dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 238 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Otolice

Otolice,łódzkie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Odkryj Swój Nowy Dom w Malowniczej Okolicy - Otolice pod Łowiczem Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu, który łączy nowoczesny design z urokiem natury. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Sarnów,śląskie

899 000 zł136 m² 6 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom Sarnów Domy na Leśnej to nowa inwestycja zlokalizowana w wyjątkowo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Domy znajdują się w bliskim sąsiedztwie jezior Pogoria 3 i Pogoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 358 000 zł138 m² 9 818,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 138,31 mkw., położony we Wrocławiu. Prezentowany do sprzedaży dom na parterze składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Międzylesie

Międzylesie,dolnośląskie

177 000 zł483 m² 366,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 1169 m2 zabudowanej budynkiem do przebudowy lub rozbiórki. Nieruchomość położona na wzniesieniu około 100 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dynów

Dynów,podkarpackie

520 000 zł130 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 542 m²

W ofercie sprzedaży dom piętrowy gotowy do zamieszkania położony w gminie dynów na widokowej działce o powierzchni 20 ar. Działka świetnie zagospodarowana na której znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 800 zł144 m² 5 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania IV kwartał 2024 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boczna

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

989 000 zł110 m² 8 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż komfortowy odnowiony dom wolnostojący w prężnie rozwijającej się sypialni Wrocławia- dom o powierzchni 110 m2 oraz działce o powierzchni 500 m2! Atuty Domu: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 297 000 zł339 m² 3 830,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 986 m²

Przedstawiam elegancki dom o powierzchni użytkowej 248 m2 w ponadczasowym stylu Old Money. Budynek cechuje elegancja i funkcjonalność. Położony w spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

730 000 zł217 m² 3 364,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Bardzo funkcjonalny piętrowy dom położony na działce o powierzchni 481 m 2 w Grójcu. Budynek o powierzchni użytkowej 217 m 2. Składa się z : Parter: salonu sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,mazowieckie

5 200 000 zł320 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom 320M2, 5 sypialni, 5 łazienek, przestronny salon, ogród, osiedle konstancja,czesława niemena dane techniczne: trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 320m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Błonie

Błonie,mazowieckie

594 900 zł83 m² 7 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Wyjątkowa Oferta. Lokal w Cenie Mieszkania. Przedsprzedaż. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dwupoziomowy Lokal Mieszkalny - Segment o powierzchni ok. 84 m z miejscem postojowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 595 541 zł185 m² 14 027,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom szeregowy Piecki Migowo, prywatność- spokój- intymność Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc obsługa: ciechanowiczbiuro Lokalizacja: piecki Migowo, dom szeregowy.Odbiór maj 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wymarzony dom w centrum warszawskich Zawad. Stworzony z myślą o wymagającym kliencie, ceniącym sobie wysoki standard wykończenia i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

272 000 zł105 m² 2 590,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca Do sprzedania dom o powierzchni 100 m2 w miejscowości Annowo gmina Łabiszyn .Nieruchomość znajduje się w kompleksie działek rekreacyjnych .Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 150 000 zł80 m² 14 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 250 000 zł277 m² 8 122,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Smolec, obrzeża wrocławia, piekny funkcjonalny I wygodny dom jednorodzinny 277 mkw, działka 669 mkw Dom w Smolcu o powierzchni całkowitej 277 m2 jest położony na działce w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 650 000 zł270 m² 6 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na dużej działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Powidz,wielkopolskie

1 050 000 zł168 m² 6 254,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Na sprzedaż wymarzone miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Zamieszkaj w sercu natury dom o powierzchni 168 m , który spełni Twoje marzenia! Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

2 790 000 zł206 m² 13 530,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 206,20 m2. Powierzchnia użytkowa 181,77 m2 znajdujący się w Przegorzałach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

995 000 zł143 m² 6 975,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 142,65 m2 z działka powierzchni 359 m2. Nowoczesny design. Dwupoziomowy dom z przestronnym salonem, jadalnią, aneksem kuchennym, trzema sypialniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

940 000 zł95 m² 9 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - zielona część Wrocławia! Lokalizacja: wrocław, spokojna i zielona okolica Powierzchnia domu: 95 m doskonale zaprojektowanej przestrzeni Działka: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Narcyzowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 000 zł247 m² 8 097,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Kontakt tel.Dom o wysokim standardzie.Parter - salon z kominkiem,kuchnia,pokój,toaleta, Piętro - trzy pokoje,łazienka. Garaż jednostanowiskowy. Działka 926 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

789 000 zł161 m² 4 900,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan surowy zamknięty *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

899 900 zł150 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący W urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać i cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lanckorona

Lanckorona,małopolskie

745 000 zł70 m² 10 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Jeśli poszukujesz domu w otoczeniu zieleni, oddalonego od gwaru miasta, w pobliżu urokliwej Lanckorony, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Iglatowskiego

Lublin,lubelskie

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom wolnostojący na Czechowie, doskonale skomunikowany, z ogromnym potencjałem - dla rodziny, dla inwestora. Plan domu i konstrukcja pozwala na aranżację przestrzeni wg własnych potrzeb. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 259 900 zł134 m² 9 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy, bardzo ładny, pasywny Dom o powierzchni ok. 134 m2 posadowiony na przestronnej, bardzo ładnej działce ok. 1430 m2. Dom charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 331,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

`oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybienko Nowe

Rybienko Nowe,mazowieckie

1 295 000 zł209 m² 6 196,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom jednorodzinny w Rybienku Nowym o pow. 209,10m2 powiat Wyszkowski. Dom położony jest w odległości 55km od Warszawy, 2km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obrzębin

Obrzębin,wielkopolskie

520 000 zł131 m² 3 979,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:852 m²

Dom w Obrzębinie w stanie deweloperskim Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Dom znajduje się w miejscowości Obrzębin , 4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł174 m² 17 836,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Klimatyczny, komfortowy segment z prywatnym ogrodem na Saskiej Kępie. Gwarancja miejsc parkingowych obok! Bezczynszowy! Po gruntowym, pełnym, udokumentowanym remoncie. Znakomite, wartościowe.