dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Floriana

Zabrze,śląskie

1 400 000 zł795 m² 1 760,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

Oferujemy na sprzedaż unikalną, historyczną kamienicę z 1920 roku, położoną w ścisłym centrum Zabrza. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 795,4 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morawska

Gdańsk,pomorskie

3 200 000 zł177 m² 18 035,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:629 m²

Ostatnia willa W ofercie! inwestycja zakończona! 0% prowizji! biuro sprzedaży inwestycji. W sprzedaży willa roma, segment B.r Willa B o powierzchni 177,43 m2 położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

890 000 zł163 m² 5 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nieruchomość z potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący parterowy o pow .ok.96 m 2 z poddaszem do własnej aranżacji o pow. ok. 70 m 2. posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Borowina,mazowieckie

1 349 000 zł157 m² 8 607,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

1 349 000 zł | przedsprzedaż | 156,73 m2 | lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym | Borowina | Topolowa bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 799 900 zł128 m² 14 046 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boleń

Boleń,małopolskie

1 399 000 zł143 m² 9 783,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego biura nieruchomości sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Oferta dotyczy jednego segmentu w cenie 1 399 000,00 pln. Jeśli oferta będzie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popowska

Kania Nowa,mazowieckie

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cudowny piętrowy dom 5 minut od Serocka nad Zegrzem (130m2) i garaż. Duży salon 30m2 + 4 spore sypialnie (16, 11, 12, 12 m2), duża kuchnia z oknem (10m2), duża łazienka (9m2). Cały dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kuligów

Kuligów,mazowieckie

699 000 zł122 m² 5 729,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Atrakcyjny całoroczny dom o powierzchni użytkowej 122m2 z poddaszem użytkowym. Garaż jednostanowiskowym w bryle budynku. Dach dwuspadowy idealny do położenia fotowoltaiki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Gliwice,śląskie

2 200 000 zł720 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjnie położoną i świetnie skomunikowaną nieruchomość w Gliwicach przy ul. Rybnickiej. Kamienica posiada 2 piętra, posiada 10 lokali mieszkalnych rozmieszczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Sarnów,śląskie

899 000 zł136 m² 6 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwa piękne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w wyjątkowo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Domy znajdują się w bliskim sąsiedztwie jezior Pogoria 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czołgistów

Rzeszów,podkarpackie

1 190 000 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

dom jednorodzinny , piwnica, parter i poddasze, działka 927 m2 kontakt Marian   Zbyszek  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lusowo,wielkopolskie

1 199 000 zł136 m² 8 829,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Na sprzedaż bliźniaki przy Poznaniu! jeśli cenisz sobie ciszę I spokój okolicy to ten dom Z pewnością przypadnie CI do gustu. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Droga Słowackiego

Rokitnica,pomorskie

595 000 zł65 m² 9 217,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:31 m²

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie w zabudowie szeregowej, idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja. Parametry nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 64,55 m Powierzchnia ogrodu: 30,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Karakule

Karakule,podlaskie

670 000 zł215 m² 3 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w poszukiwanej lokalizacji na nowo powstającym osiedlu czterech domów jednorodzinnych z prywatną, wewnętrzną ośmiometrową drogą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poznańska

Chomęcice,wielkopolskie

1 780 000 zł275 m² 6 463,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczedrzyk,opolskie

990 000 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 320 m²

Przyjdź I zakochaj się W tym miejscu! Ogromny potencjał i lokalizacja oferowanej nieruchomości sprawiają, że taka nieruchomość pojawia się na rynku bardzo rzadko! W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dominów

Dominów,lubelskie

2 650 000 zł289 m² 9 169,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 777 m²

Luksusowy dom pod Lublinem o wysokim standardzie wykończenia Zlokalizowany przy lesie, w spokojnej okolicy idealnej dla osób szukających odpoczynku od zgiełku miasta, ten nowoczesny dom łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tęczowa

Marki,mazowieckie

990 000 zł122 m² 8 084,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Witam! Pragnę zaprezentować 2-poziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej na terenie podwarszawskich Marek o powierzchni 122,45m. Inwestycja powstała pośród kameralnej, niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swarzędz,wielkopolskie

1 599 000 zł215 m² 7 447,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Poszukujesz funkcjonalnego domu z pięknym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wolnostojącego domu w Swarzędzu, położonego przy ulicy Spokojnej. Ta przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

1 459 000 zł135 m² 10 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -biuro/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

430 000 zł131 m² 3 282,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym: powierzchnia zabudowy 99m2, powierzchnia użytkowa 131,50 m2 dom parterowy z użytkowym poddaszem ścianki działowe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Wojnowice,dolnośląskie

479 000 zł93 m² 5 158,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Osiedle - " ogrodove " - wojnowice - 2km. od Czernicy oferta obejmuje budynek W stanie surowym zamkniętym ( przeniesienie pozwolenia na budowę ). Inwestycja składa sie z 32 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

795 000 zł145 m² 5 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Dom piętrowy o powierzchni użytkowej 145,32 mkw, z wolno stojącym, murowanym, pawilonem handlowo-usługowym o powierzchni 14 mkw, położony na Os. Południe we Włocławku, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słupsk,pomorskie

970 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:590 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż Spokojna oaza w sercu miasta! Lokalizacja: ul. Spokojna, komfortowa uliczka tylko dla mieszkańców Dom pełen harmonii, wygody i klasycznej elegancji! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

429 000 zł108 m² 3 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:426 m²

Biu ro nieruchomości bemo oferuje na sprzedaż dom w Lipnie o powierzchni 108m2, usytuowany na 426 metrowej działce. W skład domu wchodzą: parter: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój; 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

39 000 zł25 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:453 m²

Rod "pod Jabłonią" ul. Dr. Kurpiowska - oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 453m2 z domkiem murowanym o pow. ok 25m2 + piwnica. Domek murowany, parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 999 000 zł318 m² 6 286,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Niercuhomości mamy Państwu do zaprezentowania piękny, duży dom w super lokalizacji. Jeśli szukacie Państwo połączenia ciszy i spokoju a zarazem bliskości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł120 m² 7 471,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w bardzo pożądanej i atrakcyjnej lokalizacji Stargardu -na osiedlu Pyrzyckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

589 000 zł189 m² 3 116,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyremontowanego, podpiwniczonego, pięciopokojowego domu piętrowego, wybudowanego w technologii tradycyjnej murowanej z żółtej cegły, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Hortensjowa

Grabówka,podlaskie

849 999 zł90 m² 9 444,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej - Grabówka, ul. Hortensjowa Na sprzedaż nowy, klimatyzowany dom w zabudowie szeregowej, wykonczony pod klucz, nigdy nie zamieszkały!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

929 000 zł112 m² 8 294,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Gotowy do zamieszkania! atrakcyjna cena! dom sprzedawany wraz Z całym wyposażeniem! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położone w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jodłowa

Biskupice,śląskie

849 000 zł110 m² 7 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Wygodny, w pełni wykończony dom "pod klucz", wysoki standard Dwie łazienki i oddzielna pralnia Ładna okolica na Jurze Dobre rozplanowanie pomieszczeń W cenie: instalacja wodno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł153 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowych dom położony w rozwijającej się okolicy Grodziska Mazowieckiego. Lokalizacja pełna zieleni, ciszy i spokoju. Wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej i bliźniaków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 699 000 zł242 m² 11 152,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Szukasz domu wolnostojącego z dużą działką w bezpośrednim sąsiedztwie Kępy Redłowskiej w Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bardzo atrakcyjna lokalizacja - kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przemysłowa

Tarnów,małopolskie

1 100 000 zł234 m² 4 700,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom Wielorodzinny - budynek mieszkalny o pow. użytkowej 192 m2 składający się z czterech niezależnych lokali mieszkalnych, częściowo podpiwniczony położony w Tarnowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łużycka

Białystok,podlaskie

939 000 zł125 m² 7 536,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Bez pcc! Bezpośrenio od deweloper. Eko Domy w nowoczesnej bryle z zielonymi dachami, pompą ciepła i ogrzewaniem podłogowym. Prestiżowe skorupy - nowa inwestycja W białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Chotomów,mazowieckie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego segmentu, który znajduje się w legionowie Obecnie jest to oferta przedsprzedaży segmentu, który będzie oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Więckowice,wielkopolskie

1 299 000 zł170 m² 7 624,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bronowska

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł162 m² 8 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Skrajny segment na małym zamkniętym osiedlu 4 segmentów. w okolicy ul Bronowskiej. Dom o powierzchni 162m2 na dużej ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 291m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mogilany,małopolskie

2 200 000 zł235 m² 9 361,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! Przedstawiam Państwu na sprzedaż duży, wolnostojący, całoroczny dom położony w malowniczej miejscowości Chorowice pod Krakowem w niedalekim sąsiedztwie Krakowa. Otoczenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij