dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Orły,podkarpackie

480 000 zł231 m² 2 077,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom z przestronnym ogrodem, usytuowany na działce o powierzchni 19 arów, położonej w malowniczej miejscowości Orły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

**na Sprzedaż: urokliwa Połowa Domu we Wrocławiu!** **lokalizacja:** Miłoszycka, wrocław **powierzchnia:** 134 m2 **działka:** 496 m2 z możliwością powiększenia Szukasz przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szmaragdowa

Łódź,łódzkie

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Pactum Nieruchomości poleca: dom o powierzchni użytkowej ok 150 m ( cała powierzchnia ok 230 m) dodatkowo suterena ok 80 m . Dom budowany w technologii tradycyjnej w latach 80 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Wspólna

Gościno,zachodniopomorskie

1 200 000 zł35 m² 34 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Przedmiotem sprzedaży są dwa domy rekreacji indywidualnej na działce położonej w miejscowości Gościno 14km od Kołobrzegu wraz z licznymi nasadzeniami, urządzeniami i obiektami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Treski

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

649 000 zł158 m² 4 115,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom w stanie surowym, położony na dużej działce, która daje ogromne możliwości aranżacyjne od pięknego ogrodu po przestrzeń rekreacyjną dla całej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszyniec

Olszyniec,dolnośląskie

1 090 000 zł139 m² 7 841,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom (2021r) usytuowany w pięknym miejscu z widokiem na pasmo Gór Sowich Rozmieszczenie pomieszczeń: parter: wiatrołao Salon z dachem tzw. katedralnym i wyjściem na taras otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowieckiego

Leszno,wielkopolskie

2 550 000 zł558 m² 4 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Duży dom 558m2 na ogrodzonej działce 1918m2 zlokalizowany jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie na ul.Wiśniowieckiego, na wylocie z Leszna na Poznań Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł152 m² 7 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka - nowoczesność i elegancja w jednym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

2 050 000 zł550 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Atrakcyjny, urokliwy dom z zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 550m2 zaś użytkowej 320 m2 położony na prestiżowym osiedlu Węglin w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

2 999 000 zł220 m² 13 631,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Na sprzedaż prawdziwa perełka na Wielkopolskim rynku nieruchomości. Nowy dom w stylu Farmhouse z prywatnym lasem na działce. Mam przyjemność przedstawić wyjątkową i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tułowicka

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł175 m² 16 027,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:426 m²

Przestronny dom jednorodzinny w stylu angielskim o powierzchni 174,7 mkw. z sauną i strefą fitness oraz garażem wyposażonym w stację ładowania samochodów elektrycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lębork,pomorskie

947 000 zł235 m² 4 031,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:632 m²

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 947 000 zł metraż 234,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 001 zł312 m² 5 765,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

dom Klecina Ogród Garaż* 7 pokoi super inwestycja Top premium Krzyki- przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

540 000 zł138 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:903 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Grabówka. Praktycznie zaprojektowany dom, usytuowany jest na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w otoczeniu lasu. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Kazuń-Bielany

Kazuń-Bielany,mazowieckie

1 000 000 zł226 m² 4 426,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 661 m²

| dom położony w otulinie Puszczy Kampinoskiej 6-cio pokojowy, ciepły, z wydanym świadectwem energetyki cieplnej. Działka w niewielkiej części zalesiona,bardzo ładnie zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

475 000 zł240 m² 1 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Biała Posesja oferuje do sprzedaży w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą dom o powierzchni 210 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o pow. 1165 m2. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł140 m² 5 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.140 m, położony na przestronnej, pięknej działce w Adamowiźnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

719 000 zł101 m² 7 117 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta na wyłączność Idealny dla osób poszukujących domu z łatwym dojazdem do miasta, ale położonego w cichej i spokojnej okolicy. Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Błażowa Górna

Błażowa Górna,podkarpackie

749 000 zł123 m² 6 089,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 394 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji *****osoby zainteresowane proszę o kontakt na whatsapp albo email: urokliwy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Błażowa Górna, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m2 w Rzeszowie na ul. Senatorskiej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Juszczyna

Juszczyna,śląskie

239 000 zł150 m² 1 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:843 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Juszczynie. Dom do remontu o powierzchni 150 m2 położony na działce o powierzchni 843 m2. Dojazd drogą gminą asfaltową. Media Prąd, własna woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł91 m² 7 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają wizualizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

925 000 zł153 m² 6 045,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy dom w stanie deweloperskim z elewacją budowany według projektu "lila Rex Duo" Dom w zabudowie bliźniaczej, położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sucha,mazowieckie

3 700 000 zł655 m² 5 648,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Przestronnym dom Z dużym ogrodem Oferuję unikatowy i przestronny dom wolnostojący w typie rezydencji z przełomu XX i XXI wieku, znajdującej się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Śmieszkowo,wielkopolskie

798 000 zł224 m² 3 558,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 169 m²

NA sprzedaż parterowy dom wolnostojący z 2010 roku Idealny dla jednej, a także dwóch rodzin- dwa osobne wejścia + zabudowania garażowe i gospodarcze; zagospodarowana i ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzezińska

Łódź,łódzkie

775 558 zł125 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Na sprzedaż Dom (zabudowa szeregowa) w stanie deweloperskim - 5 pokoje, 125,09 m z ogródkiem 135 m brak podatku pcc! Oferuje na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

739 999 zł110 m² 6 742,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Okazja dom 1a deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zielni. Nowe domy tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czereśniowa

Gdańsk,pomorskie

1 249 000 zł113 m² 11 063,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w znakomitej lokalizacji. Położony w cichej i spokojnej części Gdańska, oferujący doskonałą komunikację z kluczowymi dzielnicami miasta. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Michałowicza

Warszawa,mazowieckie

2 949 999 zł410 m² 7 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:554 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż działka z dużym funkcjonalnym ponad 400 metrowym (powierzchni użytkowej) domem z lat 90-tych zlokalizowany na ulicy Michałowicza (warszawa Ursus). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** mieszkanie W szeregu *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

690 000 zł116 m² 5 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 934 m²

Opiekun oferty: tel. Dom w Będkowicach o powierzchni użytkowej 105 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1934 m2. Otoczenie nieruchomości: dom znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielniana

Kluszkowce,małopolskie

1 600 000 zł105 m² 15 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:522 m²

Na sprzedaż przepiękny dom rodzinny położony nad jeziorem czorsztyńskim z widokiem na zamek w Czorsztynie i Niedzicy a także masywy górskie Tatr Pienin i Gorców. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

869 000 zł105 m² 8 276,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kurpiel Nieruchomości wyjątkowy i gotowy do zamieszkania dom o powierzchni ok 105 m2 wybudowany w 2020 r. na nowopowstałym , kameralnym osiedlu w Sędziszowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:473 m²

Błonie domy do sprzedaży. Nowa cena! Na sprzedaż dom w północnej części miasta Błonie, w bliskim sąsiedztwie ulicy Lesznowskiej, na wyjątkowo pięknym , cichym i bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Prawiedniki

Prawiedniki,lubelskie

750 000 zł126 m² 5 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej połączony garażami w miejscowości Kolonia Prawiedniki o powierzchni ok. 125,7 mkw. nr budynku 4 Parter: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królewska

Bojano,pomorskie

1 250 000 zł137 m² 9 148,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Na sprzedaż: elegancki Dom w Bojanie. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Bojano (woj. pomorskie). Ten zadbany dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

2 190 000 zł400 m² 5 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 656 m²

Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla Twojej rodziny i firmy. Tylko 120 minut od centrum Warszawy. W Puławach znajduje się przeznaczona do sprzedania elegancka willa, położona w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kuklówka Zarzeczna

Kuklówka Zarzeczna,mazowieckie

1 250 000 zł220 m² 5 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku kochasz bliski kontakt z naturą, gdzie otwierając okno drzwi słyszysz śpiew ptaków a za oknem jedynym widokiem jest las i ze strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

2 050 071 zł185 m² 11 091,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Domy powstają w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, zapewniają jednocześnie pożądaną w dzisiejszym świecie prywatność i spokój. Do Ciebie będzie należała decyzja, czy chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

739 000 zł210 m² 3 519,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 261 m²

Na sprzedaż dom dwurodzinny wraz z dwoma garażami z mieszkaniem letnim. Dom ocieplony i ogrzewany gazem, okna plastikowe z roletami zewnętrznymi. Dom położony na działce ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieganów

Bieganów,mazowieckie

750 000 zł109 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 750 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa.