dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Magdalenka,mazowieckie

5 840 000 zł340 m² 17 176,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 815 m²

Wyjątkowy I jedyny dom wolnostojący W magdalence - villa magdalenka dane techniczne: wolnostojący dom o powierzchni 340 m2, położony na działce o powierzchni aż 1815m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł181 m² 19 337 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Unikalny, wolnostojący dom o powierzchni 181 m , położony na zielonym wrocławskim, prestiżowym osiedlu Kłokoczyce, które graniczy z Sołtysowicami. Ta nowoczesna rezydencja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Jabłonna,wielkopolskie

710 000 zł105 m² 6 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 394 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Urokliwy dom z ogrodem i budynkiem gospodarczym Idealny dla rodziny, pod agroturystykę lub jako dom wakacyjny W centrum wsi | 60 km od Poznania | 70 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mysiadło,mazowieckie

3 250 000 zł365 m² 8 904,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Józefosław | dom 365 m2 | sprzedaż | działka 1400m2 | 3 250 000 zł Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest luksusowa willa o powierzchni całkowitej 365 m (310 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łysiec,śląskie

509 000 zł120 m² 4 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Ostatnia szansa na dom w tej inwestycji i to w obniżonej cenie teraz ten budynek może być Twój za jedyne 509 000 zł Szukasz idealnego miejsca, które będzie Twoim azylem spokoju? ema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kosynierów

Chełm,lubelskie

1 280 000 zł200 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość zlokalizowana jest przy nowo wyremontowanej ulicy Kosynierów w Chełmie. Dom na obrzeżach miasta tuż za lasem Borek w Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł91 m² 9 340,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:145 m²

Opis nieruchomośći: oferujemy na sprzedaż przestronny dom w Pruszczu Gdańskim. Spokojna i cicha okolica sprawia, że miejsce jest idealnym zakupem dla rodzin z dziećmi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kręczki,mazowieckie

1 468 500 zł134 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Sprzedam dom murowany, piętrowy 133,50 m2, na działce 510m2, graniczący garażem z sąsiadującą zabudową. Dom znajduje się na ogrodzonym i strzeżonym prestiżowym osiedlu pod Ożarowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kunice

Kunice,dolnośląskie

1 490 000 zł199 m² 7 487 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy, indywidualnie zaprojektowany dom wolnostojący po generalnym remoncie w 2024 roku, położony w malowniczej miejscowości Kunice, zaledwie 10 minut od Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

930 000 zł145 m² 6 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu zupełnie nową ofertę - możliwość zakupu domu na nowoczesnym osiedlu, który gotowy będzie do oddania w ręce nowych właścicieli na początku 2025 roku. Parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

899 900 zł154 m² 5 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy Nowy Przestronny Dom. Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 154 m2, usytuowanego na Przestronnej, dużej działce o powierzchni ok. 750 m2. Dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 744 000 zł105 m² 16 609,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 2_982' z ceną: 644 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Diamentowa

Silno,kujawsko-pomorskie

750 000 zł147 m² 5 118,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Silno, ul. Diamentowa, 10 min od Torunia! Marzysz o przestronnym i komfortowym domu w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

985 000 zł128 m² 7 695,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

985 000 zł / Sprzedaż / Segment środkowy 128 m2 / Baszkówka / gm. Piaseczno przedsprzedaż - zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc! 0% prowizji! wpłaty na rachunek powierniczy! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poronińska

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł157 m² 7 009,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Biuro Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstałą inwestycję 20-stu ekonomicznych domów, ujęte w ascetyczną i nietypową formę stodółki. Otoczone dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Markusy

Markusy,warmińsko-mazurskie

320 000 zł114 m² 2 818,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnego, wolnostojącego domu o łącznym metrażu 113,54 m , z którego powierzchnia użytkowa wynosi 89,20 m . To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Kruszewnia,wielkopolskie

1 129 000 zł183 m² 6 169,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

* * Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanego przez renomowaną poznańską pracownię Buszkiewicz Architekci. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 259 000 zł166 m² 7 584,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Edit : został ostatni dostepny dom - nie zwlekaj Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową okazję nabycia domu jednorodzinnego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Komorniki,wielkopolskie

829 000 zł255 m² 3 250,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Marzysz o dużym domu w zielonej i spokojnej okolicy? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wietlin

Wietlin,podkarpackie

397 000 zł160 m² 2 481,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom o powierzchni całkowitej ok. 160 m2 (ok. 95 m2 powierzchni użytkowej), usytuowany na działce ok. 4500m2 (45 arów) w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

900 000 zł136 m² 6 620,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Okazja deweloper -rynek pierwotny! standard deweloperski + bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! cena gwarantowana! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina jedynie 1 minuta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż segment w inwestycji "segmenty na Jaworowej" w Grodzisku Mazowieckim. Segment znajduje się na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czyżew

Czyżew,podlaskie

490 000 zł283 m² 1 731,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Czyżew, woj. podlaskie Możliwa zamiana na mieszkanie w Piasecznie lub Pruszkowie! Na sprzedaż dom o powierzchni 283 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiszyn

Zawiszyn,mazowieckie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania siedlisko z domem, zlokalizowane w spokojnej miejscowości Zawiszyn, w powiecie wołomińskim, w odległości 65 km od Warszawy. Możliwa również zamiana na małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Szczecinek,zachodniopomorskie

550 000 zł126 m² 4 349,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek W zabudowie szeregowej szczecinek, ulica turystyczna, za lasem. Cena 550.000zł brutto z podatkiem VAT. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł143 m² 25 174,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Do sprzedania skrajny segment na nowoczesnym osiedlu warszawskich Bielan. Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie. Wysokość pomieszczeń na parterze i piętrze ok. 3m! Parter : - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

584 990 zł96 m² 6 108,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Biuro spzedaży dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Dąbrowie tylko 3km od centrum Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żywiec,śląskie

825 000 zł271 m² 3 044,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom mieszkalny z częścią usługową i garażem zlokalizowany w Żywcu. Cicha uliczka i kameralna zabudowa, zapewniająca komfort mieszkańcom, a jednocześnie usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Papieska

Bańska Niżna,małopolskie

1 599 000 zł132 m² 12 113,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż piękny dom w malowniczej okolicy na południu kraju zlokalizowany w górskiej miejscowości Bańska Niżna(gm. Szaflary, pw. nowotarski). Ta Nieruchomość to doskonała inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Upust

Radawa,podkarpackie

459 000 zł68 m² 6 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości domek letniskowy o powierzchni 68,4m2 znajdujący się w Radawie. Nieruchomość sprzedawana z pełnym wyposażeniem. Dom posiada wiatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 690 930 zł150 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

English version below brak pcc |r| Property przedstawia Mieszkanie w zabudowie szeregowej znajdujący się przy ulicy Nadzieja w Krakowie. Lokalizacja: wola Duchacka to spokojna, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trzebnica,dolnośląskie

1 080 000 zł115 m² 9 383,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy 115m2, 4 pokoje, rok budowy 2024, kameralna działka, liczne nasadzenia. - parametry pasywny - wyjątkowo niskie zapotrzebowanie energetyczne - wysoka jakość -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Boczna

Grzędzice,zachodniopomorskie

630 000 zł88 m² 7 183,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się w miejscowości Grzędzice koło Stargardu. Lokalizacja: grzędzice to prężnie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 099 000 zł105 m² 10 487,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga: nieruchomość zarezerwowana. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Szczecinie w atrakcyjnej lokalizacji Gumieńce, visa a vis bramy cmentarnej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oleńki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 110 000 zł114 m² 9 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Gutkowie, przy ulicy Oleńki o powierzchni 114 m , natomiast działka ma 580 m . Lokalizacja Dom znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

5 000 000 zł380 m² 13 157,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Rozkład - Powierzchnia domu: 380 m2 - Powierzchnia działki: 1406 m2 - Liczba kondygnacji: 3 - Pokoje: 7 (w tym 5 sypialni) - Łazienki: 3 - Toaleta: 1 - Wolnostojący garaż - Taras - Szopa standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Swornegacie

Swornegacie,pomorskie

2 260 000 zł425 m² 5 312,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 263 m²

Doinwestowane dwa domy z zabudowaniami agroturystycznymi renomowanego gospodarstwa gościnnego w Swornegaciach w pobliżu jeziora Karsińskiego na Kaszubach w Zaborskim Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

2 180 000 zł550 m² 3 963,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Nieruchomość w idealnej lokalizacji z dużym potencjałem w Burakowie. Działka 1421m2 z zabudową mieszkaniowo- usługową (gastronomiczno-handlową). - sklep z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

715 000 zł125 m² 5 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Rezerwacja! rezerwacja Przedstawiamy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 125m2 położony w Koszalinie, na popularnym osiedlu Rokosowo. Budynek położony na skrajnej ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 690 000 zł130 m² 13 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:159 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej z 2024 roku o powierzchni 129,55 m2. Dom jest w pełni.