dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

28 000 000 zł1 500 m² 18 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:95 000 m²

Unikatowa rezydencja na sprzedaż 1500 mkw powierzchni, 9,5ha terenu ogrodowo-parkowego. Bliskie okolice Wrocławia. Reprezentacyjna posiadłość rezydencjonalna z potencjałem inwestycyjnym. Wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tocznabiel

Tocznabiel,mazowieckie

360 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Siedlisko na sprzedaż w sercu Puszczy Białej, tocznabiel, powiat pułtuski Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i zamieszkaniu w otoczeniu natury? Ta oferta jest stworzona dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 599 800 zł239 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny Dom wolnostojący o powierzchni około 240 m, położony na malowniczej działce o powierzchni ok. 1200 m, usytuowany w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

859 000 zł143 m² 6 002,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Uwaga- czasowa promocja cenowa- po szczegóły zadzwoń lub napisz Dom jednorodzinny w mieście, w poszukiwanej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

740 000 zł155 m² 4 768,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

bez prowizji i pcc - oferta bezpośrednio od dewelopera! opis inwestycji: budynek jednorodzinny Z garażem - dwa domy połączone garażami Powierzchnia użytkowa budynku: 127 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 499 000 zł300 m² 8 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż gospodarstwo, w skład którego wchodzi dom o powierzchni ok 300m oraz budynek gospodarczy o powierzchni ok. 250m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brużyca

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczym zlokalizowany przy ul. Brużyca w Aleksandrowie Łódzkim. Dom składa się z: parteru oraz z dwóch pięter, powierzchnia domu: ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

925 000 zł105 m² 8 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 484,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Tel. Bliskość Wrocławia! Spokojna okolica. Kolejny etap- planowany termin wydania nieruchomości- wiosna/lato 2026 Stan deweloperski do wykończenia Świetna lokalizacja - tuż przy lesie Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strażów

Strażów,podkarpackie

1 179 000 zł183 m² 6 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Szukasz alternatywy na zatłoczony Rzeszów? Spokojnego i bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny? Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować prestiżowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje 12 domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na osiedlu Staroniwa w Rzeszowie. Do wyboru przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem domu na sprzedaż w stanie do remontu w Piasecznie. 2,5 km od stacji pkp Piaseczno oraz 600 metrów od przystanku autobusowego- piaseczno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Karczma

Nowa Karczma,dolnośląskie

120 000 zł76 m² 1 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe zdjęcia z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Uwaga: ze względu na ograniczenia portali do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suwałki

Suwałki,podlaskie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom całoroczny (zabudowa rekreacji indywidualnej) położony w malowniczej okolicy, na zamkniętym osiedlu, zaledwie kilka kroków od Jeziora Szelment. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 280 000 zł150 m² 8 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończony pod klucz dom w Katowicach, w dzielnicy Zarzecze, to gotowa do zamieszkania nieruchomość, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie wnętrza są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Zagościniec,mazowieckie

799 999 zł94 m² 8 474,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: rodzinny dom z urokliwym ogrodem Szkolna 11c / Zagościniec 4 pokoje / dwupoziomowy 72,89 m2 powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lelewela

Piastów,mazowieckie

1 600 000 zł215 m² 7 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:713 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą energooszczędnego domu wolnostojącego z garażem. Materiały, z których zbudowany jest dom sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzywaniec

Ustroń,śląskie

204 000 zł167 m² 1 221,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 324 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji syndyk masy upadłości Marii Szafarz ogłasza sprzedaż składników masy upadłości Z wolnej ręki 1. Przedmiotem sprzedaży jest: udziały należące do Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Miłosław,wielkopolskie

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w Miłosławiu, przy jednej z głównych dróg Pow.uz. 100m2, działka o pow. 594m2 +piwnica oraz duży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł214 m² 6 308,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas dom W łochowie dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w łochowie o powierzchni całkowitej 218m, a użytkowej 116 m. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 170 000 zł182 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Do sprzedania duży dom w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach Grodziska Maz. blisko przystanku wkd. Powierzchnia mieszkalna 147 m , całkowita 182 m2 z garażem i pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Skrzatusz,wielkopolskie

400 000 zł110 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 439 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 2439m2 w malowniczej miejscowości Skrzatusz. Nieruchomość dwupoziomowa o powierzchni około 110m2 idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kwaśniów Górny

Kwaśniów Górny,małopolskie

449 000 zł120 m² 3 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 572 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dom w miejscowości Kwaśniów Górny, gmina Klucze. Nieruchomość bardzo ładnie położona przy jednej ze spokojniejszych uliczek wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

369 999 zł146 m² 2 535,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu z indywidualnym projektem idealnego dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń i komfort. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Strzyżów,podkarpackie

519 999 zł216 m² 2 407,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:409 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w samym centrum miasta Strzyżów. Piętrowy dom o powierzchni ponad 216m2 , który w 2013 roku przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

990 000 zł215 m² 4 607,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego w miejscowości Wola Batorska. Nieruchomość sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 340 000 zł156 m² 8 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 155,87 m2, usytuowane na ładnej działce ok. 600 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Brwinowa. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 150 000 zł143 m² 8 021 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domanowice

Domanowice,dolnośląskie

420 000 zł280 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący w Domanowicach Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Domanowice, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się zaledwie 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

900 000 zł116 m² 7 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Jodłów

Jodłów,lubuskie

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż domek letniskowy o powierzchni 32m2 z zadaszonym tarasem na działce o powierzchni 4 ary. Lokalizacja: jodłów woj. Lubuskie Działka usytuowana tuż przy samym lesie, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kossaka

Wałbrzych,dolnośląskie

779 000 zł177 m² 5 083,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem na górę Dzikowiec Boguszów-Gorce, ul. Kossaka Oferuję Państwu wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni użytkowej 123,22 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Dom przy ul. Sadowej w trakcie rozbudowy. Do obecnie istniejącego domu o powierzchni 96 m dobudowywana jest część o powierzchni około150 m, tak więc powierzchnia docelowa to około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł210 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy kameralny, przestronny i nowoczesny dom dla dużej rodziny w Wawrze. Gabinet / Biuro z oddzielnym wejściem, pokój z ukrytym przejściem, siłownia i dom w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 570 000 zł154 m² 10 194,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Zagony 39 jest to prestiżowe zamknięte osiedle charakteryzujące się wysokim standardem oraz doskonałą jakością wykonania. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesny wygląd budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Markusy

Markusy,warmińsko-mazurskie

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Drewniany dom-siedlisko, 60m2 -3 pokoje, markusy Odkryj spokój i urok natury w tym całorocznym domu drewnianym na dużej działce z linią brzegową. Musisz sprzedać swoją nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylin-Pogorzałki

Kobylin-Pogorzałki,podlaskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 150 m²

Dom z dala od zgiełku miasta - tylko U nas! Oferta na wyłączność. Z uwagi na poszanowanie prywatności właścicieli prosimy o kontakt przez biuro nieruchomości. Dysponujemy kluczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Celinów

Celinów,mazowieckie

898 000 zł167 m² 5 377,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

Nowy dom wolnostojący w Celinowie do wykończenia, blisko Warszawy I Celinów, gmina Dębe Wielkie Stan: deweloperski | Powierzchnia użytkowa: 167 m (186 m po podłodze) Działka: 762.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 339 900 zł165 m² 8 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny Dom w stylu stodoła - na sprzedaż o pow.164 m . Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w stylu nowoczesnej stodoły, położoną w malowniczej okolicy. Dom.