruchomość zlokalizowana na północy Wrocławia, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz terenów zielonych. Największym atutem inwestycji jest wysoka jakość użytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzciana,podkarpackie

699 000 zł94 m² 7 404,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,3 m2 z usytuowany na 5 arowej działce w Trzcianie! Do domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą segmentu narożnego w cichej i spokojnej okolicy w Kobyłce, 800 metrów od stacji pkp Kobyłka Ossów. *** Układ pomieszczeń dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 149 900 zł170 m² 6 764 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliżniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 135 m2, plus garaż ok. 35 m2, usytuowane na ładnej działce ok. 400 m2 w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klęczany

Klęczany,podkarpackie

497 000 zł130 m² 3 823,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Dom wolnostojący 120m2 | 5 pokoi | Działka 43 ary | Klęczany | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 120m2, położony na działce o powierzchni 43 ary. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mników

Mników,małopolskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

! kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Do sprzedania dom wolnostojący na działce 3 ar w Mnikowie o powierzchni 140 m2. Osiedle domów to kameralna inwestycja 6 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaskółcza

Józefów,mazowieckie

1 599 000 zł182 m² 8 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Piękny dom wolnostojący zapraszam  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królewska

Bojano,pomorskie

1 850 000 zł277 m² 6 678,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Nowoczesny dom w Bojanie wybudowany w 2024 roku. Lokalizacja w otulinie leśnej zapewnia nie tylko piękne widoki, ale również czyste powietrze i możliwość obserwacji dzikiej.