dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Grudzicach. świetnie skomunikowany z miastem (przystanek mpk nieopodal nieruchomości) powierzchnia użytkowa 250 m2 - działka 800 m2 do dyspozycji są 2 piętra(5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczkowice

Wilczkowice,świętokrzyskie

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje na sprzedaż Urokliwe siedlisko, położone we wsi Wilczkowice, w gminie Radoszyce. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Górki

Górki,opolskie

299 000 zł133 m² 2 240,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy zakup domu wg gotowego projektu firmy archon lub aranżację działki wg własnego pomysłu Na sprzedaż dom jednopiętrowy w Górkach - zaledwie 6 km od Opola. Możliwość zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górki

Górki,opolskie

489 000 zł133 m² 3 664,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:974 m²

Proponujemy zakup domu wg gotowego projektu firmy archon lub aranżację działki wg własnego pomysłu. Na sprzedaż dom jednopiętrowy w Górkach - zaledwie 6 km od Opola. Możliwość zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboszyce

Luboszyce,opolskie

860 000 zł260 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jeżeli zależy Ci na zieleni, śpiewie ptaków, pięknym designie i innowacyjności to idealnie trafiłeś! Dom wybudowano korzystając z nowoczesnych technologi. Jest znakomicie zaaranżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szafranowa

Wiązowna,mazowieckie

1 380 000 zł167 m² 8 263,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dwa domy (bliźniak) w pięknej spokojnej malowniczej lokalizacji, nieopodal miasta z szybkim dojazdem. Bardzo dobry funkcjonalny projekt, zagospodarowany teren w dobrym sąsiedztwie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

695 000 zł93 m² 7 463,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gniewska

Wielbrandowo,pomorskie

429 000 zł180 m² 2 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok.120 m2, mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olbierzowice

Olbierzowice,świętokrzyskie

250 000 zł70 m² 3 561,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż dom nowo wybudowany 2023r 70,2 z działką 84a. Stan surowy otwarty. Media: prąd i woda. Piękna i spokojna okolica. Więcej informacji udzielę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezinka

Brzezinka,małopolskie

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda w drodze pisemnego konkursu ofert udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Chmielno,pomorskie

1 295 000 zł229 m² 5 657,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Dom dla rodziny w przepięknej kaszubskiej miejscowości Chmielno w otoczeniu jezior i lasów. Dom wolnostojący dwukondygnacyjny z garażem w bryle budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 002 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy dom w pięknej okolicy. Budynek w zabudowie bliźniaczej, rozbudowany, posadowiony na dużej, malowniczo zagospodarowanej działce. Dom utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

1 049 000 zł150 m² 6 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż: nowo wybudowany Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o nowoczesnej kubaturze, znajdujący się w pięknej, zielonej i bezpiecznej okolicy w podwarszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dolaszewo,wielkopolskie

474 000 zł79 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Rezerwaca Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Dolaszewo, gm. Szydłowo Oferta na wyłączność Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, oferowana w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 490 001 zł158 m² 9 430,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żórawina, tylko 5 km do granicy wrocławia / dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158 M2, działka 800 M2 Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z dojazdem ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocin

Ciechocin,kujawsko-pomorskie

640 000 zł200 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 742 m²

Przedstawiam na sprzedaż wolnostojący dom z garażami i dużą działką w miejscowości Ciechocin, gmina Ciechocin, powiat Golubsko-Dobrzyński. Duży dom o powierzchni ok. 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pątnowska

Legnica,dolnośląskie

799 000 zł121 m² 6 616,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w okolicach ulicy Pątnowskiej w Legnicy, położone są na nowo powstającym osiedlu ( 1 etap inwestycji to 8 domów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Patriotyczna

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł351 m² 9 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 760 m²

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Hotel świetnie prosperujący z olbrzymim potencjałem i dodatkowymi możliwościami poszerzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 689 900 zł162 m² 10 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na przestronnej działce z własnym stawem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mała

Łazy,mazowieckie

1 049 000 zł155 m² 6 767,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dwupiętrowy dom wolnostojący z podpiwniczeniem w dobrym standardzie, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanej działce w podwarszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

849 900 zł111 m² 7 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów, na peryferiach. Budynek gotowy do wprowadzenia bez większego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Polski

Włosań,małopolskie

1 650 000 zł172 m² 9 593,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Lokalizacja: dom w zabudowie bliźniaczej, parter + piętro zlokalizowany jest na ul. Królowej Polski w miejscowości Włosań (powiat krakowski, gmina Mogilany) w bardzo atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Północnym Milanówku. Dom o powierzchni ok.120m2 usytuowany na działce o pow. 650m2. Parter to salon z wyjściem na 22m2 taras, zamknięta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Keplera

Gwiazdowo,wielkopolskie

695 000 zł93 m² 7 463,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda

Ruda,łódzkie

295 000 zł71 m² 4 137,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Proponujemy Państwu kupno murowanego budynku gospodarczego składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz kotłowni. Powierzchnia domu to 71 m2. Kilka lat temu budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlnica

Modlnica,małopolskie

1 237 530 zł118 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w kameralnej inwestycji tuż za granicami Krakowa. Funkcjonalne i bogato wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam dom w zabudowie szeregowej na kameralnej inwestycji składającej się z 12 apartamentów. Nieruchomość posiada garaż oraz przynależny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matejki

Zamość,lubelskie

649 000 zł180 m² 3 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w Zamościu, przy ulicy Jana Matejki. Nieruchomość składa się z równej, zadbanej działki o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytno

Szczytno,mazowieckie

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo, duży dom na działce 900m2 położony w miejscowości Szczytno pod Płońskiem przy trasie szybkiego ruchu E7. Solidna konstrukcja z cegły do remontu. W dawnych czasach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 846,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Sprzedaż Skrajnego Segmentu - Idealne Miejsce dla Rodziny! Kontakt: tel: oferuję na sprzedaż skrajny segment w stanie deweloperskim, gotowy do odbioru. Kupujący nie ponosi prowizji ani kosztu pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 100 000 zł482 m² 10 583,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 264 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która zapewnia domownikom luksus i komfortową przestrzeń oraz znakomite warunki do wypoczynku i relaksu. Koniecznie zobacz film! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chełm,lubelskie

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż parterowy dom, usytuowany przy ulicy Rolniczej w Chełmie. Dom o powierzchni 80m2 na działce o pow. 686m2 Nieruchomosc składa się z: - widnej i przestronnej kuchni - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Orzech

Orzech,śląskie

875 000 zł240 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z duszą! dla miłośnika pięknych, ekskuzywnych pomieszczeń najwazniejsze bez prowizji! na wyłączność! jedyna taka cena W tym roku 875.000! WILLA DWURODZINNA ( dwa wykończone klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Wiązowska

Józefów,mazowieckie

4 600 000 zł935 m² 4 919,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

Nieruchomość mieszkaniowo usługowa z dużym potencjałem w Józefowie k. Otwocka/tuż pod Warszawą. W imieniu place4you mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Władysławowo,pomorskie

910 000 zł61 m² 14 935,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Twoje Marzenie o Domu nad Morzem: ekskluzywne Bliźniaki w Rozewiu! Zacznij zarabiać na wynajmie krótkoterminowych. Domy wykończone pod klucz. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

729 000 zł114 m² 6 411,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja wpłacasz 1% zaliczki A resztę dopiero przy odbiorze domu W grudniu 2025r.! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Gmina niemce dom Z działką +~- 700m2! 7ar.