dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Strażów,podkarpackie

1 189 000 zł183 m² 6 501,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na skraju lasu, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Rzeszowa. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 7,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł107 m² 10 795,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Cena do negocjacji! Sprzedaż domów na podstawie umowy deweloperskiej - deweloper prowadzi rachunki powiernicze zgodnie z ustawą deweloperską, co powoduje bezpieczeństwo transakcji dla kupujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łowicz

Łowicz,łódzkie

1 040 000 zł188 m² 5 531,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:942 m²

Z przyjemnością prezentujemy dom na sprzedaż z ogromnym potencjałem dla inwestorów. Dwupiętrowy dom z parterem, wykorzystanym wcześniej pod gabinet lekarski, jak również osobny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

1 589 999 zł160 m² 9 961,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Kupujacy nie płaci prowizji oraz podatku pcc! Prezentuję Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży jednorodzinnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 159,62 m.kw. usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ligonia

Kamień Śląski,opolskie

255 000 zł90 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni około 90m2, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, pralni. Możliwość adaptacji strychu na kolejne dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzechów

Dobrzechów,podkarpackie

1 695 000 zł131 m² 12 902,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny i nowoczesny dom zlokalizowany w miejscowości Dobrzechów gmina Strzyżów, powiat strzyżowski, województwo podkarpackie. Budynek został wybudowany i oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morenowa

Bartąg,warmińsko-mazurskie

860 000 zł155 m² 5 549,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję która jest realizowana na osiedlu Tęczowy Las - ul. Morenowa lokalizacja : Otoczenie jednorodzinnej zabudowy przepełnione jest wielkomiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matei

Opole,opolskie

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu, położonego w zacisznym miejscu przy ul. Oswalda Matei w Opolu. Dom w zabudowie szeregowej posiada ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otanów

Otanów,zachodniopomorskie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 708 m²

Na sprzedaż dom (do remontu - rozbiórki) wraz z budynkami gospodarczymi w m. Otanów, gmina Myślibórz. Dom wolnostojący o powierzchni około 50 m2. Działka o powierzchni 5708 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beskidzka

Targanice,małopolskie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż - Targanice, ul. Beskidzka, blisko Kocierza, czarnego Gronia i Paśnika idealna inwestycja w sercu Beskidów Marzysz o własnym domu w malowniczej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 249 000 zł84 m² 14 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w niezwykłej lokalizacji ul. Pod Urwiskiem w osowie Oferta dostępna wyłącznie w tudor Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł152 m² 16 102,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Na sprzedaż piękny dom-bliźniak wykończony w roku 2019 w wysokim standardzie o powierzchni 152,15 m , położony w zielonej i spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nasutów,lubelskie

1 790 000 zł241 m² 7 427,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferuję na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom z pięcioma pokojami, usytuowany przy zabytkowej Alei Lipowej w Nasutowie, w wysokim standardzie. **komunikacja:** - 13 km do centrum Lublina (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łubniany

Łubniany,opolskie

670 000 zł130 m² 5 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 130 m , położonego w cichej okolicy otoczonej pięknymi lasami. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

487 000 zł170 m² 2 864,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w trakcie budowy, na atrakcyjnej widokowej działce. Projekt zakłada realizację funkcjonalnego, parterowego domu z poddaszem użytkowym, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lubliniec,śląskie

900 000 zł205 m² 4 390,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Do sprzedaży budynek usługowo - biurowy, posadowiony na działce 591 m2, zlokalizowany w centrum miasta Lubliniec przy ulicy Niedurnego. Budynek posiada 205m2, oddany został do użytku w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

990 000 zł112 m² 8 878,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Doskanała lokalizacja, osiedle zabudowy jednorodzinnej na obrzeżach długołęki, cicha I spokojna okolica serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje długołęka, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 459 900 zł165 m² 8 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

668 900 zł118 m² 5 668,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zastawie

Bilcza,świętokrzyskie

897 000 zł130 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom znajduje się na działce 600m2 z dwóch stron ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

1 289 000 zł166 m² 7 779,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Twój cichy I wymarzony dom. . spokojna dzielnica - idealna dla twojej rodziny .szybki dojazd do centrum Tychów i DK44 .blisko lasu (ścieżki rowerowe) Ofertą jest dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Siedlce,mazowieckie

1 299 000 zł219 m² 5 919,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Dom na sprzedaż w Siedlcach przy ul. Królowej Jadwigi Dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na osiedlu domów jednorodzinnych Piaski Starowiejskie. Szczegóły techniczne: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 490 000 zł186 m² 8 017,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 185 m2 z użytkowym poddaszem, usytuowany na działce o powierzchni 1160 m2 w malowniczym Osowcu pod Warszawą, tuż przy lesie. Działka otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beskidzka

Rychwałd,śląskie

1 370 000 zł210 m² 6 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Tylko U nas! Dom idealny pod turystykę, wynajem, rekreację! Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny dom w Rychwałdzie w województwie śląskim, powiat żywiecki. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Prószków,opolskie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania genialnie położony dom w miejscowości Prószków k/ Opola. Dom wolnostojący o następującej funkcji użytkowej: liczba pokój : 4 Pokoje w tym 2 duże (salony) i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krupówki

Zakopane,małopolskie

8 199 000 zł200 m² 40 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: 2 balkony; w pobliżu: banki, restauracje, puby, sklepy, sklepy całodobowe; rozkład: do własnej aranżacji, dwustronny; standard mieszkania: do wprowadzenia; ogrzewanie: centralne miejskie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiej

Korfantów,opolskie

499 000 zł116 m² 4 301,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Korfantowie, powiat nyski, woj. opolskie. Dom o powierzchni użytkowej około 116m2 , położony na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł149 m² 8 651,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Z przyjemnością prezentujemy ekskluzywną ofertę nowoczesnych domów na zamkniętym osiedlu w Rembertowie. Dwupoziomowe budynki w zabudowie szeregowej są owocem starannego projektu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

989 000 zł250 m² 3 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 250 m2, usytuowany na przestronnej 4,6 arowej działce z garażem oraz piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sanatoryjna

Krośnice,dolnośląskie

859 000 zł320 m² 2 684,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Oferta jedynie w naszym biurze, nie szukaj dalej. To idealny dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszam do oglądania dużego, komfortowego domu w samym sercu miejscowości Krośnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego piętrowego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w dzielnicy Czarnowąsy. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brodnia-Kolonia

Brodnia-Kolonia,łódzkie

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Wyjątkowy domek letniskowy z działką o powierzchni 771 m , położony w malowniczej okolicy nad zalewem Jeziorsko. - działka budowlana o wymiarach 25 m x 35 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niwnica

Niwnica,opolskie

599 000 zł104 m² 5 787,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom Kompaktowy nr. 7, o powierzchni ok. 103,3m2 domyślnie 4 pokojowy. Jest budynkiem dwukondygnacyjnym z przestrzenną strefą dzienną na parterze z i wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 490 000 zł158 m² 9 430,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żórawina, tylko 5 km do granicy wrocławia / dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158 M2, działka 800 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korycin

Korycin,podlaskie

735 000 zł219 m² 3 493,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Uroczy wolnostojący dom w historycznym Korycinie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego wolnostojącego domu, zlokalizowanego w urokliwym Korycinie, mieście pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobylniki,wielkopolskie

999 000 zł273 m² 3 659,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:917 m²

Z przyjemnością prezentuję przestronny, wolnostojący dom, który oferuje wyjątkową wygodę i funkcjonalność, a jednocześnie zachwyca swoją przestrzenią i rewelacyjną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 649 000 zł130 m² 12 684,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu funkcjonalny dom parterowy w Opolu- wójtowa Wieś. Nieruchomość Dom został wybudowany w 2016 roku z materiałów wysokiej jakości. Konstrukcja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w Woli Batorskiej. Dom o pow. około 100 m2 zlokalizowany na działce około 13 ar. Dodatkowo na posesji znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Dom blisko lasu .przytulne miejsce dla CIEBIE i twoich bliskich .kuchnia z wyjściem na balkon .bezmiar ciszy .relaks dla całej rodziny Ofertą jest ciepły i przytulny dom (wolnostojący) po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzesko

Brzesko,małopolskie

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Alokum nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedania dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Brzesku. Znajdujące się pół godziny jazdy od Krakowa Brzesko jest świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 800 000 zł173 m² 10 404,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego domu wolnostojącego o powierzchni ok 173 m2 plus 27 metrowy garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij