dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 294 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

1 390 000 zł243 m² 5 712,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący na dużej 7 ar działce spkojna okolica węgrzce wielkie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 225,86 m2 wybudowany w 2010 roku położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

819 800 zł131 m² 6 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedsprzedaż. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej w wysokim stanie wykończenia - w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Działkowa

Józefosław,mazowieckie

3 190 000 zł580 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, duży dom o powierzchni całkowitej 580m 2 oraz 417 m2 użytkowej , w najlepszej części Józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Halinów,mazowieckie

995 000 zł199 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży segment o powierzchni 200 m2 (użytkowa 172) w Halinowie. Gotowe do odbioru. W skład nieruchomości wchodzą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tywęzy

Tywęzy,pomorskie

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Tywęzy. Nieruchomość o powierzchni 140 mkw stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 600 000 zł184 m² 8 674 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak w Milanówku. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 184,45 m2, posadowiony na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 100 m , zlokalizowanego w dzielnicy Raków. Ta wyjątkowa nieruchomość, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

730 000 zł113 m² 6 457,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Znajdź swoje wymarzone miejsce do życia z Rzeszowskimi Nieruchomościami! Przedstawiamy piękny skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,02 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lesoki

Bojano,pomorskie

589 000 zł89 m² 6 619,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne osiedle w Bojanie przy ul. Lesoki, położone zaledwie 10-15 minut od centrum Gdyni, oferuje wyjątkową lokalizację - blisko miasta, a jednocześnie z dala od zgiełku i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze

Jaworze,śląskie

1 290 000 zł238 m² 5 413,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Klimatyczny dom wśród drzew nieopodal Parku Zdrojowego Oferujemy Państwu bardzo przytulny dom, usytuowany w bardzo atrakcyjniej, cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Milanówek

Milanówek,mazowieckie

969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Gotowy, skrajny Segment o powierzchni ok. 150m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300m2. 2 miejsca postojowe. Rozkład jest następujący Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świerczów

Świerczów,opolskie

392 333 zł115 m² 3 411,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości. Opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami niemieszkalnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 600 001 zł396 m² 6 573,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Powierzchnia użytkowa domu 258,79 m2, 8 pokoi, dwie kondygnacje, działka 621 m2. Na parterze zlokalizowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klonowa

Celestynów,mazowieckie

935 000 zł64 m² 14 609,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjna lokalizacja w granicach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dostępność różnorodnej komunikacji do stolicy. Położenie zapewnia też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nawóz

Nawóz,lubelskie

1 500 000 zł120 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Spokojna okolica, piękne widoki, blisko natury i mili sąsiedzi, brzmi zachęcająco? Duża zadbana działka, która zachwyca swoim widokiem. Piękno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanów

Milanów,lubelskie

325 000 zł150 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Ta nieruchomość ma już dzięki nam nowych właścicieli! Planujesz sprzedaż działki, domu, mieszkania, lokalu? Zadzwoń, pomożemy bezpłatnie w wycenie, dopilnujemy wszystkich umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ozorków

Ozorków,łódzkie

1 500 000 zł144 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzysz o swoim miejscu na ziemi, w cichej spokojnej okolicy, blisko lasów i natury a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Radosna

Krępice,dolnośląskie

650 000 zł98 m² 6 632,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Specjalna oferta bezpośrednio od dewelopera - bez pośredników. Inwestycja Krępice Leśne Zacisze. Dom w zabudowie szeregowej - w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

999 000 zł135 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.135 m2 usytuowany na działce 900m2. Dom nr.2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziołowa

Nadolice Małe,dolnośląskie

719 000 zł112 m² 6 402,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta bez prowizji i pcc! 300m o stacji pkp! Kanalizacja, 500m Biedronka, dom praktycznie na granicy Dobrzykowic i Nadolic Małych ,ok. 300m jest tez żabka, miejsce cudowne, kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grębów

Grębów,podkarpackie

598 000 zł146 m² 4 095,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 982 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nieruchomość położona w gminie Grębów w trójkącie miast (sandomierz-Stalowa Wola- tarnobrzeg) oraz bliskim położeniu do Grębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

900 000 zł118 m² 7 627,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedaży trafia segment w stanie deweloperskim, położony w Grodzisku Mazowieckim. To wyjątkowa szansa na posiadanie nieruchomości, którą można dostosować do własnych upodobań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Poręba,śląskie

239 900 zł87 m² 2 749,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Komfortowy dom, do własnej aranżacji! | Poręba ul. Górnośląska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawna

Plewiska,wielkopolskie

2 090 000 zł220 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Niepowtarzalny dom w urokliwym miejscu w centrum Plewisk, otoczony zielenią nad dwoma stawami w sąsiedztwie parku gminnego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

2 290 000 zł215 m² 10 651,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 827 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy komfortowy dom w stylu nowoczesnej stodoły. Zaprojektowany w układzie parterowym (120m2), z dwustanowiskowym garażem (48m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Burzenińska

Złoczew,łódzkie

599 000 zł178 m² 3 365,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż domu w Złoczewie koło Sieradza i Wielunia idealna nieruchomość do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

950 000 zł203 m² 4 679,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 943 m²

Dom wolnostojący W kaliszu! cel mieszkaniowy lub na działalność Dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 202,91m2 ,mieszczący się na działce o powierzchni 1943m2. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przybrodzin

Przybrodzin,wielkopolskie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Klimatyczny dom drewniany, ocieplony, całoroczny położony w cichej okolicy, bliskiej odległości od najczystszego w Polsce jeziora powidzkiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta dodana za pomocą addom Sprzedam dom w budynku dwulokalowym. Powierzchnia całkowita domu: 99,60 m2. Dom o wysokim standardzie wykończenia. Działka o powierzchni 450 m2. w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł211 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 210,6 m 2 (użytkowa - 133,7 m 2 ), usytuowany na samodzielnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miejska

Pruszków,mazowieckie

1 680 000 zł230 m² 7 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:259 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia Budynek mieszkalno- usługowy w Pruszkowie, 50m do Al. Jerozolimskich, 350 kroków do kolejki wkd, 80m do Biedronki. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stajenczynki

Stajenczynki,kujawsko-pomorskie

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom jednorodzinny w Stajenczynkach idealne miejsce na Twój nowy początek!* Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż (bez pośredników).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Zabrze,śląskie

670 000 zł276 m² 2 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w doskonałej lokalizacji Centrum Południe w Zabrzu. Ta wszechstronna oferta to idealna okazja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

909 000 zł122 m² 7 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 122 m2, usytuowany na działce ok. 760m2 w zielonej okolicy Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strużańska

Józefów,mazowieckie

1 750 000 zł165 m² 10 606,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkowej nieruchomości znajdującej się w urokliwym Józefowie koło Nieporętu w bliskiej odległości od granic Warszawy. Parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wschodnia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

620 000 zł78 m² 7 948,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 912 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam Wolnostojący Dom Jednorodzinny z Dużą Działką na Obrzeżach Włocławka, osiedle Rybnica. Oferuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Baczyńskiego

Sztum,pomorskie

650 000 zł187 m² 3 475,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:187 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa nieruchomość w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta, tuż obok centrum handlowego (biedronka, apteka, pepco, rossmann) i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Namysłów

Namysłów,opolskie

970 000 zł470 m² 2 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:21 800 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Brzezinka, w powiecie namysłowskim, województwo Opolskie. Położona jest na styku trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Polna

Lubań,dolnośląskie

950 000 zł202 m² 4 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania dom w cichej spokojnej okolicy Lubania ,na granicy terenów zielonych, blisko do lasu,parku , a jednocześnie bardzo dobrze zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 349 900 zł128 m² 10 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom o powierzchni 128,5 m2, usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Błonia. Budynek położony jest na przestronnej.