dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu wyjątkową ofertą domu, idealnie usytuowanego w pobliżu lotniska Jasionka w Rzeszowie. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Maślakowa

Jagatowo,pomorskie

3 499 000 zł244 m² 14 340,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Podana kwota jest ceną netto Chciałbym zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży obiektu biurowo-mieszkalnego, położonego w Jagatowie, województwo pomorskie. Jest to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasnystaw

Krasnystaw,lubelskie

699 000 zł234 m² 2 981,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 270 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w Krasnymstawie w spokojnej okolicy. Dom o pow. użytkowej 141,91 m2 (całkowitej 234,45 m2), na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 140 000 zł142 m² 8 001 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.143 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 880m2. budynek 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

900 000 zł280 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w pożądanej dzielnicy Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. To idealne miejsce dla osób szukających komfortu, spokoju oraz doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jeziorna

Jeziorna,lubuskie

970 000 zł220 m² 4 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny, zadbany rekreacyjny całoroczny dom z tarasem i ogródkiem znajdujący się w niewielkiej odległości od jeziora. Dom rekreacyjny całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

1 290 000 zł189 m² 6 825,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Jaworzyna Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł345 m² 8 376,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO sprzedaży domy dwulokalowe typu bliźniak W stylu klasycznym-angielskim, stan deweloperski, do własnej aranżacji I wykończenia. Osiedle zlokalizowane jest w Warszawie na Zawadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

799 000 zł156 m² 5 128,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Nowoczesny dom wolnostojący w Brodnicy Przeznaczenie: idealne dla rodziny 2-5 osobowej Okolica: szkoła podstawowa, supermarket, przedszkole, apteka, kościół, przystanki autobusowe, parking:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł101 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Marzy Ci się niewielki dom z ogrodem letnim i werandą? Szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest skrojona pod Ciebie! Oferuję Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piława Dolna

Piława Dolna,dolnośląskie

1 450 000 zł169 m² 8 567,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny, położony w Piławie Dolnej, tuż przy wjeździe do Dzierżoniowa. Oferuję na sprzedaż piękny, parterowy dom o powierzchni użytkowej 100,30 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górnośląska

Białogard,zachodniopomorskie

360 000 zł169 m² 2 130,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości zabudowanej, położonej przy ul. Górnośląska 4, 78-200 Białogard Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kamienicę mieszkalną o powierzchni użytkowej około 150 m2, zlokalizowaną w atrakcyjnej części miasta przy ulicy Kunickiego, w pobliżu nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gruszy

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł175 m² 8 524,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Dom jednorodzinny w sercu Międzylesia! Przedstawiam wyjątkową okazję - dom jednorodzinny o powierzchni 160 m2, który zachwyca swoją estetyką i funkcjonalnością, zaprojektowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogorzel

Pogorzel,warmińsko-mazurskie

299 000 zł94 m² 3 189,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Biuro 3a Nieruchomości przedstawia na sprzedaż ofertę Domu do remontu w zabudowie siedliskowej znajdującego się w miejscowości Pogorzel, gmina Gołdap. Dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sulechów,lubuskie

750 000 zł113 m² 6 643,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Szukasz idealnego domu dla swojej rodziny? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 89,20 m2, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł121 m² 9 459,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Oferta deweloperska 0% prowizji 0%pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów na kameralnej nowym etapie inwestycji składającej budynków z zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Brokowska

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

245 000 zł101 m² 2 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Sprzedam dom w Małkini Górnej ul. Brokowska 51 Rok budowy 1985, działka 1111m2, dom 101m2 + piwnica + murowany budynek gosp. 36m2 Cena 245.000,00 zł do negocjacji KUPUJĄCY NIE PŁACI ŻADNEJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 800 zł144 m² 5 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania IV kwartał 2024 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

949 000 zł244 m² 3 889,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą propozycją nowych domów jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. To nowe osiedle łączy w sobie mieszkanie wśród natury z bezpośrednią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

989 000 zł136 m² 7 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 148m, usytuowany na działkach o powierzchni ok. 800m Nowoczesna bryła i przemyślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

909 800 zł143 m² 6 362 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Budynek 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konin,wielkopolskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Konin, laskówiec Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 200 m2 - użytkowa około 120 m , zlokalizowany w Koninie, dzielnica Laskówiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hallera

Radzymin,mazowieckie

889 000 zł120 m² 7 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż rewelacyjny wolnostojący dom,usytuowany przy Generała Józefa Hallera w Radzyminie. Nieruchomość zlokalizowana jest w południowej części Radzymina (pow. wołomiński), ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

949 900 zł112 m² 8 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 008 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy, o powierzchni ok. 113 m2, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów, na peryferiach miasta. Budynek gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przanowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł301 m² 9 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, doskonały jako inwestycja, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

629 900 zł100 m² 6 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom w Zawierciu, w dzielnicy Zuzanka, o powierzchni użytkowej 100 m , który spełni oczekiwania osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 849 000 zł180 m² 10 272,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy uroczy dom typu bliźniak położony w spokojnej, zielonej części Bemowa, który charakteryzuje się dużym potencjałem aranżacyjnym! Opis nieruchomości: jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 199 900 zł162 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedsprzedaż! Nowy bliźniak ok.160m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronkowa

Lublin,lubelskie

1 567 000 zł182 m² 8 593,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Sompolno

Sompolno,wielkopolskie

260 000 zł140 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

Na sprzedaż dom usytuowany na działce o powierzchni 517 m w miejscowości Sompolno. Charakterystyka domu: powierzchnia użytkowa: 130 m Okna: pcv Dach: kryty blachodachówką co własne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 080 000 zł153 m² 7 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Sobowidz,pomorskie

579 000 zł92 m² 6 293,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Oferta specjalna. Mam Państwu do zaoferowania dom z działką w miejscowości Rościszewko. Nieruchomość idealna, jeśli szukasz przestrzeni do życia lub inwestycji w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

965 000 zł129 m² 7 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 199 900 zł162 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Falenty Nowe

Falenty Nowe,mazowieckie

2 500 000 zł260 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 856 m²

Do sprzedaży dwukondygnacyjny dom z poddaszem, o pow. ok. 260 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 2856 m2 w Falentach Nowych. Dom wybudowany w 1994 roku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

777 000 zł110 m² 7 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 561 m²

Opis: wszystkie oferty na stronie: 4alternatywy. com Ta oferta tylko u nas! Dom w pięknej, cichej okolicy na dużej działce 3560 m2. Działka prostokąt, ogrodzona, lokalizacja: 14 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

858 900 zł131 m² 6 537 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Lokal nr 2. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł125 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny, nowocześnie wykończony o powierzchni całkowitej 125m2 (powierzchnia użytkowa 105m2), położony na działce około 260m2. Nieruchomość położona w Łomiankach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Banino,pomorskie

760 000 zł114 m² 6 648,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom szeregowy w Baninie - idealny dla rodziny. Gotowy do odbioru w październiku 2025! Cena: 760 000 pln | Powierzchnia: 114,32 m | Działka: min. 200 m Cena od 6600 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

619 900 zł220 m² 2 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać. dom.