dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 226 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 199 900 zł296 m² 7 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milicz,dolnośląskie

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

I speak Polish, english, and Ukrainian. Description in English below Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu wolnostojącego, ukrytego wśród przyrody, zaledwie 5 kilometrów od Milicza. Dom otoczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błędowo

Błędowo,mazowieckie

750 000 zł164 m² 4 580,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny - wg projektu w Kostrzewach 6 (g) energooszczędny położony w gminie pomiechówku , z dużą działką. Budynek: w stanie deweloperskim zamkniętym - do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest dom mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Gorzów Wielkopolski ul. Chojeńska. Najważniejsze parametry: pow. działki 1000 m2 Pow. użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł128 m² 10 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Nowy, piękny dom W kaszczorku typu bliźniak. Oferta sprzedaży prawej strony domu, w zabudowie typu bliźniak, projekt domu ua 88, piętrowy w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Widów

Widów,śląskie

390 000 zł122 m² 3 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 084 m²

Widów. Dom wolnostojący z roku 1933. Pow. ok. 122 m2, 5 pokoi, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gosp./spiżarnia. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem. C.o. węglowe. C.w. - bojler elektr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 400 000 zł275 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:184 m²

Polecam świetnie wykończony dom w zabudowie szeregowej. Zadbano w nim o każdy szczegół i najmniejszy detal. Budynek jest bardzo przemyślany i funkcjonalny. Jeśli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kameliowa

Nowa Wola,mazowieckie

1 050 000 zł238 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Oferuję dom wolnostojący ( położony 5 km od Ursynowa ) - z super połączeniem z Warszawą i to nie tylko trasą S7 ( 600 m do wjazdu ) dodatkowo mamy bezpośredni autobus linii 737.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnieckiego

Puszczykowo,wielkopolskie

599 000 zł123 m² 4 869,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Wykorzystaj szansę na zakup nieruchomości w Puszczykowie w korzystnej cenie! osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o pow. 123 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

748 900 zł129 m² 5 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce ok. 520 m2. Rozkład domu : - Wiatrołap 3,5m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

645 000 zł95 m² 6 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta deweloperska Komfortowy dom w zabudowie szeregowej 95mkw 2 naziemne miejsca postojowe, ogródek Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe Kameralna inwestycja w Dobrzykowicach Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

1 430 000 zł226 m² 6 315,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Mam przyjemność zaprezentować piękny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 226,44 m (powierzchnia użytkowa: 163,13 m ), usytuowany na dużej działce o powierzchni 907 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

825 000 zł114 m² 7 258,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

819 900 zł121 m² 6 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka - stan deweloperski o powierzchni ok. 121 m2, posadowiony na ładnej działce o pow. ok. 750 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

**unikalna okazja w Kielcach: dom na dużej działce z ogromnym potencjałem!** **homelia Nieruchomości prezentuje nietuzinkową nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miękińska

Krzeszowice,małopolskie

1 085 000 zł162 m² 6 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy ulicy Miękińskiej w Krzeszowicach. Prezentowany dom nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

479 000 zł300 m² 1 596,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:868 m²

Wyjątkowa lokalizacja, super oferta cenowa tylko 479000 zł Duży dom, międzybrodzie Bialskie, gmina Czernichów, powiat żywiecki. 3 kondygnacje, pow. użytkowa ok. 260 m2. Niesamowity widok na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaborze

Zaborze,małopolskie

1 590 000 zł320 m² 4 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 856 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 240 m2 w miejscowości Zaborze , położony na działce o pow.1856m2 - gmina Słomniki. Dom składa się : 1) Parter w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Pępowo,pomorskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przestronny Dom Jednorodzinny w Pępowie z Urokliwym Ogrodem - Projekt "dom w Złoci G2" Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tatrzańska

Zabrze,śląskie

739 000 zł216 m² 3 421,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Wolnostojący Powierzchnia 216 m2 Działka 1004 m2 Dwukondygnacyjny dom wolnostojący z lat 80 usytuowany w Zabrzu Pawłowie przy ul. Tatrzańskiej. Istnieje możliwość zaadoptowania domu jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiślana

Słomczyn,mazowieckie

1 999 000 zł194 m² 10 304,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Słomczyn | sprzedaż | dom 194m2 | działka 1580m2 | 1 999 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 194 m2 (powierzchnia użytkowa 164m2) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klaudyn,mazowieckie

1 999 000 zł194 m² 10 288,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Klimatyczny i rodzinny dom w podwarszawskim Klaudynie, graniczący z Kampinowskim Parkiem Narodowym. Nieruchomość zbudowana w 1998 r. przez firmę "dworek Polski" stoi na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miedziana

Miedziana,opolskie

499 000 zł172 m² 2 901,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia, wolnostojący dom pod inwestycje w miejscowości Miedziana w gm. Tarnów Opolski, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

895 000 zł129 m² 6 937,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jurowce

Jurowce,podlaskie

699 000 zł99 m² 7 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 027 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Jurowce gmina Wasilków. Polecamy nietuzinkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99m2. Nieruchomość dwurodzinna, posiada dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarów

Żarów,dolnośląskie

919 000 zł147 m² 6 263,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 146,73m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1133m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

2 380 000 zł363 m² 6 556,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

|R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Woli Zachariaszowskiej w gminie Zielonki. Lokalizacja: głównym atutem domu jest jego doskonałe usytuowanie względem Krakowa - prosty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Knyszyn-Zamek

Knyszyn-Zamek,podlaskie

250 000 zł59 m² 4 266,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:527 m²

Dom na sprzedaż w Knyszyn Zamek koło knyszynadziałka o powierzchni 527 m zabudowana połową bliźniaka, oraz działki przyzagrodowe. Budynek gospodarczy o powierzchni 23.1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

POsiadamy w sprzedaży nowy dom gotowy do wprowadzenia w Busku Zdroju ul. Zbrodzicka. Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni 120 m2 na działce o powierzchni 700 m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

849 900 zł111 m² 7 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów, na peryferiach. Budynek gotowy do wprowadzenia bez większego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 290 000 zł158 m² 8 164,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Dom w zabudowie szeregowej (środkowy) wybudowany w 2016 roku, sprzedaż od pierwszego właściciela. Parterowy z użytkowym poddaszem, niezwykle funkcjonalny dla 4-5 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kołłątaja

Oława,dolnośląskie

670 000 zł220 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży lub zamiany na mieszkanie, dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, piętrowy z mieszkalnym poddaszem, częściowo podpiwniczony, z dobudowanym od strony frontowej garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Bardzlino

Bardzlino,zachodniopomorskie

199 000 zł108 m² 1 849,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie o pow. 108 m2, położony w miejscowości Bardzlino k. Świeszyna. Budynek mieszkalny wolnostojący w trakcie budowy - stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

865 000 zł110 m² 7 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, zaprojektowany jako dwulokalowy wolnostojący, znajdujący się w miejscowości dołuje/kościno pod Szczecinem. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, 5-pokojowego domu o powierzchni ok 240m2 w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pławanice

Pławanice,lubelskie

185 000 zł100 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 100m , położony na działce o wielkości 2900 m w malowniczej miejscowości Pławanice, zaledwie 5 minut jazdy od Chełma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 140 000 zł160 m² 7 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferta na wyłączność całe wyposażenie W cenie - prowizję pośrednika pokrywa sprzedający możliwa zamiana na mieszkanie Z dopłatą Szukasz pomysłu na biznes? A może działasz już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Błotnica,wielkopolskie

390 000 zł215 m² 1 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Dom na inwestycję cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 215 m2 na działce o powierzchni 1,018 m2. Cena sprzedaży wynosi 390,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyna

Kruszyna,śląskie

398 000 zł83 m² 4 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, wolnostojący, parterowy, o pow. użytkowej 83m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Magiczna

Ciemne,mazowieckie

1 150 000 zł140 m² 8 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka na działce 420m2 w pełni wykończony zamieszkały od 2lat. Powierzchnia użytkowa jednej połówki bliźniaka to 140m2. Bardzo dobra lokalizacja. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

719 000 zł84 m² 8 508,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż ostatni gotowy dom (lokal) parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,5m2 w Brzeziej Łące przy ul. Malinowej. Dom posiada strych o powierzchni 20m2 dwa miejsca.