dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 174 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sielska

Malcanów,mazowieckie

965 000 zł135 m² 7 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Bliźniak, a w zasadzie prawie samodzielny dom (połączony tylko ścianą garażową), malcanów, gmina Wiązowna, powiat otwocki. Budynek z roku 2009, postawiony z solidnych materiałów (m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szkolna

Zakręt,mazowieckie

799 000 zł114 m² 7 008,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Zapraszamy do odkrycia "leśnego Zakrętu" - I ostatniego już segmentu umiejscowionego pośród kameralnego, nowoczesnego i ekologicznego osiedla składającego się z 12 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

779 000 zł131 m² 5 944,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Super lokalizacja! bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera ogrzewanie podłogowe Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kamieńcu Wrocławskim. Budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Komorniki,wielkopolskie

1 050 000 zł90 m² 11 731,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przytulny dom (lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym) o powierzchni 89,5 m posadowiony na działce o powierzchni około 360 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

599 000 zł94 m² 6 352,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie dwulokalowej w Silnie przy ulicy Spacerowej. Dom o powierzchni 93,41 m2 w stanie deweloperskim położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

749 000 zł136 m² 5 507,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ostatni nowy domy Z widokiem na pole golfowe! oraz pcc2%! Możliwość wykończenia pod klucz! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy- działka 260m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzeczna Panna

Grzeczna Panna,kujawsko-pomorskie

699 000 zł180 m² 3 879,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:762 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą *** Tylko w Forma Nieruchomości*** Jeśli marzysz o życiu w harmonii z naturą mam dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 110 000 zł142 m² 7 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.143 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 880m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 769 900 zł312 m² 5 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

551 000 zł90 m² 6 122,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W miejscowości gliszcz 15km od bydgoszczy. Nieruchomość idealna dla osób szukających nieruchomości stosunkowo blisko miasta jednak ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Magnoliowa

Katowice,śląskie

680 000 zł256 m² 2 658,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta domu jednorodzinnego wolno stojącego, który znajduje się w dzielnicy Katowice-Podlesie. Dom jest usytuowany na pięknej dużej działce w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Suszyckich

Boguchwała,podkarpackie

745 000 zł136 m² 5 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy Osiedle Wiśniowa Aleja nowoczesne i kameralne osiedle położone w Boguchwale, zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamienna

Będzin,śląskie

649 000 zł125 m² 5 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.125 m2 usytuowany na działce ok.360 m2, który znajduje się w Będzinie na ulicy Kamiennej tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Orle,pomorskie

729 000 zł95 m² 7 693,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony blisko lasu w Orlu na ul. Brukowej. Lokal o powierzchni całkowitej 94,75 m2, użytkowej 86,27 m2 z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Struga

Struga,dolnośląskie

788 000 zł117 m² 6 712,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż bliźniaki w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji. Struga - początek, kilka minut od Szczawna Zdroju. Miejsce gwarantuje wygodny oraz szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Policka

Wólka Policka,mazowieckie

649 000 zł211 m² 3 075,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu dom na sprzedaż o pow. użytkowej 221 m2, murowany, wybudowany w 2000 roku, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1800m2 oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczygłów

Katowice,śląskie

1 699 000 zł220 m² 7 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Tylko W DMD estate! dzień otwarty 15.03.2025 Na sprzedaż Dom wolnostojący w Katowicach przy ul. Szczygłów 3- na osiedlu Ptasim (katowicki Żoliborz) Dom z ogromnym potencjałem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 950 000 zł344 m² 5 676,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Proponujemy Państwu stylową posiadłość położoną na wsi w woj. Świętokrzyskim w miejscowości Łubnice. Na przepięknej 75 a działce znajduje się 200m2 dom, 70 m2 domek gościnny (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Luboń

Luboń,wielkopolskie

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 205 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wraz z zabudowaniami warsztatowo-magazynowymi zlokalizowanymi na przestronnej, liczącej 2020 m2 działce. Wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaśminowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do Jaśminowej Jeleniej Góry, gdzie wznoszą się 14 ekskluzywnych domów w zabudowie szeregowej, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wymagających klientach. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Młochów

Młochów,mazowieckie

975 000 zł131 m² 7 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Do sprzedania bliźniaka 130 m2 na działce 475 m2 na zamkniętym osiedlu Dojazd do: warszawy- 15 min ch Janki- 8 min Szkoła podstawowa 200 m Przystanek autobusu mza (733) - 300 m Las 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kanie

Kanie,mazowieckie

1 598 900 zł163 m² 9 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 398 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, dwa Domy, usytuowane na jednej działce o powierzchni ok. 1400 m2, w Pięknym Zielonym Rejonie. Główny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 164 m2, wykonany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

635 000 zł123 m² 5 168,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Wszystkie media! super lokalizacja! bez pcc! zakup od dewelopera! bez prowizji! cena stanu deweloperskiego 635 tys zł Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Wojnowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

869 000 zł117 m² 7 405,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja Niepołomice Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z opłaty podatku 2% pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 599 000 zł324 m² 17 283,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

5 599 000 pln I Sprzedaż | Dom | 324 m2 | Konstancin - Jeziorna Bez podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 323,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gąsiorowice,opolskie

939 000 zł170 m² 5 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Do sprzedaży przestronny dom w Gąsiorowicach w sielskiej okolicy. W skład 170 m domu wchodzą: - 4 przestronne sypialnie - wysoki salon z kominkiem i wyjściem na taras - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przedwojów

Przedwojów,dolnośląskie

1 600 000 zł213 m² 7 516,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wspaniały, wolnostojący dom z dwustanowiskowym garażem posadowiony na działce o powierzchni 2000 m2. Lokalizacja: przedwojów to mała miejscowość położona w Kotlinie Kamiennogórskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

569 900 zł95 m² 5 981,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 265m2 na Osiedlu Nowoczesnych Domów w Brzeziu. Kolejny etap domów bliźniaczych będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

2 650 000 zł223 m² 11 883,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 612 m²

Nowoczesny dom wolnostojący 'homekoncept-34' Osowiec Lokalizacja: osowiec malownicza, zielona okolica z szybkim dostępem do większych miast i pełnej infrastruktury. Świetne połączenie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Ofertą sprzedaży jest część (1/3) kamienicy położona w samym centrum Stargardu. Na parterze znajduje się dwa pokoje z kominkiem, łazienką i kuchnią. Jeden z pokoi posiada status.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

825 000 zł107 m² 7 710,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony pod klucz i gotowy do zamieszkania. Powierzchnia domu wynosi 106,83 m , a całość położona jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ładzyń

Ładzyń,mazowieckie

1 499 999 zł177 m² 8 186,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy /przy jezioro - pięknie położony/2023r okazja! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny dom w doskonałej lokalizacji przy granicy Warszawy. Dom oddany do użytku w 2025r, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnawka Druga

Tarnawka Druga,lubelskie

599 001 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Ciepły, niedawno wyremontowany i dobrze docieplony dom, garaż wolnostojący z warsztatem po termomodernizacji, murowana stodoła połączona z budynkiem gospodarczym na 48-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 450 000 zł158 m² 9 177,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żórawina, dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158 mkw, działka 800 mkw Przedstawiam Państwu piękny, funkcjonalny dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 280 000 zł121 m² 10 578,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Proponujemy Państwu uroczy dom w otoczeniu lasu, zdala od zgiełku miasta, na 1,23 hektarowej działce w pobliżu Wieliczki w Koźmicach Wielkich. Dom o powierzchni 121m2 (109m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 199 900 zł296 m² 7 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chotowa,podkarpackie

719 000 zł149 m² 4 813,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Już dostępny! Wolnostojący dom parterowy, wybudowany z wysokiej klasy materiałów usytuowany na przestronnej 14 arowej działce, w pięknej, spokojnej okolicy niedaleko Dębicy. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 900 zł92 m² 7 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment Zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony na ładnej działce. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 349 900 zł128 m² 10 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom o powierzchni 128,5 m2, usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Błonia. Budynek położony jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

605 000 zł160 m² 3 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferta na wyłączność. Rezerwacja! Dom parterowy w malowniczej okolicy z poddaszem użytkowym w dogodnej lokalizacji z atrakcyjna działką i pięknym widokiem. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kocmyrzów-Luborzyca

Kocmyrzów-Luborzyca,małopolskie

479 000 zł104 m² 4 605,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Telefon:

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij