dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny Nowe

Brzeziny Nowe,śląskie

950 000 zł132 m² 7 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Wyjątkowy dom z duszą komfort, natura i przestrzeń 10 minut od centrum Częstochowy Szukasz domu, który łączy nowoczesność z bliskością przyrody? Miejsca, gdzie poranna kawa smakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 240 000 zł144 m² 86,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiam nieruchomość w Abramowicach Prywatnych, bardzo blisko Lublina i Świdnika. Lokalizacja blisko miasta, lotniska i obwodnicy, duży areał działki i możliwość jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł97 m² 7 771,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy piękny dom W zabudowie szeregowej! Mam przyjemność przedstawić Ci piękny dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość została zlokalizowana w dzielnicy Czyżkówko. To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł361 m² 4 857,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Segment Warszawa sprzedaż | 5 pokoi Warszawa | Dom Warszawa | Wesoła segment sprzedaż | Segment środkowy usytuowany w cichej i spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu w Wesołej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konin

Konin,wielkopolskie

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż Posada k. Konina Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu o powierzchni 109 m , położonego w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Kościerzyna,pomorskie

692 000 zł80 m² 8 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Nowoczesny bliźniak w Kościerzynie komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja. Lokalizacja: ul. Wiosenna, kościerzyna Gotowy do odbioru: II kwartał 2025 r. Jeśli szukasz funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzączowice

Brzączowice,małopolskie

1 750 000 zł370 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Proponujemy Państwu wykończony w wysokim standardzie dom z przestronnym ogrodem położony na 19 arowej działce w Brzącowicach koło Zalewu Dobczyckiego. Dom wyposażony oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Damrota

Tychy,śląskie

1 490 000 zł245 m² 6 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Twoje miejsce na przyszłość - nowoczesny bliźniak z inteligentnymi rozwiązaniami! Lokalizacja : Tychy, ul. Damrota Powierzchnia domu : 245 m Szukasz wyjątkowego domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzymały

Imielin,śląskie

787 000 zł127 m² 6 196,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** nowoczesne rozwiązania, szklane balustrady, bogaty stan deweloperski ** piec gazowy w cenie ** blisko lasu ** nowe przedszkole i żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dybowo

Dybowo,warmińsko-mazurskie

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 452 m²

Na sprzedaż malownicze siedlisko o powierzchni 2452 m2, położone na Mazurach Garbatych w miejscowości Dybowo, gmina Świętajno, powiat olecki - 100 metrów od Jeziora Dybowo. Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Święcice,mazowieckie

1 750 000 zł350 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy Dom na Sprzedaż - Święcice, gm. Ożarów Mazowiecki, mazowieckie Na sprzedaż przestronny, wielofunkcyjny dom położony w malowniczej okolicy Święcic, gmina Ożarów Mazowiecki. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

672 000 zł80 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Osiedle 4 pory roku! Przedsprzedaż wystartowała! Dom w cenie mieszkania? To możliwe! Nowoczesne domy szeregowe odbiór w II kwartał 2025 roku! Tylko 12 domów w sprzedaży! Czas działa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ojcowska

Kraków,małopolskie

1 700 000 zł158 m² 10 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 585 m²

Na sprzedaż dom w Krakowie - Bronowice Wielkie, ul. Ojcowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

900 000 zł136 m² 6 620,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Okazja deweloper -rynek pierwotny! standard deweloperski + bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! cena gwarantowana! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina jedynie 1 minuta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołowice

Wołowice,małopolskie

755 000 zł165 m² 4 576,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

15 min do Krakowa Możliwość wykończenia do stanu deweloperskiego Na sprzedaż: dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym - Wołowice, gm. Czernichów Jeśli marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Husarska

Kruszewnia,wielkopolskie

675 000 zł61 m² 11 049,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 m²

Nowoczesny dom z ogródkiem i możliwością adaptacji poddasza Osiedle Husarskie, swarzędz-Kruszewnia, ul. Husarska Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (budynek B) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jezierzany

Jezierzany,dolnośląskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż Domków Całorocznych w Jezierzanach - Pierwsza Linia Brzegowa! Lokalizacja: jezierzany, w pobliżu Legnicy Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż nowoczesne domki całoroczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Kiełpino,pomorskie

720 000 zł124 m² 5 802,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom z dużym ogrodem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Powierzchnia użytkowa: 124,09 m Powierzchnia ogrodu: 500 m Liczba pokoi: 4 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,wielkopolskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Dom na wsi w spokojnej okolicy, blisko jeziora i lasu idealny na wypoczynek lub do zamieszkania na stałe Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 60 m, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 286 000 zł276 m² 8 282,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

2 286 000 zł | sprzedaż | 276 M2 | dom na działce 1262 M2 | basen zewnętrzny I gołków | piaseczno Link do wirtualnego spaceru: przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gliwice

Gliwice,śląskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prawie zabytkowy, a jednocześnie w pełni funkcjonalny dom w Gliwicach z bardzo dużym potencjałem! Oferujemy Państwu przytulny dom rodzinny w malowniczej, spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 800 000 zł378 m² 25 925,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wyjątkowy dom W sercu saskiej kępy idealny nawet dla najbardziej wymagających klientów Po generalnym remoncie | Z dużym garażem | Funkcjonalny rozkład pomieszczeń | Ogród | 3 łazienki |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lyski

Lyski,śląskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 189 m²

Dom W spokojnej I zielonej okolicy Z dużą działką ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 700 000 zł210 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:871 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzdaż dom pełniący funkcję pensjonatu w malowniczych Piechowicach - Górzyńcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przystankowa

Ślęza,dolnośląskie

1 099 000 zł130 m² 8 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Domy zlokalizowane na ulicy Przystankowej w miejscowości Ślęza. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to skrajny szereg, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Szczejkowice,śląskie

680 000 zł185 m² 3 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Szukasz przestronnego domu dla Twojej rodziny? Marzysz o własnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku? Odkryj swój nowy dom w Szczejkowicach! Przedstawiam ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sienkiewicze

Sienkiewicze,podlaskie

1 250 000 zł228 m² 5 482,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Atrakcyjny dom parterowy w malowniczej miejscowości Sienkiewicze (gmina Choroszcz). Nieruchomość wyróżnia się niestandardowym projektem oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Dubiny,podlaskie

1 050 000 zł194 m² 5 420,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Zapraszam na prezentacje domu położonego w Dubinach przy ul. Łąkowej. Znajduje się na działce o powierzchni 1001m2. Wybudowany został w 2022r i zaprojektowany tak by cieszyć nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leśniczówka

Leśniczówka,lubelskie

139 000 zł56 m² 2 482,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Leśniczówka, gmina Ruda Huta, województwie lubelskim. To miejsce, które łączy w sobie urok wiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stepowa

Kraków,małopolskie

1 899 000 zł300 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Luksusowy dom Z ogrodem I kominkiem | kraków, ul. Stepowa we speak english | Розмовляю українською мовою Spokój, przestrzeń i wysoki standard - wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

539 000 zł98 m² 5 487,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stefana Batorego

Batorowo,wielkopolskie

870 000 zł129 m² 6 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji ostatnia sztuka! zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

1 195 000 zł132 m² 9 056,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:72 m²

Lokal mieszkalny o pow. 131,95 m.kw. w budynku w zabudowie bliźniaczej, ogród 71,97 m.kw., działka ogrodzona Budynek wybudowany w 2017 r. Przestronny, funkcjonalny układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 490 000 zł144 m² 10 361,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

i partnerzy Nieruchomości prezentują domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 143.8 m2. Nieruchomość posiada przestronne sypialnie, oraz dwie łazienki, a także dobrze zorganizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krasne,podkarpackie

540 000 zł125 m² 4 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 124,64 m Budynek został usytuowany na działce o powierzchni 3,5 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:636 m²

Makler poleca na sprzedaż dom na bydgoskim Górzyskowie Na sprzedaż dom o powierzchni 120 m , z czego 60 m to mieszkanie usytuowane na wysokim parterze, a kolejne 60 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojciechówka

Wojciechówka,mazowieckie

540 000 zł152 m² 3 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Dom parterowy z poddaszem o powierzchni ponad 120m2, położony w miejscowości Wojciechówka w gminie Siennica w powiecie mińskim. Budynek murowany ,po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Szydłowiec,mazowieckie

829 000 zł203 m² 4 087,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Biuro Nieruchomości oakestate prezentuje unikalną ofertę sprzedaży niepowtarzalnego domu wolnostojącego z 2001 roku, zlokalizowanego na niezwykle malowniczej działce o długości 250 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Miedary,śląskie

2 590 000 zł480 m² 5 395,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 898 m²

R e Z E R W A C J A ! Jeżeli szukasz nowoczesnego, przestronnego i nietuzinkowego domu, który stanie się Twoim miejscem na ziemi, koniecznie zapoznaj się z poniższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widok

Ciężkowice,małopolskie

598 000 zł220 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witamy w malowniczej okolicy pasma Pogórza Ciężkowickiego. Prezentujemy do sprzedaży budynek mieszkalny usytuowany w centrum miejscowości Ciężkowice. Metraż budynku to 220 m2., 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij