dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Nowy Tuchom,pomorskie

1 920 000 zł211 m² 9 119,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na dużej działce 1070m z prywatnym oczkiem wodnym! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Misiągiewicza

Przeworsk,podkarpackie

1 290 000 zł248 m² 5 201,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 968 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu parterowego wolnostojącego w świetnym stanie, gotowego do zamieszkania zlokalizowanego w Przeworsku przy ul. Misiągiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Wielka

Ligota Wielka,opolskie

199 000 zł294 m² 676,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 294 m2, położony w miejscowości Ligota Wielka gm. Otmuchów. Dom do kapitalnego remontu ale z ogromnym potencjałem. Możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

895 000 zł240 m² 3 729,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dom umiejscowiony jest wśród zabudowy szeregowej i bliźniaczej. W miejscu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kordeckiego

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

410 000 zł157 m² 2 611,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Sprzedam dom o powierzchni ok 157 m2,dom znajduje sie na działce o powierzchni 892 m2,na której też znajduję sie piętrowy budynek gospodarczy o powierzchni ok 84 m2. Dom posiada piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

1 550 000 zł267 m² 5 797,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:827 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom parterowy, wolnostojący w prestiżowej lokalizacji przy ul. Bora Komorowskiego w Nowym Sączu. Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Chotomów,mazowieckie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

24 kwietnia zaczyna się drugi etap budowy. Cena obowiązuje do końca kwietnia, następnie będzie znaczna podwyżka cen. Obecnie jest to oferta przedsprzedaży segmentu, który będzie oddany na jesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

1 680 000 zł258 m² 6 514,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący graniczący Z lasem Atuty: nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej części Bojana - tuż pod lasem. Kameralna, jednorodzinna zabudowa. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czarnieckiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 300 zł466 m² 622,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:466 m²

1. Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci: a) udziału o wielkości 4/8 w prawie własności zabudowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

510 000 zł200 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym murowanym w zabudowie szeregowej. W budynku wstępnie wydzielono 3 osobne lokale, korzystające z klatki schodowej w budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:335 m²

Twój azyl wśród zieleni dom, który łączy komfort, swobodę aranżacji i bliskość natury Szukasz miejsca, które pozwoli Ci na chwilę wytchnienia, ale jednocześnie zapewni wszystkie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 920 000 zł160 m² 12 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drożyska

Kraków,małopolskie

1 099 000 zł316 m² 3 472,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy wolnostojący. Budynek wybudowany w latach 90-tych jako budynek mieszkalny, w 2007 roku parter budynku został adaptowany na potrzeby działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Borzęta,małopolskie

2 295 000 zł275 m² 8 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom z widokowym tarasem i domkiem dla gości.![rezerwacja do dnia 26.04.2025]! We speak English; Ми розмовляємо українською Nieruchomość: Przedmiotem niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

777 000 zł113 m² 6 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentów o powierzchni 113 m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Każdy segment znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony wybudowany i oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Odrano-Wola,mazowieckie

2 100 000 zł257 m² 8 171,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom w Odrano-Woli wysoki standard, prestiżowa lokalizacja. Na sprzedaż nowo wykończony dom o bardzo wysokim standardzie, położony w malowniczej części Odrano-Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

160 000 zł167 m² 958,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący Z zabudowaniami gospodarczymi. Mieszałki, gm. Grzmiąca. Oferujemy Państwu sprzedaż domu wolnostojącego o pow. użytkowej ok. 81 m2 (powierzchnia parteru) wraz z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 550 000 zł148 m² 10 505,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Parkowa - Nowoczesne segmenty w zielonym sercu Michałowic! Ostatni dostępny dom w inwestycji! Brak prowizji i brak podatku pcc 2%! Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

369 000 zł116 m² 3 181,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

W imieniu naszego Klienta prezentujemy nieruchomość położoną w miejscowości radosław, gm. Góra, niedaleko Leszna. Sprzedawana nieruchomość to działka o powierzchni 2200 m2, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

949 000 zł144 m² 6 594,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować interesującą ofertę sprzedaży nowoczesnego energooszczędnego 4 pokojowego parrterowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiosenna

Wierzbica,mazowieckie

1 050 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cudowny parterowy dom w Serocku nad Zegrzem (około 100m2) i garaż. Duży salon 30m2 + dwie spore sypialnie (18 i 11 m2), duża kuchnia z oknem (10m2), duża łazienka (9m2). Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 670 000 zł221 m² 7 556,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Zadbany funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów - wójciklicencja nr 16128- garaż, taras, piwniczka, użytkowe poddasze, podjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gardno

Gardno,zachodniopomorskie

779 000 zł130 m² 5 971,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu dwulokalowego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Wełtyniu, gm. Gryfino, w pobliżu zjazdu z trasy S3, węzeł Gardno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czaniec,śląskie

1 390 000 zł253 m² 5 494,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Prezentujemy Państwu nietuzinkową nieruchomość w miejscowości Czaniec, pięknie położoną u podnóża wschodniej części Beskidu Małego , pośród zieleni, blisko lasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 799 000 zł250 m² 7 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy o powierzchni ok 250 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. 3500 m2. Wybudowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino,pomorskie

919 000 zł147 m² 6 251,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 146,80 m2 | Kiełpino, os. Piotruś Pan Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej (prawa strona), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

777 000 zł113 m² 6 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2 sypialnie poddasze: do dowolnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

420 000 zł99 m² 4 238,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 99 m , zbudowany zgodnie z projektem "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spiralna

Warszawa,mazowieckie

1 797 854 zł146 m² 12 314,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowe domy na osiedlu Z własnym parkiem - mokotowska przystań Ekologiczne budownictwo | Nowoczesne technologie | Doskonała lokalizacja | Bliskość natury | Idealne dla rodzin ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł101 m² 7 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment o powierzchni ok. 100m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300m2, w Natolinie. Budynek oddany będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawadzkiego

Rudołtowice,śląskie

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rudołtowicach, o powierzchni użytkowo - mieszkalnej 140 m2, działka 1201 m2, sprzedam, 699 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

720 000 zł124 m² 5 816,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom W zabudowie bliźniaczej W hałcnowie W otoczeniu zieleni! Budynek w stanie developerskim! Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

899 000 zł127 m² 7 078,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

Proponujemy do sprzedaży inwestycję zlokalizowaną w samym centrum Bobrowca. W sprzedaży 12 domów w zabudowie szeregowej o zróżnicowanym metrażu od 96 m (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Wodniaków

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł162 m² 8 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Skrajny segment gotowy do zamieszkania. Budynek z 2007 r. na kameralnym osiedlu z wewnętrznym parkingiem. Parter: otwarta przestrzeń, duży salon, kuchnia, łazienka dla gości miejsce na małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

915 000 zł150 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom w Dobrzykowicach położony 2 km od granic Wrocławia z bardzo dobrą infrastrukturą tj. przedszkola, szkoły, sklepy, bezpośrednia komunikacja autobusowa wraz z pociągiem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legionowo,mazowieckie

2 699 000 zł523 m² 5 156,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 075 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony na pięknej, zadbanej działce w cichej i spokojnej części Legionowa. Nieruchomość w liczbach: - powierzchnia domu - 523 m2 - powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudecka

Świdnica,dolnośląskie

668 999 zł140 m² 4 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - stan surowy zamknięty, ul. Sudecka Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo wybudowany dom typu bliźniak o powierzchni 140 m , usytuowany na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij