dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Groń,małopolskie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Groń, gmina Bukowina Tatrzańska - dom na sprzedaż Na działce o powierzchni 800 m2 usytuowano drewniany dom, o powierzchni 200 m2. Działka jest niemal płaska, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Lublin,lubelskie

815 000 zł96 m² 8 507,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 95,80 m2 na osiedlu Szerokie w Lublinie, gotowy do wykończenia. Stan deweloperski. Działka o powierzchni 200 m2 z ogrodem i bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszewnia

Gruszewnia,śląskie

780 000 zł145 m² 5 388,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Ostatni dostępny dom W tej inwestycji! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja W gruszewni! pełny stan deweloperski!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

1 194 558 zł165 m² 7 239,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Biuro Lakado prezentuje dom w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz w zielonej, rekreacyjnej części Niepołomic. Zakup bez prowizji oraz pcc! W budowie! Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

615 000 zł219 m² 2 808,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

Oferuję do sprzedaży wolnostojący, dwukondygnacyjny dom z płaskim dachem w atrakcyjnej części miasta Jaworzyna Śląska. Nieruchomość położona jest na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Jeśli szukasz domu wolnostojącego na dużej działce w atrakcyjnej cenie ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do tego autobus miejski i niedaleka odległość od Jeziora Kierskiego. Czego chcieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Rozkład domu: parter: duży wiatrołap, w korytarzu miejsce na szafę w zabudowie salon z aneksem kuchennym ( w salonie można zainstalować kominek) łazienka pod schodami jest dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suwałki,podlaskie

599 000 zł165 m² 3 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Na sprzedaż oferujemy Nieruchomość zlokalizowaną przy ulicy Staszica w Suwałkach. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 109m , dwupiętrowy, podpiwniczony z poddaszem , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bystre

Bystre,podkarpackie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:735 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dwa domki rekreacyjne całoroczne w miejscowości Bystre w Bieszczadach w gminie Baligród. Są to 2 drewniane budynki o nazwach Marta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Gowino,pomorskie

749 000 zł128 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przedsprzedaż inwestycji deweloperskiej Gowino Osiedle Topolove Kupujesz bez 2% pcc i prowizji, pomagamy z kredytem hipotecznym również bez wkładu własnego! Nowa inwestycja w Gowinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł300 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w pobliżu ul. Zdrojowej, dobrze utrzymany, chociaż, ze względu na wiek, do remontu. Na każdej kondygnacji około 100 m. Piwnica gospodarcza:pralnia, łazienka, garaż, pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ananasowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 098 000 zł130 m² 8 446,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Pawłowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 450 000 zł330 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Klimatyczna posiadłość w typie dworku z pięknie zaaranżowanym ogrodem. Atuty: - zadbana nieruchomość z przestronnym ogrodem - ścieżki i podjazdy do posesji z kamienia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 750 000 zł259 m² 22 200,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny bliźniak W stanie deweloperskim | Konstancin-Jeziorna dane techniczne: nowy, energooszczędny dom o powierzchni całkowitej 260m2, usytuowany na działce o powierzchni 900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 399 000 zł180 m² 7 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z 2015 r. o pow. całkowitej około 180 m2, dwukondygnacyjny z garażem w bryle budynku, na działce o pow. ok 400 m2, gotowy do zamieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

1 620 000 zł150 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Błonie domy na sprzedaż. Bardzo ciekawa oferta domu w pięknej cichej części Błonia. Dom został wybudowany w roku 2001 na działce 1000m2. Dom wybudowano w technologii tradycyjnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Moniuszki

Sopot,pomorskie

16 500 000 zł1 430 m² 11 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 171 m²

Niezwykła elegancka rezydencja zanurzona w zielni Trójmiejskiego parku krajobrazowego, z dala od zgiełku i gwaru miejskiego. Informacje o nieruchomość: prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tajemnicza

Michałówek,mazowieckie

1 299 990 zł198 m² 6 578,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w standardzie premium, bezczynszowy, energooszczędny, wolnostojący dom w nowoczesnym stylu (typu stodoła) o powierzchni całkowitej 197,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kanie

Kanie,mazowieckie

1 598 900 zł163 m² 9 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, dwa Domy, usytuowane na jednej działce o powierzchni ok. 1400 m2, w Pięknym Zielonym Rejonie. Główny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 164 m2, wykonany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł130 m² 11 118,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej , Wrocław ul. Iwaszkiewicza Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż przestronny dom w stanie deweloperskim, idealny dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł144 m² 7 970,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prawiedniki-Kolonia

Prawiedniki-Kolonia,lubelskie

749 999 zł126 m² 5 966,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Okazja oferta deweloperska - rynek pierwotny! standard deweloperski bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! gmina głusk - prawiedniki-kolonia! cena gwarantowana! Projekt domu powiększony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

820 000 zł238 m² 3 445,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Do sprzedania komfortowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 238 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Strzybnica! Nieruchomość położona w spokojnej okolicy Tarnowskich Gór, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł72 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnego osiedla, które składa się z 6 nowoczesnych budynków w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanych z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poznańska

Dąbrówka,wielkopolskie

1 180 000 zł196 m² 6 005 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi specjalistami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Olsztyn,śląskie

760 000 zł446 m² 1 704,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 017 m²

Prestiżowy Dom w Turystycznej Lokalizacji - Olsztyn koło Częstochowy Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej i prestiżowej miejscowości Olsztyn w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolonia Wągródka

Sosnowiec,śląskie

750 000 zł195 m² 3 839,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 463 m²

Oferta skierowana jest do osób, które szukają domu jednorodzinnego w cichym, spokojnym, ustronnym miejscu w otoczeniu lasu ale z bardzo dobrym dojazdem do tras szybkiego ruchu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prace Duże

Prace Duże,mazowieckie

830 000 zł118 m² 7 033,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż nowy dom, położonych w pięknej, zalesionej okolicy, z widokiem na ścianę lasu. ******** Połączenie jedynie przez garaż! Brak sąsiadów naprzeciwko - tylko ściana lasu! widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Rezerwacja Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł106 m² 7 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. segment nr.4 Rozkład pomieszczeń; PARTER.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osieczna

Osieczna,wielkopolskie

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Godna zainteresowania nieruchomość w Kąkolewie! Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym 120m2 z budynkami gospodarczymi i garażem na działce 666m2. Nieruchomość ogrodzona kutym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

1 090 000 zł180 m² 6 049,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

*** skrajny szereg W dogodnej lokalizacji *** *** 2008 *** *** fotowoltaika + pompa ciepła *** Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - szereg skrajny , z 2008 roku , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gajków

Gajków,dolnośląskie

1 500 000 zł155 m² 9 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 796 m²

Rezerwacja! wyjątkowa oferta! Polecam na sprzedaż pięknie wykończony dom wolnostojący w Gajkowie wybudowany w 2020 roku, usytuowany na działce o powierzchni 1796m2 ( 1700m2 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojkowice

Wojkowice,śląskie

470 000 zł277 m² 1 768,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Polecamy do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138,50 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 785 m2 położony w Wojkowicach. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kieźliny

Kieźliny,warmińsko-mazurskie

945 000 zł224 m² 4 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:471 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu szeregowego, w malowniczych Kieźlinach, położonych zaledwie 4 km od Olsztyna. Budynek o powierzchni 156 m , oferuje.