dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej w Osowcu o powierzchni 125m2. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym (30m2), oraz łazienka, wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Radom,mazowieckie

2 490 000 zł380 m² 6 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego obiektu, który składa się z części mieszkalno- usługowej. Część usługowa znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 23 Stycznia

Sławków,śląskie

520 000 zł190 m² 2 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Dom o powierzchni użytkowej ok. 190 m2. Posiada 2 osobne wejścia, na każdej kondygnacji znajduje się: kuchnia, łazienka, wc, hol, pokoje. Dom posiada dwie kondygnacje: parter, plus poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pijarska

Góra Kalwaria,mazowieckie

599 000 zł400 m² 1 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania Kamienica w centrum Góry Kalwarii z wejściem i wjazdem od ulicy pijarskiej. Do kamienicy przynależą pomieszczenia mieszkalne oraz garaże cała działka wynosi 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

860 000 zł149 m² 5 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:508 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na działce ok. 508 m2 (możliwość zakupu z większą działką) w pięknym rejonie Żabiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł124 m² 7 996,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:485 m²

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż bardzo ładny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w super lokalizacji w Zdrojach! Szukasz wygodnej nieruchomości dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

859 500 zł127 m² 6 743,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Osiedle domów w standardzie premium! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Inwestycję Leśna Wola, położoną na ulicy Wojska Polskiego w Głogowie Małopolskim. Inwestycja to kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nowoczesne segmenty na sprzedaż wyjątkowa oferta! Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, solidnie wykonane segmenty z 2023 roku, zbudowane z pustaka ceramicznego 25 cm i ocieplone styropianem 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Siechnice,dolnośląskie

3 950 000 zł345 m² 11 449,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wrocław, siechnice, ul. Kalinowa - Willa z pełnym wyposażeniem wysokiej jakości w cenie, działka 1500 m2 Wyjątkowy i ekskluzywny dom wolnostojący z piękną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Niwiski,mazowieckie

449 000 zł99 m² 4 535,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:542 m²

Dom z budynkami gospodarczymi położony w miejscowości Niwiski, gm. Mokobody Dom drewniany o powierzchni zabudowy 99m2 Działka 542 m2. Ogrzewanie piecem gazowym Okna plastikowe Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

Dom wolnostojący ponad 200 M2 Poznań - Głuszyna Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej i spokojnej dzielnicy Poznania Głuszynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnów

Tarnów,małopolskie

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:534 m²

Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie 2-3 pokojowe Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej około 150m., piętrowy , na działce ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85 m2, usytuowany na b.ładnej działce, w pięknym rejonie. Lokal nr.3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobierniki

Kobierniki,świętokrzyskie

240 000 zł150 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany w Kobiernikach, gmina Samborzec - to świetna lokalizacja, która umożliwia bardzo szybki dojazd do centrum Sandomierza. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

999 000 zł226 m² 4 420,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości vesta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu położonego przy ul. Narcyzowej w Lublinie. Nieruchomość o powierzchni idealnie dostosowanej do potrzeb rodziny - 225,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

760 000 zł104 m² 7 276,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Północ Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesny 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej z garażem w Jeżowie Sudeckim. Inwestycja wykonana przy użyciu najwyższej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułków

Sułków,małopolskie

1 230 000 zł111 m² 11 081,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Nowy (odebrany w listopadzie 2023), nowoczesny, funkcjonalny, w pełni wykończony dom w Sułkowie (3 km od centrum Wieliczki, 7 km od Krakowa). Dom ogrzewany pompą ciepła z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

3 168 000 zł321 m² 9 863,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu W warszawie, wawer - 15-20 min do centrum Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnosotjącego w malowniczej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł129 m² 6 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. W ofercie nowoczesny dom wolnostojący ok. 129m na ładnym kameralnym osiedlu w Grodzisku Mazowieckiem, usytuowany na działce o powierzchni ok. 408m. Dom oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 900 zł86 m² 10 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Kielce,świętokrzyskie

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż Dom Bliźniak z gotowym projektem na rozbudowę gratis, ul. Herberta 13, osiedle ksm. Zapraszamy do zapoznania się Z galerią zdjęć, gdzie publikujemy rzuty nowego projektu. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

529 000 zł81 m² 6 520,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

> nowe mieszkanie parter domu - odrębne mieszkanie 81,13 mkw, 4 pokoje - stan deweloperski W nowym budynku jednorodzinnym W goczałkowicach - zdroju Z tarasem I ogródkiem > tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lipowska

Czechowice-Dziedzice,śląskie

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

| do sprzedaży oferujemy 5 pokojowy dom jednorodzinny zlokalizowany w Czechowicach Dziedzicach przy ulicy Lipowskiej, w województwie śląskim. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radzymin

Radzymin,mazowieckie

629 000 zł109 m² 5 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Zapraszam do zapoznania się z projektem II etapu inwestycji segmentów jednorodzinnych, w bliskiej okolicy centrum Radzymina. Aktualnie inwestycja jest w trakcie budowy, zakończenie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rolnicza

Dziekanów Polski,mazowieckie

1 490 000 zł205 m² 7 268,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:734 m²

Wyjątkowy, energooszczędny dom blisko warszawy! 205 m nowoczesnej przestrzeni w Dziekanowie polskimdziałka 734 m - Twoja prywatna oaza spokojuekstremalnie niskie koszty utrzymania - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pokrzywnica

Pokrzywnica,mazowieckie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Parterowy dom wolnostojący posadowiony na dużej, 6000 metrowej działce. Dom o powierzchni 70m2 bez podpiwniczenia. Murowany z czerwonej cegły, tradycyjną metodą z betonowym stropem co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Gdańsk,pomorskie

1 365 000 zł117 m² 11 646,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

[rezerwacja] oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w cichej i perspektywicznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

930 000 zł168 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż piękny, przestronny dom położony w Konikowie w gminie Świeszyno. Dom o powierzchni 168m2 stoi na działce o powierzchni 1101 m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

2 200 000 zł265 m² 8 298,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 464 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, funkcjonalny dom położony w Górkach Wielkich, w malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego, na działce 1464 m2.Dom z zbudowany z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 199 000 zł328 m² 3 655,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Dom marzeń w Koszalinie! Szukasz przestronnego i komfortowego domu dla swojej rodziny? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 328,25 m2, mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

869 900 zł153 m² 5 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Zapraszamy na Prezentację , Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

1 268 000 zł200 m² 6 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, idealnej dla dużej rodziny, rodzin wielopokoleniowych lub jako inwestycja pod wynajem. Na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

643 000 zł148 m² 4 344,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

689 900 zł111 m² 6 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goleszowska

Poznań,wielkopolskie

2 099 000 zł230 m² 9 126,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o funkcjonalnym domu w Poznaniu, zlokalizowanym w spokojnej i zielonej okolicy? Chcesz cieszyć się spokojem ze swoją rodziną, jednocześnie móc prowadzić swój własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Węgorzynko

Stare Węgorzynko,zachodniopomorskie

370 000 zł83 m² 4 457,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:496 m²

Ofertą sprzedaży jest segment środkowy, funkcjonalny dom położony w spokojnej miejscowości Stare Węgorzynko. W pobliżu nieruchomości piękne i zielone tereny, idealne do spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gdynia,pomorskie

2 240 001 zł246 m² 9 105,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu "zielona Dolina" w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Nieruchomość posiada 4 kondygnacje, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bałtycka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 549 000 zł216 m² 7 158,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem sprzedaży, jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 175 m2 parter + 80 m2 piętro z tarasem oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Mierzwice-Kolonia

Mierzwice-Kolonia,mazowieckie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom w miejscowości Mierzwice-Kolonia, gm. Sarnaki. - drewniany dom o powierzchni zabudowy ok. 120m2 - Działka 2300 m2 składa się z dwóch numerów geodezyjnych - Ogrzewanie kominkiem - Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Dekerta

Dobra,wielkopolskie

1 599 000 zł320 m² 4 996,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 340 m²

Polecam do kupna nieruchomość składającą się z budynku mieszkalnego w stylu dworkowym wraz z ziemią o pow. 1,34ha w miasteczku Dobra pow. Turek. Miejscowość miejsko-gminna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Mamy do zaoferowania przedwojenny dom, murowany, solidnie wykonany, lokalizacja to Bąki, spokojna dzielnica Pruszkowa. Dom ma ogromny potencjał, w tej chwili na parterze są 4 duże pomieszczenia,.