dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Rezerwacja nieruchomości Chciałbym Państwa zainteresować domem w stanie deweloperskim do sprzedaży w zabudowie bliźniaczej 113 m2 z garażem na działce 402m2, z widokiem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Chocznia

Chocznia,małopolskie

2 990 000 zł440 m² 6 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:14 100 m²

Rezydencja zlokalizowana w otulinie Parku Krajobrazowego z pięknym widokiem na Beskid Mały. Do sprzedania Rezydencja o pow. 440 m2 z dodatkowym poddaszem do zaadaptowania, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strzelecka

Mosina,wielkopolskie

679 000 zł97 m² 7 029,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Ostatni dostępny segment szeregowca w III i ostatnim etapie inwestycji. Polecam do sprzedaży środkowy segment szeregowca w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Luboń,wielkopolskie

599 000 zł91 m² 6 567,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowy segment lokalu mieszkalnego dwupoziomowego w domu wolnostojącym - dwulokalowym o całkowitej pow. 91.2 m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym Centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 90m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 174 800 zł211 m² 5 573,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Reprezentujemy firmę dobry dom, dlatego u nas nie zapłacisz prowizji, za zakup domu. Doradzimy Ci na każdym etapie inwestycji od doradcy kredytowego po projektanta wnętrz, firmy wykończeniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Rezerwacja: do sprzedaży wolnostojący, 6-pokojowy dom o pow. użytkowej 163,4 m2 (pow. całkowitej 220 m2) , zlokalizowany na działce o pow. 1278 m2 , przy ulicy Puławskiej na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbójno

Zbójno,kujawsko-pomorskie

690 000 zł190 m² 3 636,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom położony w gminnej wsi Zbójno. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wybudowanym w latach 80-tych. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu, położonego w malowniczej, spokojnej okolicy, idealnie skomunikowanej z centrum miasta. Ta unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolników

Gliwice,śląskie

1 400 000 zł315 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Przedmiotem oferty są dwa niezależne, wolnostojące, domy położone na działce budowlanej o powierzchni 1754 m2. Powierzchnia mieszkalna pierwszej nieruchomości wynosi około 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

695 000 zł106 m² 6 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Szanowni Państwo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu mieszkalnego w zabudowie wolnostojącej, piętrowego oraz podpiwniczonego. Budynek zbudowanym w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dłużec

Dłużec,warmińsko-mazurskie

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:825 m²

Oaza Spokoju nad Jeziorem Dłużec - Miejsce Marzeń! Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty domu położonego nad urokliwym Jeziorem Dłużec. To niepowtarzalna szansa na stworzenie miejsca, którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kminkowa

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł201 m² 9 850,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Zachęcam do zapoznania się z wideo oferty, które przedstawia budynek z lotu ptaka, działkę, wnętrze oferowanej nieruchomości oraz wykończony już drugi segment budynku. Po rzut budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Borowo,pomorskie

465 000 zł200 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości borowo, gmina kartuzy Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej około 200 m , położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

665 000 zł100 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy nową inwestycję deweloperską w Łęczycy - domy w zabudowie szeregowej w 3 różnych metrażach: 80, 90 i 100 m2. Każdy lokal składa się z salonu, kuchni, wc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bestwina

Bestwina,śląskie

739 000 zł104 m² 7 090,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowy Dom w Bestwinie. Bestwina doskonale położona miejscowość, zaledwie 15 minut od Bielska Białej. Pełna infrastruktura miejscowości zapewni wszystkie potrzeby mieszkańcom, a czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

530 000 zł154 m² 1 973,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:247 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w dzielnicy Groszowice. Nieruchomość położona na działce ok.2,75 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Wielka

Ligota Wielka,opolskie

634 000 zł350 m² 1 811,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży lub zamiany wolnostojący dom z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 350 m2 usytuowany przy Jeziorze Otmuchowskim na działce areale 2065 m2. Wjazd na działkę bezpośrednio pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Alwernia

Alwernia,małopolskie

1 199 000 zł252 m² 4 757,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Szukasz przestronnego domu w cichej okolicy, który technologicznie i wizualnie wyróżnia się od innych ? Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Dom znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

Widzew Andrzejów: wygodny, kilkupokojowy dom bliźniak dla rodziny + budynek gospodarczy stan budowy: do zamieszkania, wymaga jedynie kosmetycznych prac wykończeniowych na zewnątrz: tynk ozdobny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Warkały,warmińsko-mazurskie

649 000 zł252 m² 2 571,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Z przyjemnością prezentuję dom zlokalizowany na Warmii, w malowniczej miejscowości Warkały, należącej do gminy Jonkowo, powiatu olsztyńskiego. Dom znajduje się zaledwie 12 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

960 000 zł154 m² 6 233,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Zapraszamy do zapoznania się nowoczesnym domem w malowniczej miejscowości Łoś. Niska, rozłożysta bryła domu przyciąga uwagę każdego przechodnia. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zeusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

949 000 zł113 m² 8 413,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta na wyłączność - ostatni wolny oferta sprzedaży nowoczesnego, domu W zabudowie bliźniaczej. Zlokalizowana W mierzynie, okolica ul. Zeusa. Inwestycja znajduje się W otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Teresin,mazowieckie

2 200 000 zł585 m² 3 760,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Przestronny, wolnostojący dom położony na elegancko zagospodarowanej działce o pow. 1194 m2 w sercu Teresina. Wspaniałe miejsce dla osób ceniących sobie spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 200 000 zł216 m² 10 185,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Vip hmes prezentują Państwu do sprzedaży przestronny dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, położony na dużej działce, przy głównej ulicy Jeleniej Góry. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 408 000 zł144 m² 9 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty nowoczesnych domów na zamkniętym osiedlu w malowniczym Rembertowie. Dwupoziomowe budynki w zabudowie szeregowej to owoc starannie przemyślanego projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Różyny,pomorskie

799 999 zł90 m² 8 888,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom bliźniak w rewelacyjnej lokalizacji! Na sprzedaż dom o powierzchni 90 m , imponująca działka o wielkości ponad 3000 m . Dom został wybudowany z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

1 699 999 zł178 m² 9 561,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Chwaszczyno - dom wolnostojący Dom w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Działka o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jeziorna

Szczytniki,wielkopolskie

1 650 000 zł222 m² 7 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, energooszczędnego domu położonego w Szczytnikach , tuż pod Poznaniem. Dom ten oferuje wyjątkową lokalizację, znajdując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

749 000 zł136 m² 5 507,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ostatni nowy domy Z widokiem na pole golfowe! oraz pcc2%! Możliwość wykończenia pod klucz! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy- działka 260m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

898 000 zł150 m² 5 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 036 m²

Kup atrakcyjny dom Z dużą działką! Oferujemy Państwu dom wolnostojący położony przy mieście Suwałki - miejscowość Białe. Nieruchomość zadbana i zagospodarowana z klimatyzacją-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ramsowo

Ramsowo,warmińsko-mazurskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny na Mazurach w powiecie olsztyńskim w gminie Barczewo, 2,5 km od jeziora Dadaj. Rok budowy 2008 Parter i poddasz domu : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Grodziczno

Nowe Grodziczno,warmińsko-mazurskie

350 000 zł283 m² 1 237,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

BB Nieruchomości oferuje dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczonym o powierzchni całkowitej 282,80 m2 użytkowej 192,80 m2 na działce 1500 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabina

Grabina,opolskie

450 000 zł138 m² 3 270,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

Tylko u nas! Przestronny dom w Grabinie koło Białej! Wolnostojący dom jest usytuowany na 19,9 arowe działce, na której dodatkowo znajdują się budynki gospodarcze oraz murowany dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Staw

Stary Staw,lubuskie

1 050 000 zł207 m² 5 083,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości oferuję na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 899,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojna okolica domów jednorodzinnych Pozwolenie na użytkowanie. Wysoki standard wykończenia Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 499 000 zł600 m² 2 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Budynek mieszkalno usługowy po kapitalnym remoncie podpiwniczony w 1/2 powierzchni budynku. rozmieszczenia pomieszczeń: parter: garaż (aktualnie warsztat) pomieszczenia socjalne i biurowe, jedno.