dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 298 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 298 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł145 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy w Osielsku. Dom jest w stanie deweloperskim, o powierzchni 143m2 z garażem. Okna na zewnątrz są w kolorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Września,wielkopolskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego i pełnego zieleni domu o powierzchni 149,31 m , położonego na zadbanej działce o powierzchni 868.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudawa,małopolskie

1 200 000 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej okolicy Rudawa, zaledwie kilka kilometrów od Krakowa. Lokalizacja Rudawa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szukasz inwestycji dla siebie? Mam dla Ciebie super propozycję! Zapraszam Cię na prezentację domu wolnostojącego położonego na niewielkiej działce o powierzchni 208m2. Powierzchnia domu to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

1 199 000 zł132 m² 9 110,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz domu, który jest gotowy do zamieszkania od zaraz, bez konieczności remontów i zaaranżowania wnętrz? Ten przestronny, w pełni wyposażony bliźniak w Zaczerniu, zaledwie 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł127 m² 5 886 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzyca

Dobrzyca,wielkopolskie

709 000 zł140 m² 5 082,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przestronny, funkcjonalny dom w stanie deweloperskim w Dobrzycy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

1 090 000 zł180 m² 6 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Atrakcyjny, zadbany dom wolnostojący z kominkiem, garażem i pięknym ogrodem w Konikowie idealne miejsce do zamieszkania! Szukasz przestronnego i komfortowego domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Czaplach - klasyczny bliźniak - wydzielone działki. Budowa zakończona - budynek oddany do użytkowania. Dostępna ostatnia połówka - lewa strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiązowa

Lusówko,wielkopolskie

1 095 000 zł149 m² 7 348,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w cichej części Lusówka przy ul. Wiązowej. To doskonała propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orkusz

Orkusz,pomorskie

690 000 zł110 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Feniks nieruchomości przedstawia ofertę domu całorocznego, wolnostojącego w miejscowości Orkusz. Cenisz sobie bliskość natury, łowienie ryb, wędrówki po lesie? Jeżeli tak to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

860 000 zł162 m² 5 308,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez pcc! Bez prowizji! atrakcyjna oferta Oferuję Państwu przestronny segment o całkowitej powierzchni 162m2 w Kobyłce, blisko trasa S8. Dostępny segment środkowy z ogródkiem 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 119 999 zł200 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję bardzo ładną oraz gustownie urządzoną nieruchomość znajdującą się w Wałbrzychu na dzielnicy Konradów, posadowioną na ogrodzonej działce o powierzchni 500m 2. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,podkarpackie

698 900 zł116 m² 6 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ostatnie domy na osiedlu Mój Gaj w Boguchwale Twój wymarzony azyl blisko natury! Standard Deweloperski Premium- gotowe już 2025 roku! Opis Inwestycji: mój Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Bibice,małopolskie

1 399 000 zł112 m² 10 440,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Brak podatku od czynności cywilnoprawnych brak prowizji - biuro nieruchomości nie pobiera wynagrodzenia od kupującego ostatni dom W tej inwestycji Biuro nieruchomości Delta Estates ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażancia

Warszawa,mazowieckie

2 379 000 zł260 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom z ogrodem na Warszawskiem Ursynowie. Dom w zabudowie bliźniaczej.Wybudowany i wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nawojowa

Nawojowa,małopolskie

34 969 zł84 m² 414,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Syndyk masy upadłości Anny Migacz, na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilków

Wilków,dolnośląskie

635 000 zł186 m² 3 405,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Oferuję Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom, zlokalizowany wśród lasów na nowopowstałym osiedlu, a jednocześnie niedaleko od cywilizacji miejskiej. Doskonała okolica, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionistów

Boleń,małopolskie

1 649 900 zł154 m² 10 729 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż dom w prestiżowej inwestycji Green Park Residence, w zabudowie wolnostojącej, z garażem. Osiedle z czterech domów zlokalizowane w spokojnej okolicy blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

839 000 zł145 m² 5 793,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:584 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z ogromnym ogrodem w Bojanie na ulicy Truskawkowej. Lokalizacja i Otoczenie: marzysz o funkcjonalnym miejscu dla swojej rodziny? Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł153 m² 7 820,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Skorzystaj z promocji cenowej, zadzwoń po szczegóły! Przedstawiamy Państwu inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 450 000 zł355 m² 6 904,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu dodatkowym budynkiem mieszkalnym, który może służyć jako dodatkowa inwestycja Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

899 000 zł126 m² 7 146,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferta bezpośrednia! Klient kupujący nie ponosi żadnych kosztów obsługi biura! Niezwykły dom na niezwykłym osiedlu w Szydłowie. Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej (odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 199 000 zł143 m² 8 408,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Zapraszam serdecznie do obejrzenia bardzo zadbanego domu w zabudowie szeregowej położonego w centrum miejscowości Dobrzykowice na Zielonym Osiedlu - 1,2 km od granicy Wrocławia. Duża liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 099 000 zł195 m² 5 635,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:494 m²

Witam serdecznie, blisko Szczawno-Zdrój i las, cisza i spokój. do sprzedania nowoczesny jednopiętrowy dom wolnostojący ok. 195m2 powierzchni użytkowej z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

2 950 000 zł235 m² 12 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość, dom wolnostojący, jednorodzinny w uzdrowiskowej miejscowości Polanica Zdrój. Dom dwukondygnacyjny został wybudowany w 2011 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozimek

Ozimek,opolskie

549 000 zł202 m² 2 717,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Szukasz domu w Ozimku? W ciekawej spokojnej okolicy? Z dogodnym dojazdem do większych miejscowości? dom do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Ozimek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

930 000 zł480 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 370 m²

Oferuję Państwu dom, pomieszczenie warsztatowo-magazynowe oraz dużą działkę. Dom znajduje się w Przyłękach koło Bydgoszczy. Nieruchomość z potencjałem z możliwością zbudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Piekary Śląskie,śląskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok.120m2 zlokalizowany na działce o pow. 525m2 położony w Piekarach Ślaskich przy ul. Marii Konopnickiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

797 000 zł127 m² 6 285,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom Parterowy 4 pokojowy, o powierzchni 126,78 m2 ( lokal A o w budynku dwulokalowym ) domy połączone wyłącznie garażami, każdy na działce o powierzchni 630 m2. Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł108 m² 10 175,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowy, 4-pokojowy segment (lokal mieszkalny) o pow. użytkowej 108 m2, z ogrodem ok. 30 m2 , usytuowany na działce o powierzchni ok. 150 m2, w Grodzisku Mazowieckim. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Błonie,mazowieckie

970 000 zł200 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Błoniu, zaledwie 20 km od Warszawy. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łoś

Łoś,mazowieckie

1 290 000 zł196 m² 6 567,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 546 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Na sprzedaż przestronny dom, z dużą działką, w cudownej lokalizacji. Sielankowa okolica a jednocześnie szybki dojazd do Warszawy, piaseczna, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grzegorzewskiej

Kraków,małopolskie

2 025 500 zł270 m² 7 501,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:435 m²

Domy na sprzedaż w urokliwej okolicy! Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją z centrum Krakowa? Koniecznie zapoznaj się z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 250 000 zł320 m² 16 406,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Sprzedaż | Dom | 324 m2 | Konstancin - Jeziorna I 5 250 000 pln Przestronny dom o powierzchni ponad 300 m w malowniczym Konstancinie bez prowizji - zakup od dewelopera - bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pomorska Wieś

Pomorska Wieś,warmińsko-mazurskie

1 100 000 zł340 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do sprzedaży mieszkalny dom wolnostojący położony w miejscowość Pomorska Wieś, gm. Milejewo, ok. 15 km od Elbląga. Do sprzedaży dom mieszkalny wolnostojący o pow. całkowitej 340.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

630 000 zł118 m² 5 345,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego (pow. całkowita 117,85 m2 oraz użytkowa 100,50 m2), położonego na działce o powierzchni 168,55 m2. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

415 000 zł66 m² 6 298,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:107 m²

Polecamy lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w Krzeczynie (powiat oleśnicki). Zakup bez prowizji i pcc! W niedalekiej odległości od Wrocławia w ramach kolejnego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

625 000 zł136 m² 4 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

798 000 zł85 m² 9 388,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Koronowskiego , wybudowany w technologii drewna -szkieletowy o pow.83 m2,posadowiony na płycie żelbetonowej ,położony na działce o pow.7300m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

949 000 zł180 m² 5 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Oferujemy przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w cichej i zielonej okolicy Adamowizny. To idealne miejsce dla rodzin szukających komfortu, przestrzeni i bliskości.