dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł130 m² 5 023,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:537 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom parterowy typu bliźniak o powierzchni całkowitej 130,40 mkw. Użytkowa 100 mkw. Lokalizacja : Fabryczna - osiedle Pilczyce. Dom składa się z kondygnacji 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

779 773 zł54 m² 14 440,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Spędź wakacje w swoim apartamencie nad morzem. Odbierz i ciesz się swoim apartamentem w Jastrzębiej Górze. Ostanie apartamenty dostępne od ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Padniewko

Padniewko,kujawsko-pomorskie

450 000 zł168 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:991 m²

Piękny dom w budowie z użytkowym poddaszem położony na działce o powierzchni 991 mkw. w Padniewku. Specyfikacja nieruchomości: dom w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solarnia

Solarnia,opolskie

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:360 m²

Jeżeli jesteś miłośnikiem przyrody i szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku, ta oferta jest dla Ciebie. Dlaczego polecam Ci akurat tą ofertę? Ponieważ dom położony jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymańskiego Kuli

Zielonka,mazowieckie

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż prywatna! Natychmiast dostępny dom bliźniak w Zielonce - oaza spokoju w zielonym otoczeniu! Szukasz przestronnego domu w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mysiadło,mazowieckie

2 490 000 zł217 m² 11 751,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż W sercu józefosławia dane techniczne: nowoczesny dom z 2009 roku o powierzchni 217 m2 z przylegającym dużym tarasem wychodzącym na ogród, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

959 000 zł257 m² 3 731,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Atrakcyjna oferta energooszczędnego domu piętrowego, podpiwniczonego z fotowoltaiką, pompą ciepła i rekuperacją, położonego w spokojnej okolicy miejscowości Łabiszyn. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadowiec

Sadowiec,kujawsko-pomorskie

799 000 zł188 m² 4 238,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 412 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę malowniczego domu, który położony jest na skraju dwóch województw tj. Kujawsko-pomorskiego i Wielkopolskiego, w miejscowości Sadowiec. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komprachcice

Komprachcice,opolskie

509 000 zł170 m² 2 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym zlokalizowana na pograniczu Komprachcic i Osin, nieopodal Opola Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wylatowo

Wylatowo,kujawsko-pomorskie

425 000 zł149 m² 2 852,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 122 m²

Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta? Pragniesz żyć w zgodzie z naturą, w otoczeniu ciszy i śpiewu ptaków? Wylatowo czeka na Ciebie! Przedstawiam Państwu dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

1 099 000 zł180 m² 6 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:910 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:746 m²

Zwracamy uwagę, że zawarte w ogłoszeniu dane oraz opis nieruchomości mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 000 zł89 m² 8 061 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 90 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Segment nr.3 Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pniewy

Pniewy,mazowieckie

1 200 000 zł197 m² 6 091,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Do sprzedania kilkuletni dom w gminie Pniewy. Składa się z dwóch kondygnacji_ parteru i użytkowego poddasza. Brak podpiwniczenia. Dom budowany w technologii murowanej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ładne

Ładne,kujawsko-pomorskie

950 000 zł193 m² 4 922,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przepiękny dom jednorodzinny na sprzedaż, usytuowany w urokliwej miejscowości Ładne, zaledwie 15 km od centrum miasta Włocławek. Nieruchomość oferuje idealne połączenie komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Rezerwacja oferty Oferowany dom w zabudowie bliźniaczej - segment A1 ma powierzchnię łączną 126,41m2 z działką o powierzchni 300m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

798 000 zł88 m² 9 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż dom w Długołęce o powierzchni około 90m2. Budynek mieszkalny składa się z dwóch pokoi - salon z aneksem kuchennym, sypialni, komunikacji z zabudową szaf,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 599 000 zł176 m² 9 085 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Nowoczesny dom w okazyjnej cenie Pełen stan deweloperski Jest to pierwszy z zaledwie czterech luksusowych domów wśród zabudowy jednorodzinnej. Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 110 000 zł142 m² 7 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.143 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 880m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł156 m² 9 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu szeregowego środkowego Lokalizacja: wrocław Powierzchnia całkowita: 155,92 m Powierzchnia użytkowa: 133,44 m Powierzchnia zabudowana: 66,74 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wierzchowisko

Wierzchowisko,śląskie

595 000 zł118 m² 5 054,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Cicha i spokojna okolica czyli Wierzchowisko koło Częstochowy. Bliźniak o powierzchni 117,72 m2 posiadający 3 pokoje plus salon z otwartą kuchnią i jadalnią oraz dwie łazienki. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

761 000 zł124 m² 6 156,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie szeregowej, położone na zachodnich przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

975 136 zł125 m² 7 822,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową odsłoną nowoczesnego budynku jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Poznaniu (miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czuprynowo

Czuprynowo,podlaskie

349 000 zł90 m² 3 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom, położony na działce o powierzchni 1188 m2, o kształcie zbliżonym do prostokąta. W cenie nieruchomości zawarta jest również dodatkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 100 000 zł250 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Union House ma przyjemność zaprezentować duży dom wraz z działką na sprzedaż zlokalizowany w Bronowicach wielkich Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Krępa

Krępa,mazowieckie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu oryginalny dom z bali, umiejscowiony w malowniczej Krępie koło Prażmowa na terenie ogródków działkowych rod, w otoczeniu pięknych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasińskiego

Chełmek,małopolskie

517 000 zł165 m² 3 128,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny? Idealnie trafiłeś! Na sprzedaż ciekawy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165,23 m2, położony w Chełmku przy ul. Krasińskiego 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 240 000 zł195 m² 6 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

* tylko u nas * Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w zacisznym otoczeniu Sulejówka. Zakup zwolniony z pcc. Nieruchomość Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 499 000 zł150 m² 9 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:951 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom Wolnostojący gotowy do zamieszkania po kapitalnym remoncie o powierzchni ok. 150 m, na bardzo ładnej działce ok. 960 m. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Staniątki

Staniątki,małopolskie

1 200 000 zł138 m² 8 707,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

DO zamieszkania - wysokiej jakosci materiały Na sprzedaż druga połowa 5 pokojowego domu jednorodzinnego w miejscowości Staniątki obok Niepołomic. Łączna powierzchnia użytkowa to 105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ksawerów,łódzkie

790 000 zł114 m² 6 911,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Łodzi? Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:442 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom w Grzybowie 300 m , 800 m od morza! Na sprzedaż przestronny, trzykondygnacyjny dom w Grzybowie o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębowiec

Dębowiec,podkarpackie

1 099 000 zł194 m² 5 664,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, starannie zaprojektowany tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom - połowa bliźniaka, położony przy jednej z osiedlowych ulic w Łomiankach Dąbrowie, w ładnym kameralnym miejscu, wśród zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej. Wygodny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gogolewo

Gogolewo,pomorskie

27 500 zł796 m² 34,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:796 m²

Obwieszczenie w sprawie sprzedaży udziału w nieruchomości wchodzącego w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt VI gup 510/21/mp z wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szyszyn

Szyszyn,wielkopolskie

630 000 zł351 m² 1 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:15 220 m²

Na sprzedaż: dom z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi w Szyszynie, pole B, gmina Ślesin, powiat koniński, woj. wielkopolskie- idealny dla rodziny lub pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 450 000 zł290 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z potencjałem. Nieruchomość idealna na cele mieszkalne lub inwestycyjne. Oferta Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 290m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piątkowisko

Piątkowisko,łódzkie

670 000 zł104 m² 6 442,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Przedmiotem sprzedaży jest energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 86m2 położony na działce o powierzchni 740m2. Dom składa się z 3 ustawnych sypialni, salonu, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 249 000 zł115 m² 10 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż komfortowy szereg z 2019r. w Karwianach, z dużym, pięknie zagospodarowanym ogrodem. Dom wykończony w stylu glamour wysokiej klasy materiałami, w tym kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 900 zł122 m² 7 362,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:637 m²

Do sprzedaży oferujemy dom wolnostojący z 1970 roku, położony w spokojnej uliczce na Gumieńcach. Powierzchnia całkowita domu to ok. 122,22 m2, a użytkowa 105,67 m2 (+31 m2 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty

Kąty,mazowieckie

1 560 000 zł178 m² 8 764 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny, w pełni wykończony dom wolnostojący w miejscowości Kąty, 3 km od Góry Kalwarii. Nieruchomość typu opałek II znajduje się na nowo powstałym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij