dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 059 000 zł125 m² 8 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie Oferujemy na sprzedaż przestronny, pięciopokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 125 m z garażem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

980 000 zł102 m² 9 607,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Szukasz domu z dala od zgiełku miasta w spokojnej zielonej okolicy? Mamy idealną propozycję dla Ciebie. Dom znajduje się w Nowym Chechle osiedle zamknięte które otacza bliskość lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

889 000 zł107 m² 8 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

~~ Ostatni, gotowy do odbioru segment o powierzchni 107m2 z przydomowym ogródkiem ~~ Piękne osiedle, atrakcyjna, willowa dzielnica Poznania! *** oferta bezpośrednia = bez pośredników / bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

2 150 000 zł178 m² 12 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 048 m²

Chwaszczyno - dom wolnostojący Dom w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Działka o powierzchni 2440m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł106 m² 8 034,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

W ofercie segmenty na nowoczesnym małym osiedlu domów czterolokalowych w Grodzisku Mazowieckim. Domy o powierzchni ok. 105,9 m2 oraz 103,5 m2 (wraz z garażem ) usytuowane są na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Strabla,podlaskie

499 000 zł136 m² 3 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135,62 m2, położony w miejscowości Strabla przy ul. Marii Konopnickiej. Budynek wybudowany w 1998 roku składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osiedle Cegielnia

Zielona Góra,lubuskie

1 190 000 zł98 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Całkowicie wyposażony komfortowy dom atrakcyjne osiedle Cegielnia. Nowoczesny design, wyjątkowy projekt! więcej informacji : tel. Tylko u Nas Zapraszamy na prezentacje nieruchomości Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 199 000 zł202 m² 5 935,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

0% prowizji od kupującego Oferuję Państwu wyjątkowy dom w Jeleniej Górze, położony na działce 450m2 w bliskiej odległości od centrum miasta. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

1 599 999 zł285 m² 5 619,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:688 m²

Przestronny dom wolnostojący Z dużym ogrodem I garażem - gdańsk jasień Cena: 1 599 999 zł Lokalizacja: gdańsk - Jasień, ul. Leszczynowa Powierzchnia domu: 284,7 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 024 330 zł125 m² 16 238,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w inwestycji Nova Wiosenna. Dom można rezerwować na kredyt na start! Gotowe do odbioru! Dom jest prosto od dewelopera - zwolniony z podatku pcc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baranówka,małopolskie

559 000 zł131 m² 4 267,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Lokalizacja: baranówka, gmina Kocmyrzów-Luborzyca, powiat krakowski Powierzchnia działki: 9ar Powierzchnia użytkowa: 118m2 Powierzchni całkowita: 131m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie, cena: 559.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! sprzedaż badź zamiana Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł142 m² 5 607,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu, w otoczeniu podobnych, zadbanych nieruchomości. Dom składa się z: parter (przyziemie): 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bosutów,małopolskie

940 000 zł196 m² 4 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny typu bliźniak w stanie deweloperskim znajdujący się w Bosutowie(gm. Zielonki). Dom znajduje się na działce o powierzchni 4 ar o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Dobrzykowice,dolnośląskie

810 000 zł132 m² 6 149,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2x garażem. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada taras, prywatne miejsce do zaparkowania samochodu oraz jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 029 900 zł152 m² 6 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 151 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji blisko wkd. dom nr.2 Ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nad Brzegiem

Rybarzowice,śląskie

950 000 zł120 m² 7 949,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Dom o powierzchni 119,15m2 został umiejscowiony na przestronnej działce o powierzchni 1380m2. Jego architektura wyróżnia się prostą i tradycyjną bryłą, która doskonale wkomponowuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

745 000 zł104 m² 7 163,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o łącznej powierzchni 104m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kremowa

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł127 m² 12 519,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:453 m²

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować jako jedyni do sprzedaży połowę bliźniaka o powierzchni 127m2, z budynkiem gospodarczym o powierzchni 58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** Inwestycja zakończona - domy gotowe do odbioru! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Simoradz

Simoradz,śląskie

789 000 zł120 m² 6 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 357 m²

Simoradz koło skoczowa - do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 98 m2 położony na działce o powierzchni 2357 m2. Działka wokół budynku ma powierzchnię 800 m2 - ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 849 900 zł221 m² 8 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący w gminie Żabia wola o powierzchni ok.220 m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok.1200m2, na peryferiach miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rusiec,mazowieckie

1 249 000 zł150 m² 8 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

1 299 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 150,50 m2 I Rusiec I gm. Nadarzyn I pow. pruszkowski rabat 50.000 ZŁ i KLIMATYZACJA W CENIE DOMU! Cena promocyjna 1.249.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł115 m² 6 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania III kwartał 2024 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zamość

Zamość,lubelskie

910 000 zł104 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy Państwu naszą realizację w Płoskiem projekt Pliszka III. Dom budowany w technologii energooszczędnej izodom. Już dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

1 050 000 zł226 m² 4 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny położony w Serocku. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 226 m usytuowany jest w zamkniętej lokalizacji. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

1 300 000 zł145 m² 8 947,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny, położony na ponad 10 - arowej działce, znajdującej się we wschodniej części Rzeszowa, przy ul. Witolda. Rzut parteru prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Starowa Góra,łódzkie

1 390 001 zł150 m² 9 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Powierzchnia: 151 m | Liczba pokoi: 6 | Typ zabudowy: wolnostojący Rok budowy: 2014 | Liczba pięter: 1 + użytkowe poddasze Powierzchnia działki: 550 m Gotowy do zamieszkania dom w Starowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jordanów Śląski

Jordanów Śląski,dolnośląskie

1 300 000 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 697 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, duży dom o powierzchni 400 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy w Jordanowie Śląskim. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 750 000 zł305 m² 9 016,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa cena - niższa O 140.000zł. Na sprzedaż dom w Kobylance w zabudowie jednorodzinnej na Osiedlu Zalesie. Dom zlokalizowany jest w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych oraz lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stęszew,wielkopolskie

899 000 zł159 m² 5 641,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:804 m²

Szukasz miejsca idealnego dla swojej rodziny ? Kompaktowy dom z własnym ogrodem. Wolnostojący, ale w cenie bliźniaka ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Opis budynku : Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prażmowo

Prażmowo,warmińsko-mazurskie

1 699 000 zł173 m² 9 820,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 461 m²

Prażmowo - * dom 173m2 + działka z linią brzegową * Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wieczorynki

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł146 m² 6 712,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. Ma przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż, dom położony w Poznaniu, dzielnicy Grunwald - Ławica - os. Bajkowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. 3 Maja

Zgorzelec,dolnośląskie

1 199 000 zł286 m² 4 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:412 m²

Odkryj swój nowy dom w sercu Zgorzelca Cisza i komfort w doskonałej lokalizacji! Oferuję do sprzedaży przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni 286 m kw, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drożki

Drożki,wielkopolskie

210 000 zł76 m² 2 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Dom o pow. około 76m2 z zabudową gospodarczą i dużą działką 56 arów. Drożki - gmina Rychtal. Kluczowe informacje: powierzchnia domu : około 76 m2 Powierzchnia działki : dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 120 m2 (użytkowej - 105 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przystankowa

Ślęza,dolnośląskie

1 099 000 zł130 m² 8 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Domy zlokalizowane na ulicy Przystankowej w miejscowości Ślęza. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to skrajny szereg, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nieznana

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Więcej informacji: dom bliźniak w Śródmieściu Krakowa. Położony w cichej, zielonej okolicy przy ul. Wiejskiej. Działka o powierzchni 500 mkw. Rewelacyjnie skomunikowany z dowolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ślesin,wielkopolskie

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Ślesinie, o powierzchni całkowitej około 240m. Dom, pochodzący z lat 90-tych, jest piętrowy, posiada strych oraz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

4 700 000 zł300 m² 15 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Eurovilla prezentuje niezwykle przytulny, klimatyczny dom wolnostojący na sprzedaż, o powierzchni 300m2 położony w Wilanowie Powsinku - 300m2, 6 pokoi, 4 łazienki, wygodny garaż na dwa.