dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutomia Górna

Lutomia Górna,dolnośląskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu do kapitalnego remontu, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Suków,świętokrzyskie

650 000 zł80 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom położony w Sukowie gmina Daleszyce Dom ma powierzchnię użytkową 80m2, na którą składają się: parter: -pokój z aneksem kuchennym 25,60m2 -wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Warszawa,mazowieckie

5 100 000 zł275 m² 18 545,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni około 210 m , położonego na atrakcyjnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Łukta,warmińsko-mazurskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domku całorocznego w malowniczej miejscowości Łukta, powiat ostródzki, woj. warmińsko- mazurskie. Domek o powierzchni 35m2, usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starościańska

Tuszynek Majoracki,łódzkie

1 700 000 zł310 m² 5 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom o pow. całkowitej ok. 310 mkw., położony na zagospodarowanej działce o pow. 1200 mkw. w miejscowości Tuszynek Majoracki. W bryle budynku znajduje się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

1 090 000 zł170 m² 6 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:644 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Realton! Na sprzedaż dom wolnostojący świetnej komunikacji do Katowic, tychów, mysłowic, bielska Białej! Dom znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szewnica,mazowieckie

350 000 zł99 m² 3 535,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Wyjątkowy, niezwykle klimatyczny dom wolnostojący położony w Szewnicy, powiat Wołomiński. Dom drewniany całoroczny o powierzchni 99 m2 z poddaszem użytkowym wybudowany w latach 60-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

390 000 zł270 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Łazach w cichej i spokojnej okolicy. Budynek w dobrym stanie. Dom o powierzchni 260m2 usytuowany na działce o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

890 000 zł163 m² 5 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nieruchomość z potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący parterowy o pow .ok.96 m 2 z poddaszem do własnej aranżacji o pow. ok. 70 m 2. posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaszów

Kaszów,małopolskie

990 000 zł197 m² 5 025,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gmina liszki - kaszów 197 M2 - 6 pokoi - 10 ar Do sprzedaży duży wolnostojący dom w stanie surowym otwartym ( możliwość sprzedaży w stanie deweloperskim 1 280 000 pln ) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gądów,dolnośląskie

1 800 000 zł244 m² 7 389,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Mam Państwu do zaoferowania dom w zabudowie wolnostojącej z 2006 r. z pięknym ogrodem, w spokojnej miejscowości Gądów zlokalizowanej od strony wrocławskiego Oporowa - zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 999 zł199 m² 5 025,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom pod Olsztynem - idealny dla Ciebie! Szukasz przestronnego, wygodnego domu w cichej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pułankowice

Pułankowice,lubelskie

398 000 zł108 m² 3 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Siedlisko z domem 108 m2, stodoła, budynek gospodarczy, pułankowice, sprzedaż. Szczegółowe informacje pod nr tel.: OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z pomocą WGN Lublin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożnów

Rożnów,małopolskie

840 000 zł87 m² 9 694,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na Jezioro Rożnowskie - idealna inwestycja i miejsce do życia Jeśli marzysz o górskim domu z zapierającym dech w piersiach widokiem na Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Ostrołęka,mazowieckie

749 000 zł130 m² 5 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:197 m²

Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowany dom w centrum Ostrołęki. Lokal mieszkalny ma powierzchnię 130 m2. Ze względu na doskonałe usytuowanie, nieruchomość daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboń

Luboń,wielkopolskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z budynkiem gospodarczym w doskonale skomunikowanej części Lubonia. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok 120 mkw na który składają się: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Włókna

Potrzanowo,wielkopolskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:413 m²

:Szukasz domu letniskowego z możliwością przekształcenia w całoroczny w urokliwym miejscu? Ta oferta skierowana jest do Ciebie. Z przyjemnością polecam murowany, ocieplony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kossaka

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

789 000 zł177 m² 4 461,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni użytkowej 123,22m , powierzchnia całkowita 176,84m. Budynek został posadowiony w Boguszowie Gorcach przy ulicy Kossaka. Składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Płoty,lubuskie

790 000 zł108 m² 7 308,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Oferta zarezerwowana - nowy, atrakcyjny dom blisko zielonej góry Kameralny dom jednorodzinny o prostej bryle i funkcjonalnym wnętrzu z dachem dwuspadowym o antracytowym kolorze dachówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

410 000 zł134 m² 3 134,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 355 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu o powierzchni 134m2, położonego w miejscowości Rzeszotary, w gminie Miłkowice, powiecie Legnickim. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

2 300 000 zł204 m² 11 272,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu wolnostojący dom z kominkiem zaraz przy wejściu do lasu! informacje O nieruchomości: dom w zabudowie wolnostojącej 5-pokojowy o powierzchni 204,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeźnica

Brzeźnica,małopolskie

550 000 zł128 m² 4 291,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Helton nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w malowniczej miejscowości Bęczyn, gmina Brzeźnica. Opis: to unikalna okazja, by stać się właścicielem domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chełm,lubelskie

270 000 zł70 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:328 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny budynek o powierzchni 70 m , położony na działce o powierzchni 3 ar w doskonałej lokalizacji, idealnej zarówno na cele mieszkalne, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

950 000 zł126 m² 7 515 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawica

Morawica,świętokrzyskie

1 350 000 zł167 m² 10 119,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Na sprzedaż - komfortowy dom w gminie Morawica, 17 km od Kielc tylko U nas 0% prowizji! Jeśli marzysz o spokojnym życiu w stylu Flow w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł105 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Oferujemy przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 105 m , usytuowany na zamkniętym, kameralnym osiedlu w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy - Ursynów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maciejowice

Maciejowice,małopolskie

736 196 zł183 m² 4 022,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:938 m²

Ogłoszenie drugiej elektronicznej licytacji komorniczej. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Bartosz Kośmider Kancelaria Komornicza, powstańców 86, kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:316 m²

Odstąpię Rodzinny Ogródek Działkowy, położony w rejonie ulicy Bukowskiej 175, rod 2 Armii Wojska Polskiego. Ul. Bukowska Poznań działka 316 mkw, murowany domek ok 20 mkw z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł600 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 838 m²

Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana przy ulicy Arkuszowej w Warszawie. Na tę nieruchomość składają się dwie zabudowane działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wymarzona

Wodzisław Śląski,śląskie

349 000 zł210 m² 1 662 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący o powierzchni około 210 m2 posadowiony na kształtnej działce o wymiarach 29x19 m i powierzchni 586 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wiry,wielkopolskie

1 239 000 zł144 m² 8 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Marzysz o domu z zielonym dużym ogrodem? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

839 000 zł160 m² 5 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

W ofercie na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m2. Nieruchomość położona jest w Oławie przy ulicy Ogrodowej. Dom jest doskonale skomunikowany z centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Grodków,opolskie

899 000 zł181 m² 4 966,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:919 m²

Prezentuję Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym położonym w Grodkowie przy ul. Sienkiewicza 102 (woj. opolskie). - budynek Dom wybudowany w 2001 r., nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 349 900 zł140 m² 9 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolnik

Kolnik,pomorskie

1 450 000 zł374 m² 3 877,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Kontakt Na sprzedaż energooszczędny dom zbudowany w technologii szkieletowej według projektu klimek (lustrzane odbicie). Brak barier architektonicznych sprawia, że dom idealnie nadaje się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

1 680 000 zł164 m² 10 243,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Funkcjonalny dom W ścisłym centrum jabłonny Do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 164 m z klimatycznym, zadaszonym tarasem o powierzchni 36 m, pomieszczeniem.