dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

830 000 zł91 m² 9 135,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) ekspozycja południowa, w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Góraszka,mazowieckie

1 650 000 zł275 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

1 650 000 | dom jednorodzinny | 275 m2 | wiązowna | Wirtualny spacer: sb360.online/odiw0g Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 240 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gryfińska

Pniewo,zachodniopomorskie

950 000 zł196 m² 4 837,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Pniewo położone jest na przedmieściach Gryfina, tylko 10 km od granicy z Niemcami. Dom wybudowany w latach 2005-2007. Nieruchomość ma powierzchnię 196,4 m2. Wjazd, wybrukowany teren, klomb na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sienkiewicze,podlaskie

1 350 000 zł228 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Atrakcyjny dom parterowy w malowniczej miejscowości Sienkiewicze (gmina Choroszcz). Nieruchomość wyróżnia się niestandardowym projektem oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

1 490 000 zł270 m² 5 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 270m2, położonego w Michałowicach pod Krakowem. Najważniejsze atuty: dobra lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

840 000 zł110 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110m2. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym 26m2, wc, pomieszczenia gospodarczego na parterze. Na pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułków

Sułków,małopolskie

1 850 000 zł220 m² 8 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Wyjątkowa oferta wyjątkowego domu z pięknym ogrodem, garażem dwustanowiskowym oraz biurem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Piętrowy dom zlokalizowany w zacisznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oporów

Oporów,łódzkie

2 800 000 zł1 000 m² 2 800 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:76 200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy zespół pałacowy położony w malowniczej miejscowości Pobórz, w gminie Oporów, powiat Kutno. Nieruchomość: główny pałac,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł77 m² 11 675,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nieruchomość Dom wolnostojący, parterowy w spokojnej okolicy. Dom z końca lat 50, wnętrza wyremontowane, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość składa się z salonu, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

890 000 zł115 m² 7 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Na sprzedaż komfortowy i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108,50 m2, położony na działce o powierzchni 2743 m2, w gminnej miejscowości Kowale Oleckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Fasty

Fasty,podlaskie

889 000 zł141 m² 6 304,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

*** szereg środkowy W dogodnej lokalizacji *** *** fasty *** *** klimatyzacja *** Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy , zlokalizowany na na obrzeżach Białegostoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 149 000 zł200 m² 5 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny Dom Wolnostojący- parterowy o powierzchni ok. 142m2, posadowiony na dużej, zadbanej działce o powierzchni ok. 1500 m2. Zaadoptowane poddasze ok. 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł92 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość Na sprzedaż nieruchomości nad Jeziorem Białym koło Gostynina. Oferujemy nowoczesne stodoły w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą o energooszczędności. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 940 000 zł330 m² 5 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Starej Miłosnej, położony na działce o powierzchni 480 m , w sąsiedztwie malowniczego lasu. Solidna konstrukcja budynku oraz funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 358 000 zł138 m² 9 823,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Nie masz czasu zapoznać się z ofertą? zadzwoń plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za dom Jestem dostępny pod numerem telefonu: - zalety Inwestycji: charakterystyka Domów: -Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł132 m² 6 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Koninko

Koninko,wielkopolskie

849 000 zł102 m² 8 296,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Mieszkasz w Poznaniu i masz dość spędzania kolejnych wakacji w bloku? Marzysz o własnym ogródku, gdzie odpoczniesz po pracy, a w weekend zorganizujesz grilla dla znajomych? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Gwizdały,mazowieckie

390 000 zł105 m² 3 699,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:975 m²

Sprzedam Dom z Bala wykonany do Stanu Surowego Zamkniętego. Dom o łącznej powierzchni całkowitej 105,42m2. wybudowany na działce 957m2. Działka położona w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brwinów,mazowieckie

979 000 zł127 m² 7 708,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Atrakcyjna lokalizacja: ciche miejsce blisko Warszawy, z łatwym dojazdem autostradą A2 i szybkim dostępem do stacji pkp (7 minut spacerem). Komfortowa przestrzeń: dom o powierzchni 127.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czorsztyn

Czorsztyn,małopolskie

2 542 000 zł126 m² 20 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu na sprzedaż zlokalizowanego nad Zalewem Czorsztyńskim. Nieruchomość: architekci zadbali, aby budynek był harmonijną kombinacją tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł312 m² 5 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda ze Spychowa

Ostrołęka,mazowieckie

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:672 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący z garażem w bryle budynku, położony w Ostrołęce, przy ulicy Juranda ze Spychowa, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 049 900 zł140 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 350 000 zł130 m² 10 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej , posadowiony na działce 505 m2 w Tomaszkowicach k/wieliczki Oddany do użytkowania w 2020 roku, zbudowany są w technologii szkieletowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Długa

Sucha,małopolskie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 661 m²

Nowoczesne Biuro Nieruchomości agent power ma przyjemność zaprezentować Ci wyjątkową ofertę: dom położony na działce o powierzchni 6661m2 zabudowaną budynkiem mieszkalnym, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 280 000 zł240 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

Sprzedam dom w Jeleniej Górze -cieplicach.Położony w spokojnej okolicy.Blisko parku i term cieplickich.Ładny widok na góry.Garaż w budynku.Ogrzewanie gazowe i kominek.Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyborów

Przyborów,lubuskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący o pow. 160m2, do remontu. Usytułowany na dużej działce o nieregularnym kształcie o pow. 2700 m2. Dom wybudowany w latach50, składający się z 5 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tukana

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł458 m² 12 008,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowa oferta! Prezentujemy Państwu luksusowy dom! Ta wyjątkowa nieruchomość, o powierzchni 458 m , posadowiona na przestronnej działce o powierzchni 1500 m , stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konin,wielkopolskie

1 300 000 zł220 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Koninie z dwoma budynkami mieszkalnymi. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 220 m2 - Powierzchnia działki: 29 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł82 m² 7 218,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

550 000 zł108 m² 5 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem sklepowym w centrum Skowarczu koło Pszczółek. Ale na początek - dlaczego Skowarcz ? Miejscowość tuż obok sporych Pszczółek (z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkadia

Nowa Sól,lubuskie

880 000 zł152 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

EN Biuro Nieruchomości przedstawia atrakcyjną ofertę dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

819 900 zł129 m² 6 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 420 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Białostoczek

Białystok,podlaskie

799 000 zł81 m² 9 844,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Willa białostoczek - nowa inwestycja na Białostockim rynku! Nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej - dwa osobne segmenty, każdy z własnym ogródkiem. Prosta, nowoczesna architektura, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barnisław

Barnisław,zachodniopomorskie

2 320 000 zł252 m² 9 215,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Dom na dużej działce, hala magazynowa, pomieszczenia gospodarcze. Część działki niezagospodarowana - obecnie obsiana trawą- powierzchnia tej części wynosi 4471 m2. Jest tam ładne oczko wodne. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

1 199 900 zł250 m² 4 799,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Do sprzedania oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m2 położony się na działce o powierzchni 1036 m2 w Swarzędzu-Nowej Wsi 300 m od granicy Poznania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

680 000 zł266 m² 2 556,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:31 400 m²

Oferuję Państwu wolnostojący dom z budynkami gospodarczymi i 3, 14 ha ziemi rolnej, zlokalizowany wśród pól. Doskonała okolica, cicha i spokojna. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży segment 8-lokalowy o powierzchni ok.165m2 i na działce o pow. ok. 200m2 Parter : - wiatrołap ok 2,8m2 - hall + kl. schodowa ok 5.5m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

920 000 zł110 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Piękne domy Osiedle Dębowe Kościno (7 km od Szczecina) to nowe osiedle, którego architektura charakteryzuje się nowoczesnością, prostotą i funkcjonalnością. Powierzchnia użytkowa domu wynosi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij