dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 303 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Jagatowo,pomorskie

850 000 zł159 m² 5 356,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Ostatni dom w sprzedaży! Szukasz idealnego domu, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Jagatowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołyńska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

545 000 zł200 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:593 m²

Okazja! Super niska cena! Na sprzedaż wolnostojący, duży i przestronny dom wybudowany w 1994 roku o powierzchni około 200 m2, położony na działce 593 m2. Lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sułowska

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł147 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom nr 6 Nowoczesny dom z dala od zgiełku miasta z doskonałą komunikacją z centrum! Opis: oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, którą charakteryzuje harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podlesie

Podlesie,podkarpackie

389 000 zł140 m² 2 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w pięknej okolicy, blisko lasu, w domu w którym widok z kuchni masz na piękny, podkarpacki las mieszany. Ta oferta jest dla Ciebie. Blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzuchowa

Rzuchowa,małopolskie

1 799 000 zł200 m² 8 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Marzysz o domu który jest już w pełni wykończony i wyposażony? Potrzebujesz przestrzeni dla siebie i swojej rodziny gdzie będziesz mógł cieszyć się ciepłym a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

1 059 000 zł149 m² 7 107,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Biuro Dobre Klucze Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) w Rzeszowie na ulicy Senatorskiej (osiedle Budziwój). Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Normandii

Józefosław,mazowieckie

1 930 000 zł137 m² 143 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Przedmiotem sprzedaży jest segment o wysokim standardzie w bardzo prestiżowej lokalizacji, osiedle Le Village w podwarszawskim Józefosławiu. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipie Góry

Lipie Góry,lubuskie

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

*** nowa niższa cena *** Dom z Pracownia Gastronomiczną i Panelami Solarnymi w Spokojnej Okolicy Strzelec Krajeńskich Oferujemy na sprzedaż poniemiecki dom o powierzchni ok.200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Zawonia,dolnośląskie

1 200 000 zł157 m² 7 643,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Gotowy do odbioru Dom nr 2 Znajdujący się na malowniczej działce o powierzchni 990 metrów kwadratowych, ten uroczy dom w miejscowości Zawonia w województwie Dolnośląskim oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nacław

Nacław,zachodniopomorskie

429 000 zł116 m² 3 713,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 289 m²

Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Nacław gm. Polanów. Dzięki swojemu położeniu, nieruchomość idealna do zamieszkiwania jak i miejsce wypadowe dla miłośników wypoczynku na łonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Staniątki

Staniątki,małopolskie

1 200 000 zł138 m² 8 707 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Definito Biuro Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący (137,82 mkw) z ogródkiem (350 mkw) położony w miejscowości Staniątki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 000 zł130 m² 5 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Tylko u nas! Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym położony w świetnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Dom o powierzchni 130 m2 posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszka Białego

Rumia,pomorskie

1 180 000 zł188 m² 6 269,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131m2 w Rumi. Lokalizacja domu zapewnia dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego (centrum Auchan, leroy Merlin, agata Meble czy Decathlon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 690 000 zł245 m² 6 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:818 m²

Wombat nieruchomości prezentuje Państwu piętrowy, wolnostojący dom o imponującej powierzchni całkowitej 245 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 818 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 800m2, w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Rynia,mazowieckie

1 400 000 zł420 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Dom murowany o powierzchni użytkowej ponad 420m , położony w malowniczej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego, w miejscowości Rynia, gmina Nieporęt. Dom mieści się przy ulicy Polnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 430 000 zł162 m² 8 841,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Osiedle eleganckich domów z ogródkami 16 domów w zabudowie typu bliźniak 1 dom wolnostojący Prywatność i swoboda Domy dopasowane do różnych potrzeb Nowoczesne budownictwo 0 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łopuszka Wielka

Łopuszka Wielka,podkarpackie

479 000 zł95 m² 4 989,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 055 m²

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż: dom jednorodzinny w miejscowości Łopuszka Wielka Gmina Kańczuga Powierzchnia domu: 95 m Powierzchnia działki: 30,55 ar Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

1 850 000 zł277 m² 6 678,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

***kupujący nie płaci prowizji*** wyjątkowy dom wolnostojący graniczący Z lasem Zachwycający, nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczym Bojanie, gdzie natura miesza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Banino,pomorskie

599 000 zł79 m² 7 582,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowoczesny bliźniak z ogrodem, do odbioru już w styczniu 2025r! Oferujemy Państwu na sprzedaż wysokiej jakości, ostatni dom w zabudowie bliźniaczej na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2 sypialnie poddasze: do dowolnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Florentynów

Florentynów,łódzkie

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:664 m²

W naszej ofercie mamy na sprzedaż przestronny , funkcjonalny oraz energooszczędny dom parterowy o powierzchni 85 m2. Budynek zlokalizowany jest na działce sąsiadującej z lasem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 050 000 zł137 m² 7 683 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Przedsprzedaż nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Rozpoczęcie budowy jeszcze w tym roku! Dom o pow. ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Juranda

Nowy Sącz,małopolskie

1 090 000 zł260 m² 4 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:925 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom zlokalizowany przy ul. Juranda w Nowym Sączu. Dom położony jest w świetnie skomunikowanym osiedlu Zawada, które charakteryzuje się łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 149 900 zł80 m² 14 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żernicka

Święta Katarzyna,dolnośląskie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta tylko U nas! Polecam na sprzedaż dom wolnostojący, jednopiętrowy w stanie surowym otwartym o łącznej powierzchni 180m2, usytuowany jest na działce o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reda,pomorskie

990 000 zł89 m² 11 157,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przytulny dom w doskonałej lokalizacji! Perełka wśród nieruchomości w Redzie, którego niezliczone atuty sprawią, że od razu poczujesz w nim domowy klimat. Doskonały dla Klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poniatowskiego

Myszków,śląskie

570 000 zł258 m² 2 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:957 m²

Mam przyjemność przedstawić wolnostojący dom na sprzedaż położony w urokliwej dzielnicy Mrzygłód w Myszkowie, przy ulicy Poniatowskiego. Ten przestronny dom o ogromnym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronkowa

Lublin,lubelskie

1 394 000 zł165 m² 8 470,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe zewnętrzne. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

869 000 zł220 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący 170m2 | 6 pokoi | Działka 11 arów | Rzeszów | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 220m2, natomiast powierzchnia użytkowa to około 170m2. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalety

Kalety,śląskie

5 300 000 zł195 m² 27 179,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o wysokim standardzie - gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa: 195,21 m / perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. Lokalizacja: kalety/drutarnia. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koluszki

Koluszki,łódzkie

1 150 000 zł191 m² 6 017,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:964 m²

Przestronny dom stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących komfortu i funkcjonalności. Na parterze domu znajduje się przestronny salon, który zapewnia doskonałą przestrzeń do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 689 900 zł162 m² 10 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na przestronnej działce z własnym stawem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Energetyków

Meszna,śląskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:782 m²

Nowa dużo niższa cena Oferuję na sprzedaż dom z bardzo dużym potencjałem. Nieruchomość na dzień dzisiejszy ma zaledwie 76 m2 powierzchni użytkowej, ale poddasze jest w pełni do państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Targowisko,małopolskie

619 000 zł94 m² 7 659,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Smart Property prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 94 mkw. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o maksymalnej funkcjonalności, według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wisła

Wisła,śląskie

799 000 zł265 m² 3 011,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:665 m²

Oferta tylko W naszym biurze, dom położony W bardzo cichej, urokliwej okolicy. Idealny na prowadzenie małej agroturystyki. Dom o pow.użytkowej 223,8mkw.,na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

2 200 000 zł305 m² 7 209,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż piękny dom zlokalizowany w Zębicach gm. Siechnice. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest w spokojnej okolicy, otoczony kameralną zabudową jednorodzinną, terenami zielonymi. Zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakole

Kraków,małopolskie

1 449 000 zł250 m² 5 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy jednorodzinny, wolnostojący dom wykonany w technologii murowanej o powierzchni użytkowej 129,17m2 z dodatkowym garażem dwustanowiskowym, murowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grajów

Grajów,małopolskie

549 000 zł161 m² 3 414,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z garażem o powierzchni całkowitej 160,77 m2, powierzchni użytkowej 141,51 m2 znajdujący się w miejscowości Grajów (gmina Wieliczka). Cena podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

1 349 000 zł250 m² 5 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Do sprzedania oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m2 położony się na działce o powierzchni 1068 m2 w Swarzędzu-Nowej Wsi 300 m od granicy Poznania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 999 000 zł153 m² 13 065,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.