dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 690 000 zł453 m² 10 357,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 880 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronną willę z leśnym ogrodem na działce o powierzchni 2880 m2 w Konstancinie. English version below. Lokalizacja Willa położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł128 m² 6 183,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej przy ul. Wywrockiego zaledwie 4 km od centrum miasta. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 159 999 zł184 m² 6 321,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:766 m²

Dom umeblowany na sprzedaż Kotowice pod Wrocławiem 183,19 m | 766 m działki | blisko pkp, las i jezioro Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 230 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej wsi Rębiszów. Ten wolnostojący dom to doskonała okazja dla osób chcących stworzyć swoje wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:831 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - Warszawa, białołęka (tarchomin), ul. Modlińska Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka o powierzchni 831 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

1 500 000 zł356 m² 4 213,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący typu rezydencja w uroczej miejscowości pomiędzy Świdnicą a Żarowem. Dom zbudowany w 2003 roku na działce o powierzchni 12 arów, jako ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jurków

Jurków,małopolskie

405 000 zł75 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy do sprzedania dom całoroczny o powierzchni 50m2 (zagospodarowanej + w pełni użytkowe murowane przyziemiem z podłogą drewnianą 25m2). Dom znajduje się w miejscowości Jurków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Kłomnice,śląskie

410 000 zł248 m² 1 653,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Kłomnice, dom na sprzedaż, nieruchomość do zamieszkania lub pod działalność. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Okzaja cenowa! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisła

Wisła,śląskie

1 470 000 zł300 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:769 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedania duży budynek mieszkalno-pensjonatowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości górskiej Wisła. Więcej zdjęć na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Malawa,podkarpackie

655 000 zł155 m² 4 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż 5 domów wolnostojących w Malawie! Oferujemy 5 domów wolnostojących o powierzchni użytkowej ok. 140 m , usytuowanych na działkach o powierzchni ok. 5,5 ara. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

1 300 000 zł218 m² 5 963,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:638 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej / 218m2, użytkowa 190m2 / działka 638m2 Dom znajduje się w niewielkiej miejscowości około 14 km od granic Wrocławia, 5 km przed Oławą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

565 000 zł150 m² 3 779,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - 25 km od centrum gdańska - młynek, gmina przodkowo Spokojna okolica, solidne wykonanie i świetna cena! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chłopska

Wybcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł690 m² 1 447,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 256 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić wartą uwagi ofertę sprzedaży siedliska zlokalizowanego w miejscowości wybcz (gmina Łubianka) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Tęczowe

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

599 000 zł99 m² 6 023,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Osiedle Tęczowe to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane blisko centrum Nowego Tomyśla. Zielone otoczenie Parku Kultury i Wypoczynku im. Feliksa Szołdrskiego oraz kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakopiańska

Jelenia Góra,dolnośląskie

309 000 zł225 m² 1 373,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:615 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem ul. Zakopiańska 15, jelenia Góra Pierwsza Licytacja udziału w wysokości 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krępice,dolnośląskie

700 000 zł98 m² 7 118,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Spokój, śpiew ptaków i brak przejeżdżających samochodów pod oknami - to z pewnością kilka z wielu cech nowych domów, których realizacja właśnie trwa. Lokalizacja: ul. Leśna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

1 299 000 zł144 m² 8 996,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje wyjątkową ofertę! Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania domu w spokojnej lokalizacji z widokiem na Karkonosze - ta nieruchomość jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 908,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowoczesne Segmenty w Polanowicach - Stan deweloperski do wykończenia Opis inwestycji: oferujemy na sprzedaż nowoczesne segmenty w spokojnej, jednorodzinnej okolicy Polanowic. Domy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Przedstawim państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 z ogrodem o po 57m2 Inwestycja znajduje się na kameralnym Osiedlu i składa się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielnarowa,podkarpackie

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Kielnarowa. Przedmiotem sprzedaży jest dom z 1987r. o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 000 000 zł165 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Rzeszowskie - nieruchomości posiadamy na sprzedaż dom wolnostojący na oś. Zalesie. Nieruchomość o powierzchni 125m2 + ok. 40m2 poddasza -do wykończenia wg. własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lisa-Kuli

Piastów,mazowieckie

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:712 m²

v dom w zabudowie wolnostojącej. v Dobry dojazd do Warszawy, v Miasto Piastów na granicy z Konotopą i Gołąbkami. v Idealna oferta pod usługi, biuro lub własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 000 zł715 m² 2 098,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:222 m²

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży piękną kamienicę zlokalizowaną w Świdnicy blisko centrum miasta, w pobliżu Dworca Kolejowego. Jest to świetna lokalizacja na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

950 000 zł126 m² 7 515 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 200 000 zł146 m² 8 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Więcej informacji: renata Więcej informacji: renata tel., tel. e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeżeli szukasz domu dla rodziny w cichej okolicy i z dobrym dojazdem do Krakowa, wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

1 490 000 zł140 m² 10 642,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wykończony dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wieliczce, przy ul. Zbożowej na granicy z Krakowem. Dom o powierzchni 140 m2 znajduje się na nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł178 m² 7 267,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować wartą uwagi nietuzinkową ofertę sprzedaży nowoczesnego energooszczędnego 5 pokojowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Plac Rybaków

Sopot,pomorskie

4 650 000 zł230 m² 20 217,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny w wyjątkowo historycznym miejscu przy Placu Rybaków w Dolnym Sopocie. Nieruchomość z największą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogwizdowska

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 111 m2, zlokalizowany przy ul. Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Super lokalizacja ,szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

425 000 zł78 m² 5 415,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia wyjątkową okazję dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na nowo powstającym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Jasionka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

630 000 zł166 m² 3 802,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Przedstawiam Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 165,67m2. Inwestycja będzie znajdowała się w okolicach Jasionki i będzie składała się z czterech domów o pow 136,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołowa

Tuchów,małopolskie

599 000 zł167 m² 3 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowe domy W tuchowie! Inwestycja w Tuchowie, domy w zabudowie szeregowej. Ostatnie dwa domy! Czy jesteś wymagającym Klientem, który ceni sobie: - poczucie stylu i przestrzeń, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Rafałowska

Wola Rafałowska,podkarpackie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym ,w malowniczej okolicy, z pięknymi widokami, o powierzchni 120 m2 oraz działką 1500m2. Usytuowany przy drodze asfaltowej, zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

1 316 000 zł155 m² 8 490,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 589 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu wolnostojacego Z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, dom gotowy do zamieszkania o pow. ok.140 m2, położony w Międzyborowie. Nieruchomość posadowiona jest na działce 1000 m2. Budynek o charakterze mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaczki,pomorskie

589 000 zł91 m² 6 438,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Własny dom na wsi. Blisko do Trójmiasta Stan Deweloperski 0% Prowizji od Kupujących Nowa inwestycja w Kaczkach, obok Trąbek wielkich. W ofercie osiedla znajduje się 10 lokali w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

758 000 zł138 m² 5 492,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu ciekawą ofertę - piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 138 m2, położony na działce około 400 m2. Obecnie w trakcie budowy jest 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Cedzyna

Cedzyna,świętokrzyskie

499 000 zł72 m² 6 945,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:254 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży domu W cedzynie zaledwie 400M od zalewu! Oferowany dom znajduje się w wyjątkowym miejscu, bo tuż obok Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

1 320 000 zł203 m² 6 502,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Starogard gdański / okazały dom Z zadbanym ogrodem I 2 garażami. W tym jeden na samochód ciężarowy. tel. Starogard Gdański, woj. pomorskie - Dom wolnostojący na dużej działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij