dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Pławniowice

Pławniowice,śląskie

1 249 000 zł250 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży, komfortowy, funkcjonalny dom wolnostojący na działce 870 m2 w Pławniowicach, w bliskiej odległości Gliwic i Pyskowic. Dom zbudowano z ceramicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orła Białego

Piastów,mazowieckie

2 300 000 zł336 m² 6 845,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:706 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny, komfortowy dom wolnostojący w Piastowie położony przy kameralnej, zadbanej uliczce nieopodal parku handlowego Piast. Najważniejsze informacje: dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiśniowa

Wiśniowa,małopolskie

550 000 zł185 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż zlokalizowany w miejscowości Wierzbanowa, w gminie Wiśniowa, położony w otoczeniu lasu, z widokiem na Śnieżnice. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

2 474 000 zł239 m² 10 360,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 238 m (użytkowa 202,5m2) , położony w cichej i spokojnej okolicy na warszawskim Wawrze przy ul. Jeziorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 100 zł61 m² 5 411,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 850 000 zł182 m² 10 164,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:832 m²

Do sprzedaży śliczny dom jednorodzinny , wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 148 m2 (całkowitej 182 m2), posadowiony na działce o powierzchni 832 m2 ,położony w Żernikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

595 000 zł116 m² 5 129,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:804 m²

Z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu unikalną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego w Rawiczu osiedle Sarnowa. Nieruchomość położona jest w miłym sąsiedztwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

699 000 zł260 m² 2 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom na sprzedaż w Stężycy koło Kościerzyny Na sprzedaż atrakcyjny dom w malowniczej miejscowości Stężyca, idealny zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 920 000 zł160 m² 12 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

449 000 zł146 m² 3 066,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Polecamy do sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym , sprzedawany w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość usytuowana w odległości zaledwie 1 km od miasta Chojnowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rataja

Sulejówek,mazowieckie

1 747 495 zł233 m² 7 499,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Jeśli marzysz o przestronnym domu, który spełni oczekiwania każdego członka rodziny, ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam wyjątkową nieruchomość z przepięknym ogrodem, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabużańska

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł127 m² 6 683,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Idealne dla osób poszukujących domu z łatwym dostępem do Centrum, ale położonego w cichej i spokojnej okolicy. Dom: * Powierzchnia użytkowa 127,18 m2, wysokość pomieszczeń 2,60 m. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jutrzenki

Dopiewiec,wielkopolskie

739 000 zł75 m² 9 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 zł157 m² 7 643,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:934 m²

Świetna oferta domu jednorodzinnego W świeradowie zdroju! Proponuję Państwu atrakcyjny dom jednorodzinny w Świeradowie Zdroju w bardzo malowniczej spokojnej, cichej okolicy, dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Stare Załubice

Stare Załubice,mazowieckie

375 000 zł80 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Do sprzedania drewniany dom letniskowy o powierzchni ok. 80 m na działce budowlanej. Dom na murowanym podpiwniczeniu. Parter-duży salon z jadalnią, łazienka , kuchnia, mała garderoba, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

789 900 zł127 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.127 m2, w stanie deweloperskim. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Jaktorowa na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Bobrówko,lubuskie

690 000 zł137 m² 5 041,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący w miejscowości Bobrówko przy ul. Sosnowej, powiat strzelecko-drezdeński. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni około 1154m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kiełpin,mazowieckie

850 000 zł129 m² 6 589,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Osiedle Miętowa Nuta etap I Inwestycja usytuowana jest w Kiełpinie między ulicą Brzegową i Gajową w sąsiedztwie niskiej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. I etap to cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

885 000 zł95 m² 9 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny Więckowice ul. Kasztanowa 39C gmina Zabierzów cena 885000 zł Budynek będzie oddany koniec III kwartał 2025 r. Wykończamy domy pod klucz w oparciu o dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielnarowa,podkarpackie

1 299 000 zł146 m² 8 897,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, wolnostojącego, parterowego, zlokalizowanego na malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Andrespol,łódzkie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nowoczesny, bezczynszowy apartament 80 m2 + 40 m 2 poddasze Komfortowe życie blisko natury, 12 minut od centrum Łodzi! Lokalizacja: położony w ścisłym centrum Andrespola na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Zaciszna

Gołubie,pomorskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Nowoczesny, całoroczny dom letniskowy Kaszuby, gołubie Na sprzedaż nowoczesna, całoroczna stodoła o powierzchni zabudowy 35 m (plus antresola), wybudowana w 2020 roku przez renomowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kawodrzańska

Częstochowa,śląskie

439 000 zł108 m² 4 064,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Dom z potencjałem Kawodrza, częstochowa | 1095 m działki Lokalizacja: ul. Kawodrzańska, częstochowa Powierzchnia działki: 1095 m (szerokość 40 m) Rok budowy: 1975 Cena: 439 000 zł Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pułtuska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

695 000 zł120 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Dom wolnostojący dla rodziny! powierzchnia użytkowa domu: 120 m2 powierzchnia działki 424 m2 cztery balkony garaż 20 m2 cena: 695 000 zł dom W całości podpiwniczony Polecamy Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

799 900 zł220 m² 3 635,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość składającą się z działki budowlanej o powierzchni 6ar oraz domu wielorodzinnego wraz z dwustanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

860 000 zł149 m² 5 771,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Zapraszam do zapoznania się z niesamowitą ofertą domu o zabudowie bliźniaczej w zielonych i spokojnych Wycinkach Osowskich. To nieruchomość o powierzchni użytkowej 149m2 dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

7 500 000 zł600 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu luksusowy 600 metrowy dom na zamkniętym osiedlu, położony obok terenów zielonych do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Całość wykończona z najwyższej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

950 000 zł154 m² 6 168,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Rezerwacja. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Obornikach Śląskich. Powierzchnia użytkowa 154m2. Działka 596m2. Cena 950.000zł. Stan deweloperski. Opis domu Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Sadowie

Sadowie,śląskie

2 780 000 zł550 m² 5 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:19 511 m²

Prezentujemy posiadłość o powierzchni 550m2. Działka o powierzchni 19 511 m2. Garaż na trzy samochody o powierzchni 194 m2. Hangar z bramą wjazdową 10,5 m x 4 m o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piszkawa

Piszkawa,dolnośląskie

1 090 000 zł206 m² 5 278,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z pięknym domem w miejscowości Piszkawa- wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim, w gminie Oleśnica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

439 990 zł110 m² 4 090,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 110m2 na działce 1400m2 w Gryfowie Śląskim 3 pokoje parter: pokój, jadalnia, korytarz, łazienka i kuchnia piętro: bardzo duży salon i sypialnia cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:60 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na osiedlu Miłocin. Piętrowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

1 990 000 zł250 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Dom na sprzedaż Adres: szczepankowo 62D, poznań Rok budowy: 2001 Powierzchnia domu: 250 m Powierzchnia działki: 1200 m Rodzaj budynku: dom wolnostojący Cena: 1 990 000 Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jana Pawła II

Michałowice,małopolskie

3 550 000 zł300 m² 11 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom W malowniczych michałowicach - widokowa działka Cena: 3 550 000 zł wyjątkowa lokalizacja W sercu malowniczych michałowic! Oferuję na sprzedaż prestiżową posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Węgrzce,małopolskie

1 150 000 zł194 m² 5 931,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Nowoczesne domy W zabudowie bliźniaczej bosutów, ul. NA wzgórzu Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chomontowce

Chomontowce,podlaskie

110 000 zł46 m² 2 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Chomontowce to mała wieś położona w gminie Gródek powiat białostocki Oferowane siedlisko znajduje się w odległości 56 km od Białegostoku i 10 km od wsi Kruszyniany największej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilawa

Pilawa,mazowieckie

1 390 000 zł215 m² 6 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

*** R E Z E R W A C J A*** Piękny, nowoczesny dom z wyjątkowo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, zapewniającym przestrzeń. Rozbudowany, rozłożysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Koszarowa

Świętoszów,dolnośląskie

999 999 zł138 m² 7 246,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Sprzedam dom wolnostojący dla rodziny ceniącej wygodę w optymalnych warunkach mieszkaniowych w przepięknym miejscu na dużej działce o urozmaiconym terenie. Działka o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

2 900 000 zł240 m² 12 083,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szukasz domu, mieszkań na inwestycję, a może miejsca na biznes? Dom o dużym potencjale czeka na nowego właściciela! 240 metrowy dom z lat 80-tych znajduje się na ogrodzonej 3 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 138m2 składa się z dwóch kondygnacji: * parter 67m2 - salon - kuchnia z jadalnią - spiżarnia - pomieszczenie gospodarcze - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Somonino,pomorskie

499 000 zł283 m² 1 763,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu nowy dom w stanie surowym zamkniętym! Budynek położony jest w gminie Somonino, w miejscowości Sławki. Szukasz domu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij