dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

3 300 000 zł504 m² 6 550,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 706 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wspaniałego domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Wilcze - gmina Osielsko. Działka: powierzchnia działki wynosi 2706 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolna

Przedmoście,dolnośląskie

608 000 zł123 m² 4 962,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Bezpośrednio od dewelopera! bez pcc! Energy House Invest prezentuje na sprzedaż dom - bliźniak o całkowitej powierzchni 122,53 m2 przy ul. Długiej w Przedmościu z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł159 m² 9 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł107 m² 11 775,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:121 m²

Ostatni Gotowy! Segment skrajny! Idealna lokalizacja Wawra Segment skrajny z działką 121 m2 usytuowany w fantastycznej lokalizacji Wawra. Parter : salon z aneksem kuchennym( wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł83 m² 7 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej, położoną na południu Rzeszowa przy ul. Miejskiej, zaledwie 12 minut samochodem od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

3 499 000 zł308 m² 11 360,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Komfortowy dom dla wymagającego klienta Po kapitalnym remoncie - gotowy do zamieszkania, bez żadnych kompromisów! Jeśli szukasz solidnego, pięknie wykończonego domu z basenem, ogrodem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przywidz

Przywidz,pomorskie

750 000 zł339 m² 2 213,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

Oferta dostępna tylko u Nas. 0% prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży budynku wolnostojącego, który łączy w sobie funkcjonalność mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dożynkowa

Kamionki,wielkopolskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Osiedle na wzgórzu Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać pół godziny drogi od Starego Rynku w Poznaniu? Na wzgórzu, z którego w kwadrans dotrzesz pieszo do lasu? "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

819 000 zł102 m² 8 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam komfortowy dom w cichej , spokojnej dzielnicy Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy Państwu dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 93 m2. posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł132 m² 6 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myślachowice

Myślachowice,małopolskie

380 000 zł159 m² 2 389,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom - 101 m pomieszczenia handlowo usługowe 58 m - działka - 216 m , poszycie dachowe blachodachówka. Media: woda, prąd, kanalizacja. Teren nieogrodzony z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wolności

Bełk,śląskie

470 000 zł155 m² 3 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

*****rezerwacja***** Dom z potencjałem dla jednej lub dwóch rodzin! Garaż, klimatyzacja, duży balkon - idealna lokalizacja blisko A1! Na sprzedaż dom z lat 80. w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

533 000 zł120 m² 4 441,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Uwaga! Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaski

Piaski,lubelskie

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny z 1926 r., położony w Piaskach. Bardzo dobra lokalizacja, w centrum miejscowości. Działka o powierzchni 200 m2, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luboń

Luboń,wielkopolskie

544 555 zł120 m² 4 537,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

541 000 zł90 m² 6 011,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W miejscowości gliszcz 15km od bydgoszczy. Nieruchomość idealna dla osób szukających nieruchomości stosunkowo blisko miasta jednak ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Świdnica,dolnośląskie

675 000 zł99 m² 6 820,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

W sprzedaży kompleks dwulokalowych domów w zabudowie bliźniaczej z prywatnymi ogrodami. Powierzchnia dwupoziomowego domu wynosi 98,96m2 , ogród około 145m2. Parter: salon - 30,84m2, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 390 000 zł225 m² 15 066,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 624 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, willowej okolicy? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy wolnostojący dom o powierzchni 225 m , usytuowany na rozległej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głodno

Głodno,wielkopolskie

499 000 zł210 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Czy marzyłeś kiedyś by zamieszkać w domu w malowniczej okolicy, miejscu gdzie czas płynie wolnym spokojnym rytmem? W przepięknie położonym domu na wzniesieniu w którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojący z 2018 roku z garażem dwustanowiskowym. Doskonale wybudowany z Ytonga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mników

Mników,małopolskie

520 000 zł75 m² 6 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta na wyłączność! tylko U nas! *** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w II kwartale 2026 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

890 000 zł216 m² 4 120,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży dom bliźniak położony na jednej z bocznych uliczek Poniatowa, na tworzącym się kameralnym osiedlu. Dom obecnie jest w stanie surowym zamkniętym , ale dociągnięte do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Willowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 500 000 zł509 m² 6 876,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny dom W konstancinie dane techniczne: dom-bliźniak usytuowany na działce o powierzchni 750m2, jego powierzchnia użytkowa to aż 509m2. Rozkład pomieszczeń: na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolniki

Smolniki,kujawsko-pomorskie

570 000 zł140 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Na sprzedaż dwie nieruchomości położone na działce o powierzchni 1685 m2 w miejscowości Smolniki gmina Szubin. Pierwszy, piętrowy dom o powierzchni 140 m2 jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 290 000 zł267 m² 8 576,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:76 m²

Kamienica w sercu Grodziska Mazowieckiego idealna inwestycja! Doskonała jako nieruchomość pod wynajem lub przestrzeń mieszkalno-usługową Kluczowe informacje: -Powierzchnia całkowita: 267.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Opole

Stare Opole,mazowieckie

999 000 zł246 m² 4 060,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom, położony w w Starym Opolu przy ulicy Jana Pawła II. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 159,62 m 2 oferuje komfortowe warunki zamieszkania dla jednej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

795 000 zł116 m² 6 853,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Dom W zabudowie bliżniaczej Z dużym tarasem, piwnicą, ogrodem. Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać w miejscu które spełni twoje oczekiwania komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Flisaków

Niepołomice,małopolskie

875 000 zł117 m² 7 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117,35 m2. Lokalizacja: inwestycja powstaję przy ul. Flisaków zaledwie 3 km od rynku Niepołomickiego w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielawa,mazowieckie

4 099 000 zł300 m² 13 663,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom | Konstancin - Jeziorna, bielawa | sprzedaż | 300m2 | działka 800 m2 | 4 099 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom - wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł249 m² 5 622,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Nieruchomość zlokalizowana - Warszawa Radość. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych. Do stacji skm - 2 km. Działka o powierzchni 1662m2 (oznaczenie B-tereny mieszkaniowe) zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Rezerwacja Klimatyczny dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną działką oraz prywatnym terenem zielonym Kamień, gm. Długołęka Traczyk Nieruchomości ma wyjątkową przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Perła,małopolskie

469 000 zł113 m² 4 146,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 633 m²

Oferta sprzedaży domu w spokojnej miejscowości Perła, gmina Dębno- sąsiedztwo lasów! Projekt , Dom przy Stokrotek (upb-409), oferuję dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 900 zł86 m² 8 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak na B.Łandnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany na b.ładnej działce, w pięknym rejonie. Lokal nr.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Zamość gm. Szubin. Polecam dom w rewelacyjnej lokalizacji w miejscowości Zamość, gmina Szubin. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chróścina

Chróścina,opolskie

770 000 zł118 m² 6 525,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom bliźniak o pow: 118m2 położony na działce o pow: 4,74 arów w miejscowości Chróścina - 2 km od Opola.Marzysz o domu blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Funkcjonalny dom w spokojnej okolicy! Stan deweloperski! Po odbiorach! 120 m2: 4 pokoje, duża widna kuchnia, garaż, działka aż 700 m2! dom Piętrowy dom (połowa bliźniaka) o powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

1 050 000 zł164 m² 6 402,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Umów się na prezentację oferty - może dom przy ulicy Oleńki Billewiczówny jest dla Ciebie. 1. Osiedle Sienkiewiczowskie na Grunwaldzie to kameralne, spokojne, zielone i zadbane miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nehrybka

Nehrybka,podkarpackie

310 000 zł190 m² 1 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania duży dom do kapitalnego remontu w miejscowości Nehrybka- jedynie 3km od Centrum Przemyśla i 30km od Arłamowa. Dom o powierzchni użytkowej 190m2 znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:943 m²

Dom w stanie deweloperskim,o powierzchni 120 m użytkowych. Nieruchomość usytuowana w cichej i spokojnej okolicy w Jaktorowie Kolonii, tuż przed Grodziskiem Mazowieckim. Budynek.