dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

1 250 000 zł81 m² 15 506,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Segment środkowy , przy ul. Wiejskiej, na pograniczu Mysiadła i Józefosławia. W cenie dwa zewnętrzne prywatne miejsca parkingowe, bezpośrednio przed segmentem. Powierzchnia użytkowa segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

1 749 000 zł126 m² 13 909,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości, położonej we Wrocławiu na osiedlu Jerzmanowo. Dom Przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 125,74 m to miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

1 049 000 zł115 m² 9 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowo wyposażony piękny nowoczesny dom wolnostojący wśród nowych domów położony w Wojnowicach przy ul. Ogrodowej. Piękny nowy dom z zagospodarowana działką , budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowlany

Sowlany,podlaskie

660 000 zł161 m² 4 099,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan deweloperski *** *** sowlany *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarki

Żarki,śląskie

299 000 zł118 m² 2 533,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:118 m²

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący 118m2 z trzema niezależnymi mieszkaniami usytuowane na parterze oraz na piętrze. Dom nadaje się pod inwestycję jako muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowy Rynek

Lublin,lubelskie

425 000 zł67 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż parterowy dom do generalnego remontu zlokalizowany na działce o powierzchni 265 m 2 przy ul. Nowy Rynek 12 (dziesiąta, lublin). Nieruchomość położona jest w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warblewo

Warblewo,pomorskie

289 000 zł130 m² 2 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 751 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący we wsi Warblewo, zaledwie 7 km od miasta Słupska położony na skraju wioski przy lesie. Dom murowany , położony na dużej działce o powierzchni 2751 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Starcza,śląskie

527 000 zł120 m² 4 391,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:589 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? ema Nieruchomości ma dom, który spełni Twoje marzenia! Zlokalizowany na osiedlu przy ul. Polnej w miejscowości Starcza, oferuje połączenie nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Głosków,mazowieckie

1 380 000 zł181 m² 7 640,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1 380 000 zł | sprzedaż | połówka bliźniaka | 180,61 m2 | głosków | gmina piaseczno bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! dostępne obie połówki! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poniatowskiego

Wieliczka,małopolskie

990 000 zł89 m² 11 123,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż urokliwy wolnostojący dom w najlepszej lokalizacji Wieliczki (osiedle Lekarka ul. Poniatowskiego). Oferta bez prowizji, bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrzosowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko u nas! Dom wolnostojący do remontu, usytuowany przy ulicy Wrzosowej! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 120 m2, znajdujący się na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

4 950 000 zł970 m² 5 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:964 m²

Oferuję do sprzedaży budynek mieszkalno- handlowo- usługowy o powierzchni użytkowej 970 m2 zlokalizowanej na działce o powierzchni 964 m2. Aktualnie część budynku jest wykorzystywana na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

3 499 000 zł215 m² 16 274,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Józefów | dom wolnostojący | ogród zimowy | prestiżowa lokalizacja Piękny dom wolnostojący, wybudowany w 2009 roku (po generalnym remoncie w 2024 r.) Reprezentacyjny budynek z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hłaski

Poznań,wielkopolskie

1 750 000 zł138 m² 12 716,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

717 000 zł120 m² 5 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Czarna Łąka Ostatni dom w promocyjnej cenie! Kupujący zwolniony z 2% pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł65 m² 13 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo rozkładowy i atrakcyjny Segment Naroży z rynku wtórnego o powierzchni ok.64 m2, usytuowany na działce ok 245 m2, położony w samym sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Żelistrzewo,pomorskie

539 000 zł80 m² 6 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Klient Bliźniak w Żelistrzewie - Spokojna Okolica Blisko Zatoki Lokalizacja: żelistrzewo, ul. Różana Powierzchnia domu: 80 m Działka: 350 m Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2023 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Teresin

Teresin,mazowieckie

1 269 000 zł150 m² 8 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: blisko Park Kampinos / Dom z 2020r / działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tropiszewo

Tropiszewo,pomorskie

300 000 zł60 m² 4 958,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 56 m , położony w malowniczej miejscowości Tropiszewo, zaledwie kilka kilometrów od Lichnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 349 900 zł253 m² 5 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 250 m2, usytuowany na dużej, bardzo ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy Nadarzyna. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrkowiczki

Piotrkowiczki,dolnośląskie

1 200 000 zł106 m² 11 320,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Atrakcyjny Nowy Dom wolnostojący w miejscowości Piotrkowiczki - Gmina Wisznia Mała Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, atrakcyjnie wykończony parterowy dom o powierzchni 106 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mąkoszyce

Mąkoszyce,wielkopolskie

659 000 zł82 m² 6 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 368 m²

Posiadamy na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką dochodzącą do strumyka. Posadowiony jest on na działce o pow. 2368 m2. Budynek o powierzchni około 98 m2 składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł142 m² 10 352,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów zlokalizowanych na bardzo bliskim Wawrze tuż przy Gocławiu (region Las) Oferta dotyczy ostatniego segmentu skrajnego z dużym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszwin

Kruszwin,zachodniopomorskie

425 000 zł115 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w m. Kruszwin, gmina Myślibórz. Wieś położona nad jeziorem Myśliborskim z neogotyckim kościołem z XIX wieku i podworskim parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barcelońska

Katowice,śląskie

975 000 zł131 m² 7 442,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

W ofercie bezczynszowa nieruchomość w zabudowie szeregowej z 2017 r. o pow. użytkowej 131m2 wraz z garażem w bryle, zlokalizowana w dzielnicy Katowice-Piotrowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 639 900 zł169 m² 9 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedsprzedaż Bardzo Ładny Przestronny Dom 169m2 w pięknym rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni 168,51 m2, usytuowany w bliskiej okolicy Nadarzyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruchnik

Pruchnik,podkarpackie

798 000 zł220 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego położonego w Mieście Pruchnik woj. Podkarpackie Dom został wybudowany własną ręką z wielką starannością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irlandzka

Zakrzewo,wielkopolskie

1 469 000 zł156 m² 9 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrowa

Żyrowa,opolskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 800 000 zł300 m² 12 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom z pięcioma sypialniami, który spełni oczekiwania nawet 6 osobowej rodziny. Doskonała lokalizacja na cichym, kameralnym osiedlu tuż przy Placu Vogla. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

779 000 zł90 m² 8 646 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Lokalizacja: łódź Polesie ul. Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wronki

Wronki,warmińsko-mazurskie

499 000 zł9 700 m² 51,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Na sprzedaż mazurskie, przedwojenne siedlisko, położone na dużej działce o powierzchni 9700 m2, w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki, 150 m od rzeki Łaźna Struga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 199 000 zł172 m² 6 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:908 m²

Przestronny Dom na cichej, uroczej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom ok. 170m w stanie surowym, na pięknej i cichej działce, na peryferiach miasta. Dom otoczony żywopłotem przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

1 100 000 zł139 m² 7 921,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (segment A) o powierzchni 138,86m2 z garażem w bryle budynku, dwupoziomowy (1 piętrowy) w miejscowości Lutynia, gmina Miękinia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Fasty

Fasty,podlaskie

889 000 zł141 m² 6 304,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

*** szereg środkowy W dogodnej lokalizacji *** *** fasty *** *** klimatyzacja *** Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy , zlokalizowany na na obrzeżach Białegostoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

529 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny typu "klocek" z lat 70., zlokalizowany w malowniczej miejscowości Rynarzewo, oddalonej zaledwie 15-20 minut samochodem od centrum Bydgoszczy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

990 001 zł160 m² 6 187,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wrocław opolska okolica, radwanice gmina siechnice, przedmiescie wrocławia, doskonała lokalizacja Z dojazdem do wrocławia, wschodniej obwodnicy I A-4 Parterowy dom jednorodzinny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowinka

Nowinka,podlaskie

69 000 zł48 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 728 m²

Zapraszamy do zapoznania się z oferta starego siedliska z domem przeznaczonym do kapitalnego remontu bądź rozbiórki. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żniwna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 599 000 zł168 m² 9 522,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowoczesna inwestycja domów "słoneczne Zacisze"! Oferta obejmuje zakup całego bliźniaka, istnieje możliwość zakupu połówek 83, 96 m2 opis inwestycji Starannie dobrana lokalizacja w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 200m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuszyn

Tuszyn,łódzkie

18 437 700 zł4 542 m² 4 059,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:73

 

Powierzchnia działki:12 897 m²

Na sprzedaż nieruchomość: obiekt hotelowo-bankietowy o łącznej pow. użytkowej 4542 m2 , zlokalizowany w Tuszynie, w powiecie łódzkim wschodnim (14 km od Łodzi), na działce o pow.