dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kujawska

Sopot,pomorskie

5 990 000 zł352 m² 17 017,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:999 m²

Elegancki dom o szlachetnym i przestronnym wnętrzu zlokalizowany jest w nieuciążliwym i oddalonym od turystycznego zgiełku miejscu Sopotu. Dobra infrastruktura najbliżej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

728 595 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Brak prowizji oraz podatku pcc. Mieszkanie z rabatem do 30 000 zł lub harmonogram płatności 50/50!*. *Oferta ograniczona ilościowo i czasowo. Promocje nie łączą się. Biuro Reformacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 900 000 zł370 m² 13 243,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu duży wolnostojący dom na sprzedaż na Wilanowie Wysokim, dom z dużym tarasem z widokiem na Wilanów oraz sauna i przestrzenią na siłownie w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

799 000 zł126 m² 6 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Nowy dom na sprzedaż w Rudnej Małej pod Rzeszowem (gmina Głogów Młp.). Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z dużą działką w Rudnej Małej na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

20 domów w zabudowie szeregowej Dwa metraże domów 108 m2 i 134 m2 Każdy dom posiada ogród, taras i balkony Inwestycja zlokalizowana w Świętej Katarzynie, zawiera 20 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

815 000 zł74 m² 11 083,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

W ofercie biura Reformacka Nieruchomości funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na popularnym i cenionym osiedlu Słocina - w okolicy wzgórza Św. Rocha. Decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy Głogowskie

Budy Głogowskie,podkarpackie

730 000 zł148 m² 4 915,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

I podatku pcc! W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję- wolnostojące domy jednorodzinne zlokalizowane w Budach Głogowskich. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosynierów

Sosnowiec,śląskie

999 000 zł114 m² 8 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Gotowy dom w oddanej do użytku inwestycji "zielone Zagórze" zlokalizowanej w Sosnowcu w sąsiedztwie Lasu Zagórskiego przy ul. Kosynierów (dzielnica Zagórze). Segment wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przestronny dom w Czernicy Twoja oaza spokoju! Marzysz o domu, który połączy komfort życia codziennego z elegancją i stylem? Ta wyjątkowa nieruchomość w Czernicy spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konin

Konin,wielkopolskie

545 000 zł70 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Oferuję na sprzedaż estetyczny, wykończony z dbałością o detale dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 450 000 zł165 m² 8 778,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

W ofercie sprzedaży unikalny dom 165 m2 w zabudowie dwulokalowej w południowym Milanówku. Budynki rozsunięte i połączone tylko garażami, a na ich dachu zaplanowane są duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,podkarpackie

80 000 zł110 m² 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 669 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Karola Karbowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki udział w 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

2 015 000 zł155 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 120 m (pow. całkowita 155 m ) z zadbanym, 2-arowym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

950 000 zł153 m² 6 217,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka na samodzielnej działce na osiedlu w Szczęsnym pod Grodziskiem Mazowieckim. Budynek położony w spokojnej i cichej okolicy, w ślepej ulicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 899 900 zł335 m² 8 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży klimatyczny Dom Wolnostojący w stylu rezydencjonalnym, usytuowany w bardzo atrakcyjnej i prestiżowej części Milanówka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

3 450 000 zł454 m² 7 599,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny Dworek w Dziwnowie nad morzem. Dworek oddalony od plaży ok. 800m, w pobliżu Zalewu Kamieńskiego. Cicha okolica i piękny ogród, pozwalają dobrze wypocząć. Wjazd na posesję przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niepołomice,małopolskie

720 000 zł89 m² 8 082,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do centrum Krakowa ? Ta inwestycja jest dla Ciebie! Emmerson prezentuje 4 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Widok

Batorowo,wielkopolskie

400 000 zł256 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Wojciecha Stolarskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki udział 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Kalety,śląskie

1 399 000 zł234 m² 5 978,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Marzysz o domu, który jest oazą spokoju i harmonii?! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowa nieruchomość w malowniczych Kaletach. Została zbudowana z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białostocka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej Podstawowe Informacje: - powierzchnia domu: 240 m2, - budynek podpiwniczony, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzianisz

Dzianisz,małopolskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:665 m²

Witam do sprzedania dom w miejscowości Dzianisz - okolice kościoła dom położony na działce o powierzchni 665mkw dom składa się z kuchi oraz sypialni dom ma powierzchni około 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny o powierzchni 250m , na 14 arowej działce, położony na osiedlu Słocina. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Krupia Wólka,mazowieckie

920 000 zł141 m² 6 517,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta rynku pierwotnego - zakup bezpośrednio od dewelopera - klient zwolniony Z podatku pcc - kupujący nie ponosi kosztów obsługi transakcji przez biuro nieruchomości (0%) Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 188 900 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w inwestycji Nova Wiosenna. Dom można rezerwować na kredyt na start! Gotowe do odbioru! Dom jest prosto od dewelopera - zwolniony z podatku pcc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł76 m² 7 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** mieszkanie W szeregu *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł171 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1005 m2 w Jaktorowie. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinianka

Glinianka,mazowieckie

1 690 000 zł172 m² 9 825,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Marzysz o domu, w którym Twoja rodzina będzie czuła się komfortowo i bezpiecznie? Ta nieruchomość spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Oferowana przez nas nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Grodków,opolskie

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Dom na sprzedaż Komfortowy dom o powierzchni 140 m , położony w malowniczej i spokojnej okolicy w Grodkowie. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krzywa

Rąbień AB,łódzkie

1 050 000 zł283 m² 3 710,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Nieruchomość ta, to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowych warunków w bliskim sąsiedztwie natury, z jednoczesnym łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Aleksandrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

W ofercie sprzedaży nietuzinkowy dom wolnostojący w Grodzisku Maz. przy cichej asfaltowej ulicy. Budynek z 2000 r. o powierzchni 190 m2 posadowiony jest na działce 944 m2. Rozkład - parter-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyczyn,podkarpackie

599 000 zł144 m² 4 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy komfortowy dom położony na ustawnej widokowej działce w Tyczynie, w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, zaledwie 3 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stobierna,podkarpackie

549 000 zł143 m² 2 406,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Pracujesz w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko i masz już dość codziennych przejazdów z Rzeszowa do pracy i z powrotem? Chcesz mieszkać wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł119 m² 11 690,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szereg z ogródkiem / przy terenach spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

1 290 000 zł152 m² 8 491,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Opis; nowoczesny budynek, w zabudowie bliźniaczej, oddany do użytku w 2018 r. Powierzchnia użytkowa 151,92 m2, powierzchnia mieszkalna 138,43 m2. Garaż w bryle budynku oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

724 996 zł89 m² 8 127,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

gotowy do odbioru / skrajny szereg / pkp do Wrocławia Polecamy na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

895 000 zł125 m² 7 158,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 103.29 m2 - stan deweloperski plus. Powierzchnia całkowita: 125.03 m Lokalizacja: Rybna Działka: 622 m2/ przestrzeń niezagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 480 000 zł180 m² 8 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Gotowy do Zamieszkania Dom wolnostojący, parterowy w Pięknej Okolicy. Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 180 m2, usytuowany na dużej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bernardyńska

Przeworsk,podkarpackie

498 000 zł120 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Przeworsk/ ul. Bernardyńska Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, posadowiony na 2,7 ar działce w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

489 000 zł123 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję- domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Głogowie Małopolskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzybórz

Międzybórz,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. 120 m2 z dużą działką w Międzyborzu, woj. dolnośląskie (60 km od Wrocławia). Dom składa się z: 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz toalety.