dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jordanów Śląski

Jordanów Śląski,dolnośląskie

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Gdańsk,pomorskie

1 380 000 zł176 m² 7 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:468 m²

Przedstawiam Państwu bliźniaka zlokalizowanego w Gdańsku Łostowicach przy ul. Darżlubskiej. Opis osiedla Osiedle Zielona Park 2 powstaje w dzielnicy przyjaznej młodym rodzinom. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,lubelskie

380 000 zł152 m² 2 502,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 736 m²

Tylko U nas! Wyjątkowy dom w Nowej Wsi, zaledwie 13 km od Lubartowa i 30 km od Lublina. Jeżeli marzysz o własnym domu z dużą działką w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miechowa

Miechowa,opolskie

250 000 zł156 m² 1 602,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom jednorodzinny w Miechowa, gm. Byczyna Budynek o pow. użytkowej 156,5 m/2 położony na działce o pow. 1490 m/2. Składa się z: - parter: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zarszyn

Zarszyn,podkarpackie

189 000 zł100 m² 1 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż drewniany dom położony w miejscowości Zarszyn w gminie Zarszyn powiat sanocki. Dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dzień dobry oferuję na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Pewel Mała, tuż obok Żywca. Piękne widoki. Cisza, spokój. Fantastyczni sąsiedzi. Jednocześnie wszędzie blisko. Sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

2 150 000 zł150 m² 14 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy, pięknie wykończony nowy dom w Lublinie z 2023 roku. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji miasta dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

1 850 000 zł234 m² 7 889,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Na sprzedaż wyjątkowo zadbany rodzinny dom z ogrodem, 5 pokoi | Poznań Szczepankowo Szukasz przestronnego, zadbanego i rodzinnego domu wraz z ogrodem w spokojnej, bogatej we wszelką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

2 200 000 zł180 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, położony w Cesarzowicach- 4km od granicy miasta, do centrum 10km. Cicha i spokojna okolica, wokół liczne tereny spacerowe, połączenia podmiejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryfińska

Pniewo,zachodniopomorskie

699 000 zł86 m² 8 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący położony przy ul Gryfińskiej w Pniewie. Dom wybudowany w 2006 r posiada wygodny wjazd, dachówka ceramiczna, ocieplony. Na parterze jest przestronna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

900 000 zł146 m² 6 164,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 416 m²

Na sprzedaż parterowy dom po remoncie w miejscowości Witkowice, 10 minut od Sochaczewa. Lokalizacja I teren Działki w pełni ogrodzona, bezpośrednio granicząca z lasem. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Jaktorów,mazowieckie

1 390 000 zł161 m² 8 617,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż: nowoczesny Rodzinny Dom w cichej lokalizacji - Jaktorów Prezentujemy Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom w podwarszawskiej miejscowości Jaktorów obok Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

929 000 zł122 m² 7 596,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nieruchomość Bliźniak w Adamowiźnie. W skład domu o powierzchni 122m2 wchodzą: wiatrołap, salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 oraz dwie łazienki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rokitno-Majątek

Rokitno-Majątek,mazowieckie

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:632 m²

Przytulny dom bliźniak w spokojnej okolicy idealny dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż urokliwy, 2-kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 55 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Porosły

Porosły,podlaskie

650 000 zł146 m² 4 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w Białymstoku - nową inwestycję, która zostanie oddana do użytku w trzecim kwartale 2025 roku.To doskonała propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pławniowice

Pławniowice,śląskie

1 249 000 zł250 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży, komfortowy, funkcjonalny dom wolnostojący na działce 870 m2 w Pławniowicach, w bliskiej odległości Gliwic i Pyskowic. Dom zbudowano z ceramicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hetmańska

Gdynia,pomorskie

2 900 000 zł192 m² 15 104,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom wolnostojący 5 minut jazdy od bulwaru nadmorskiego oraz parku centranego W gdyni Funkcjonalne wnętrze | Ogród | Taras | Balkon | Cisza | Spokój | Bliskość morza | Bliskość parku | Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna Polana

Grabieniec,wielkopolskie

595 000 zł153 m² 3 882,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesność, przestronność oraz funkcjonalność to cechy które zdecydowanie wyróżniają ten dom:) A jeśli dodamy do tego malowniczą i spokojną okolicę w pobliżu lasu i natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyszogród

Wyszogród,mazowieckie

400 000 zł110 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom położony jest w malowniczej miejscowości Pogórze (gmina Mała Wieś), zaledwie 90 km od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie królowej polskich rzek - Wisły. Otoczony lasami, łąkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 870 000 zł220 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

725 000 zł90 m² 8 100,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

piękne osiedle pod Wrocławiem / dojazd pkp / 5 pok Polecamy na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 080 000 zł153 m² 7 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Katowice,śląskie

2 150 000 zł434 m² 4 953,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

wolnostojący budynek usługowo biurowy w pobliżu Drogowej Trasie Średnicowej co umożliwia płynne przemieszczanie się po aglomeracji śląskiej. Do sprzedaży: działka o powierzchni 1043m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zamość,lubelskie

649 000 zł125 m² 5 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż! Przestronny dom o powierzchni mieszkalnej 125m2 i dodatkowej przestrzeni użytkowej w podpiwniczeniu, na działce o powierzchni 700 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

1 800 000 zł159 m² 11 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

|R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w miejscowości Głogoczów. Lokalizacja: dom zlokalizowany jest na granicy Głogoczowa i Włosani z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 990 000 zł400 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowa niższa cena! Jeden z największych domów na osiedlu z duża działką! parter :. pokój dzienny otwarty (salon) z kominkiem, jadalnia, kuchnia - kuchnia otwarta, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nasławice

Nasławice,dolnośląskie

1 690 000 zł140 m² 12 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Z przyjemnością polecam Państwu wyjątkową nieruchomość usytuowaną w wyjątkowym miejscu, na skraju wsi Nasławice, u podnóża Ślęży. Dom zbudowany w 2022 roku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Licealna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

940 000 zł169 m² 5 562,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łodygowice

Łodygowice,śląskie

459 000 zł240 m² 1 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Oferta tylko W naszym biurze, nieruchomość położona jest w Łodygowicach, bardzo blisko centrum, a jednak w cichym miejscu na uboczu. Dom do remontu. Budynek zbudowany w 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewodnica Korycka

Niewodnica Korycka,podlaskie

895 000 zł132 m² 6 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Piękna i komfortowa szeregówka w Niewodnicy Koryckiej na sprzedaż cena aktualna do końca roku Polecamy bardzo atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Niewodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

899 000 zł218 m² 4 123,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta tylko u nas! Makler Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę zabudowaną, o pow. 370m2, solidnym i bardzo przestronnym domem w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

750 000 zł210 m² 3 576,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 338 m²

Nowoczesny dom blisko kołobrzegu! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - nowoczesnego domu wybudowanego w 2025 roku, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od urokliwego Kołobrzegu, w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

2 134 567 zł4 200 m² 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o łącznej powierzchni 104m2 z ogródkiem w nowo powstającej, kameralnej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Parter budynku to przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaworzynka

Jaworzynka,śląskie

495 000 zł114 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 759 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym we wsi Jaworzynka (czerchla) o łącznej pow. 114,58 m2, pow. użytkowej 101,14 m2, na działce o pow. 1759 m2. Całkowicie nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

949 000 zł160 m² 5 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam połowę wspaniałego bliźniaka łączonego garażem w bardzo wysokim standardzie deweloperskim! Dom wybudowany na własne potrzeby, jednak ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turkowice

Turkowice,wielkopolskie

429 000 zł100 m² 4 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 650 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Turkowice gm. Turek. Spokojna lokalizacja, w okolicy pola oraz luźna zabudowa jednorodzinna, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 120 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Sadków,dolnośląskie

1 899 000 zł176 m² 10 789,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Dom Premium 176 m2 z bajecznym ogrodem w Sadkowie, 15 min od Wrocławia Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny dom o powierzchni 176 m2, położony na przestronnej działce 1512 m2 w Sadkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mestwina

Trzepowo,pomorskie

399 999 zł90 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Dom bliźniak w Trzepowie - mieszkalny i słoneczny, zamiana na mieszkanie w Trójmieście Na sprzedaż dom bliźniak z końca lat 80., położony w malowniczej i spokojnej.