dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Wykończony pod klucz, na sprzedaż niepowtarzalny nowy dom parterowy, o pow. mieszkalnej 126m2 (189 użytkowej) w malowniczej miejscowości Dobrzewino k/gdyni. Działka 1160 m2 - duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dudki,warmińsko-mazurskie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Kup siedlisko przy jeziorze! Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną domem połączonym z częścią gospodarczą położoną na pojezierzu Ełckim w miejscowości Dudki, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Struga

Struga,dolnośląskie

479 000 zł191 m² 2 507,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Strudze o powierzchni około 191m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni 0,2000 ha, na której znajduje się duża stodoła. Dom na parterze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Babiego Lata

Opole,opolskie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom typu bliźniak - dostępna jest prawa połówka. Nieruchomość jest w trakcie budowy aktualnie trwają prace wykończeniowe. Doskanłe, spokojne miejsce do życia. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł92 m² 6 446,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:559 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży parterowy dom wolnostojący zlokalizowany w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Budynek o powierzchni użytkowej 92,3m2, posadowiony będzie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

609 000 zł95 m² 6 383,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej - funkcjonalnych domów w Płotach przy ulicy Czeremchowej, na osiedlu otoczonym lasami! Bez pcc i prowizji. Wszystkie informacje dostępne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

849 990 zł170 m² 4 994,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Stan deweloperski/dom wolnostojący/6 pokoi/ garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim mieszczący się w okolicy Miękinii - malowniczych Księginicach, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

5 800 000 zł500 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

899 000 zł400 m² 2 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję do sprzedaży dom o pow. 400 mkw. z działką o pow. 600mkw. na osiedlu Wygoda. Proponowana nieruchomość posiada 4 piętra, po 100mkw. każde. W tym: - 4 pokoje na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Suwałki,podlaskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Kup dom W centrum W okazyjnej cenie! Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną położoną przy ul. Utrata Krótka w Suwałkach. Bardzo dobra lokalizacja - blisko obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wyszków

Wyszków,mazowieckie

395 000 zł80 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu , a jednocześnie ok 4 km do S-8 gdzie szybko dojedziemy do Warszawy. Dom w lesie zlokalizowany na skrajnej działce w zamkniętym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mazurska

Piastów,mazowieckie

1 099 000 zł213 m² 5 164,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

W kilku słowach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w Piastowie przy ul. Mazurskiej. Kupując tę nieruchomość nie płacisz prowizji. Działka Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 690 000 zł336 m² 5 034,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Przestronny, duży dom Z garażami na chynowie, z doskonałym dojazdem do centrum Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 335,7 m2 wraz z dużym garażem o pow. 69,6 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 298 901 zł136 m² 9 583,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Top bliźniak w Tyńcu/ładna działka/bez Pcc! Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 135,55 m2 z działką 500m2. Połowa bliźniaka będzie wykończona w ciągu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż - przestronny, nowoczesny i wykończony w wysokim standardzie. Nieruchomość w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Nowe Iganie,mazowieckie

1 299 000 zł162 m² 8 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupiętrowy dom o powierzchni 162 m , położony na działce o powierzchni 623 m , w cichej i malowniczej okolicy w Nowych Iganiach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 624,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Top oferta! Bez prowizji od kupującego! Kupujący zwolniony z podatku pcc! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82,9 m2 w zielonym zakątku Dąbrowy Górniczej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Oleksówki

Nowy Targ,małopolskie

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Sprzedam dom z Widokiem na Tatry bezpośrednio Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki zabudowanej budynkiem z 1996r. 200 m2 do własnej aranżacji , zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kołaczkowice

Kołaczkowice,śląskie

174 000 zł85 m² 2 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 m²

Sprzedam dom o powierzchni 85 m2 w stanie surowym zamkniętym, ocieplony w miejscowości Kołaczkowice gm. Miedźno, działka 3400m2. Cena do negocjacji. Więcej informacji udzielę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 397 500 zł161 m² 8 700,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Ładny dom wolnostojący na dużej działce/blisko las Gotowy do zamieszkania! Idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż piękny, piętrowy, 120 metrowy dom wolnostojący przy ul. Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabłocie

Zabłocie,śląskie

575 000 zł144 m² 3 979,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny do wykończenia według własnej aranżacji i przeznaczenia - z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Strefa chroniona gdzie nie ma i nie będzie żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Starachowice,świętokrzyskie

690 000 zł183 m² 3 764,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:905 m²

Do sprzedaży nieruchomość na Osiedlu Las, w osiedlu domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 905m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta, w całości ogrodzona płotem metalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mirkowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 900 000 zł330 m² 17 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu ofertę domu na sprzedaż na kameralnym osiedlu składającym się z zaledwie 4 domów. Zielona i cicha okolica, piękne stare drzewa. W najbliższej okolicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Starachowice,świętokrzyskie

500 000 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Do sprzedania dom w Starachowicach w zabudowie bliźniaczej przy ul. Wierzbowej na osiedlu Wierzbowa. Dom parterowy wybudowany z cegły z użytkowym poddaszem. . Dom jest ocieplony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boczna

Wilkszyn,dolnośląskie

2 999 000 zł508 m² 5 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 551 m²

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Na sprzedaż Dom Wolnostojący o powierzchni 507,55 m2 w Wilkszynie. Zachęcam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cysterska

Starachowice,świętokrzyskie

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:705 m²

Do sprzedaży dom w centrum miasta przy ulicy Cysterskiej w osiedlu domów jednorodzinnych przy osiedlu bloków mieszkalnych. W pobliżu m.in. przedszkole, szkoła podstawowa, banki , sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Żukowo,pomorskie

999 000 zł266 m² 3 751,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Atuty: - 20min do Gdańska - 25min do Gdyni - 25min do Sopotu - 20min lotnisko - 2min pieszo przystanek autobusowy - 4min stacja kolejowa - 2min Szkoła Podstawowa - 2min Przedszkole ze żłobkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Baczyńskiego

Marki,mazowieckie

899 000 zł118 m² 7 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Do sprzedania nowy segment znajdujący się w Markach przy ulicy Kamila Baczyńskiego. Nieruchomość w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie w zabudowie szeregowej. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie atrialnej - Wrocław, karłowice Oferujemy na sprzedaż dom w wyjątkowej zabudowie atrialnej, położony w spokojnej i prestiżowej okolicy Karłowic. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okrężna

Owsiszcze,śląskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 570 m²

Dom po wewnętrznym remoncie , jak również izolacja pionowa została wykonana , podwórko przed wejściem tez już wykonana, na parterze jest ogrzewanie podłogowe , oraz grzejniki, źródłem ciepła jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 330 000 zł220 m² 6 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:329 m²

Rodzinny dom | Kameralne Osiedle | Prywatny ogród Teraz w nowej, niższej cenie! Opis: serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu rodzinnego w urokliwej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kopań

Kopań,zachodniopomorskie

800 000 zł65 m² 12 307,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nieruchomość znajduje sie w miejscowości Kopań na działce budowlanej 150m do przepięknej ,spokojnej plazy Na działce znajduje się Sauna ,basen Domek wyposażony w klimatyzacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł285 m² 12 622,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:926 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o imponującej powierzchni 285,2 m , położonego w prestiżowej i cichej części Zawad, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Matyldów

Matyldów,mazowieckie

549 000 zł60 m² 9 186,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Zapraszamy na weekend otwarty 21 i 22 września (sobota i niedziela). Oferuję do sprzedaży całoroczny dom położony w Matyldowie w malowniczym otoczeniu lasu nad Jeziorem Zdworskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Kąty Węgierskie,mazowieckie

1 200 000 zł201 m² 5 964,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

= rezerwacja do dnia 27/12/2024 = Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o funkcjonalnym układzie w zabudowie bliźniaczej z ogromną piwnicą użytkową w Kątach Węgierskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 499 990 zł282 m² 5 319,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:484 m²

Wyjątkowa Rezydencja z Potencjałem Zachwycający, nowoczesny dom bliźniak zlokalizowany w malowniczym Chwaszczynie, gdzie natura miesza się z miejskim stylem życia, zapewniając komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

2 075 000 zł250 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:634 m²

Willa W zielonce Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 190m2, a całkowitej 250m2. Położony wśród domów jednorodzinnych przy jednej z głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stępin

Stępin,dolnośląskie

589 000 zł117 m² 5 034,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji Słoneczny Zakątek, składającej się z czterech komfortowych lokali mieszkalnych (4 pokoje) , każdy z przestronnym ogródkiem i dedykowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batorego

Żukowo,pomorskie

825 000 zł167 m² 4 928,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

**westate Gdańsk** ma przyjemność zaprezentować Państwu dom o ogromnym potencjale wykończeniowym w dogodnej lokalizacji, z doskonałą komunikacją z Trójmiastem. **lokalizacja**.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 140 000 zł182 m² 6 263,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Do sprzedania duży dom w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach Grodziska Maz. blisko przystanku wkd. Powierzchnia mieszkalna 147 m , całkowita 182 m2 z garażem i pomieszczeniami.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij