dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Bajkowe

Poznań,wielkopolskie

1 199 000 zł162 m² 7 401,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Marzysz o wyjątkowym domu pod lasem, a jednocześnie blisko centrum miasta? A może szukasz nieruchomości, w której mógłbyś zarówno mieszkać, jak i prowadzić spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionka

Kamionka,pomorskie

449 000 zł271 m² 1 659,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować budynek mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi i garażowymi, zlokalizowane na działce o obszarze 2900 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Białystok,podlaskie

890 000 zł134 m² 6 627,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Ostatni wolny dom! Źródło ciepła - pompa ciepła powietrze -woda o podwyższonej klasie energetycznej w cenie! meg Real Estate prezentuje nowoczesne, energooszczędne, domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Skępe,kujawsko-pomorskie

799 000 zł138 m² 5 789,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

*** tylko w naszym biurze*** Biuro Nieruchomości "krystian Kosmatka Nieruchomości" ma przyjemność zaprezentować przepiękny parterowy dom wolnostojący wybudowany w 2000 r. Ten dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielone Wzgórza

Daszewice,wielkopolskie

865 000 zł94 m² 9 202,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Na sprzedaż posiadam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w Daszewicach, tuż przy granicy z Kamionkami. Piękna, spokojna okolica, z okien mamy widok na las. Nieruchomość zakupiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wolbrom,małopolskie

785 000 zł220 m² 3 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:445 m²

Emmerson prezentuje! Dom o powierzchni 220 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 440 m2. Nieruchomość wzniesiono w 1985 roku i znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rypin,kujawsko-pomorskie

1 099 999 zł751 m² 1 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:499 m²

Poszukujesz inwestycji o wysokiej stopie zwrotu, która będzie stale generowała wymierne zyski? Istotna dla Ciebie jest geograficzna dywersyfikacja środków i różnorodność wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 000 zł192 m² 6 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.207 m2 usytuowany na działce ok.1420m2. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

639 000 zł180 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym posadowiony na dużej 19-arowej działce. Nieruchomość położona na pograniczu Ciechocinka i Raciążka, bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Parszewo,pomorskie

330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł153 m² 8 146,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstaje tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Kolincz,pomorskie

1 190 000 zł184 m² 6 453,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w malowniczej wsi Kolincz, w odległości kilku minut od Starogardu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

3 599 000 zł344 m² 10 462,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wspaniały energooszczędny dom, wyposażony we wszystko! Położony na tyle blisko wjazdu na obwodnicę S2, że oferuje wygodne połączenie z centrum Warszawy i jej atrakcjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudno

Rudno,pomorskie

1 340 000 zł190 m² 7 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 190m2 wraz z wolnostojącym budynkiem gospodarczym z garażem. Budynki posadowione na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lawendowa

Siechnice,dolnośląskie

1 150 000 zł138 m² 8 336,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Siechnicach Zachęcamy do zakupu nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, w doskonałej lokalizacji w Seichnicach. Oferujemy jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

940 000 zł157 m² 5 998,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Funkcjonalne domy wolnostojące Z garażem cztery pokoje | dwie łazienki | działka 5 ar N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne domy wolnostojące o pow. 156,71 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Sokolniki-Las,łódzkie

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 220 m²

Lokalizacja I otoczenie Dom wolnostojący położony jest w spokojnej, atrakcyjnej okolicy, na działce pełnej starodrzewu sosnowego, charakterystycznego dla miejscowości Sokolniki - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kruszelnickiego Wilka

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł61 m² 9 787,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 825 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący położony w Kielcach przy ul. Wilka Kruszelnickiego Dom o powierzchni użytkowej 61,2, na którą składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 990 000 zł342 m² 5 818,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Zabłudów-Kolonia w bliskim sąsiedztwie Białegostoku. Jest to przestronny dom o powierzchni całkowitej 342 m i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

750 000 zł109 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 750 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szałwiowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 430 000 zł136 m² 10 479,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Proponuję Państwu zapoznanie się z ofertą domu przy ulicy Szałwiowej w Toruniu. Lokal mieszkalny dwupoziomowy w budynku jednorodzinnym został wybudowany i oddany do użytku we 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzybka

Starogard Gdański,pomorskie

999 000 zł140 m² 7 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Przedmiotem oferty jest przepięknie usytuowany, wolnostojący dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej 140m2 wraz z wolnostojącym murowanym garażem. Budynki posadowione na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 849 000 zł320 m² 5 778,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Fantastyczny, nowoczesny, pięknie położony dom w cichej i zielonej okolicy. Idealny siedziba firmy lub np przedszkole, żłobek, prywatna klinika. Zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 850 000 zł320 m² 5 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Fantastyczny, nowoczesny, pięknie położony dom w cichej i zielonej okolicy. Idealny dla dużej rodziny jak również jako siedziba firmy lub np przedszkole, żłobek. Zaspokoi potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 990 zł110 m² 4 995,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 700 m²

Niepowtarzalna oferta - Dom całoroczny z Hektarem ziemi w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego. Masz już dość natłoku miasta, tysiąca bodźców na sekundę i chcesz wreszcie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

2 400 000 zł400 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 811 m²

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Skarżysku - Kamiennej. Lokalizacja Ten wyjątkowy dom łączy w sobie komfort, przestronność oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Komorniki,wielkopolskie

879 000 zł255 m² 3 447,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Marzysz o dużym domu w zielonej i spokojnej okolicy? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł127 m² 8 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Opis inwestycji: widawa Park to kameralne osiedle domów znajdujące się w miejscowości Psary przy ul. Stawowej, zaledwie 1 km od granicy z Wrocławiem. Inwestycja docelowo składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 290 000 zł322 m² 4 006,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kameralny klimat i kontakt z naturą oraz szybka komunikacja do Warszawy. Zamieszkaj w przestronnym domu i odetchnij od wielkomiejskiego pośpiechu oraz zgiełku. Dzięki terenowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij