dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

678 000 zł100 m² 6 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Dom z działką i stodołą w Woli Batorskiej - łączna powierzchnia ok. 23,5 ar! Cena: 678 000 zł oferta na wyłączność Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirków

Mirków,dolnośląskie

950 000 zł290 m² 3 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Mirkowie Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 usytuowany na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Drzonówko

Drzonówko,kujawsko-pomorskie

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witam zainteresowanych zapraszam na wizing po wcześniejszym się umówieniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabówko

Grabówko,pomorskie

600 000 zł99 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Osada grabówko II etap - Kameralna inwestycja całorocznych domów 150 metrów od jeziora na Kaszubach w miejscowości Grabówko (ostatnie dwa domy W sprzedaży) 630000zł dla domu z balią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kopytowa

Kopytowa,podkarpackie

370 000 zł93 m² 3 978,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 152 m²

Rezerwacja! Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż murowany dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok. 86 m 2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

650 000 zł122 m² 5 333,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 121,86m2 na działce 211m2 zlokalizowany w Jedlinie Zdrój. Nieruchomość składa się z: parter: salon otwarty na kuchnię z wyjściem na ogródek, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 140 000 zł142 m² 8 001 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.143 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 880m2. budynek 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cisowa

Rybie,mazowieckie

1 860 000 zł355 m² 5 239,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym Rybie pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny ze wszystkimi mediami (prąd, gaz ziemny, woda, kanalizacja, internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzozów

Brzozów,podkarpackie

925 000 zł185 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 185 m , położony w spokojnej dzielnicy willowej Brzozowa. Budynek usytuowany jest na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grzędzice,zachodniopomorskie

580 000 zł116 m² 4 995,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojący dom położony w miejscowości Grzędzice na działce o powierzchni 1137 m2. Powierzchnia użytkowa wynosi 93,17 m2 , w skład której wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maczka

Kościerzyna,pomorskie

595 000 zł130 m² 4 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom bliźniak - Kościerzyna Dom gotowy do wydania. Spędź święta Bożego Narodzenia w nowym domu. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych, do żłobka/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kampinos

Włosań,małopolskie

898 000 zł189 m² 4 751,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom parterowy z poddaszem użytkowym, w stanie surowym zamkniętym położony w malowniczej miejscowości Włosań koło Krakowa, w otoczeniu lasu i pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:409 m²

Polecam Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 60 m2, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 409m2. Częścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 199 900 zł253 m² 8 691,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Elegancka, świetnie funkcjonująca willa/pensjonat z 2019 roku z apartamentami na wynajem u podnóża Zamku w Janowcu, bezpośrednio przy głównej drodze prowadzącej na Zamkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gostyńska

Osieczna,wielkopolskie

845 000 zł195 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:538 m²

Dom na wzgórzu, z widokiem na jezioro! Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący, znajdujący się w miejscowości Osieczna, położony na malowniczym wzgórzu z widokiem na Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Róż

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Polecam dom wolnostojący , położony na Krzykach na ich południowo- wschodnich obrzeżach. Budynek 2 kondygnacyjny składa się z 5 pokoi , 2 łazienek , 2 kuchnie , garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miodowa

Pruszków,mazowieckie

2 499 000 zł400 m² 6 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przestronny dom idealny dla dużej rodziny, dwóch rodzin lub rodziny wielopokoleniowej Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość dom, który przez lata był pełen ciepła, dziecięcego śmiechu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Holeszów

Holeszów,lubelskie

379 000 zł88 m² 4 306,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Sprzedam bezpośrednio piękne siedlisko 62 ary, na Polesiu, gmina Hanna Nieruchomość obejmuje część siedliskową ze starym drewnianym domem, budynkami gospodarczymi (dawna obora, stodoła, piwniczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:160 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji zielony zakątek to nowa, kameralna inwestycja zlokalizowana w Milanówku na wysokości ul. Północnej / Kościuszki (trzecia linia zabudowy). Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała

Biała,dolnośląskie

870 000 zł101 m² 8 626,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:940 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu o powierzchni 100,85m2 położonego w miejscowości Biała w gminie Chojnów. Piękny dom z góralskim klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Libertów

Libertów,małopolskie

2 550 000 zł360 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom wolnostojący w Libertowie - 360 m , 6 pokoi, garaż dwustanowiskowy, sauna Biuro Prime Property prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

790 000 zł114 m² 6 929,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom Oaza. Spokojna okolica w pobliżu lasu, trzecia linia zabudowy daje ciszę. Prywatny dojazd do posesji. 20min. do Szczecina, 10min. do Goleniowa. 5 min do drogi S3 w kierunku Niemiec lub nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosina

Mosina,wielkopolskie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji dla biura nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 180 m , wykończony z najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

920 000 zł256 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 654 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom z poddaszem użytkowym w Koronowie, nieopodal Zalewu Koronowskiego. Budynek o powierzchni 256 m2 usytuowany jest na działce 1654 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Bytom,śląskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km od Rynku w Bytomiu! Domy są w trakcie wykańczania do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Aleja Legionów

Legionowo,mazowieckie

890 000 zł127 m² 6 991,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 m²

Cena dotyczy lokalu wewnetrznego o pow. 127,29m2 Nova Aleja- twój spokojny azyl blisko Warszawy Szukasz domu, który łączy nowoczesność, komfort i doskonałą lokalizację? Nova Aleja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

1 125 000 zł131 m² 8 558,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Szereg| tylko 1,5km za Wrocławiem |garaż | Gotowy! Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Daszewice,wielkopolskie

1 450 000 zł166 m² 8 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Wyjątkowy, gotowy do zamieszkania, parterowy dom wolnostojący z 2021 roku w Daszewicach, położony na działce o powierzchni 704 m 2 Inwestycja rozpoczęta: 12.07.2019 r. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

699 000 zł118 m² 5 933,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

5 500 000 zł450 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prime Property prezentuje luksusową rezydencję w spokojnej, kameralnej okolicy Woli Justowskiej. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: -parter: nowoczesna, w pełni wyposażona oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miodowa

Chełm Śląski,śląskie

429 000 zł221 m² 1 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:673 m²

Oferujemy przestronną nieruchomość w Chełmie Śląskim w dzielnicy Kopciowice. Ta niepozorna z zewnątrz nieruchomość, kryje w sobie niepowtarzalne wnętrze. Wysokość pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Janowiec,lubelskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Przestronny dom jednorodzinny w Janowcu nad Wisłą o powierzchni użytkowej 152,2 m plus garaż i piwnica (ok. 87 m ), położony na narożnej posesji przy ul. Kochanowskiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzywa

Jazgarzewszczyzna,mazowieckie

985 000 zł111 m² 8 858,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

985 000 zł | sprzedaż | 111,19 M2 | bliźniak | ul. Krzywa | jazgarzewszczyzna kameralna inwestycja! sprawdzony, solidny deweloper! wszystkie media miejskie! Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Częstochowa,śląskie

170 000 zł90 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż zlokalizowanego w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Wyczerpy przy ulicy Warszawskiej 220. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 390 000 zł140 m² 9 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą atrakcyjnego domu wybudowanego w 2016r. o powierzchni 138 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Mierzyna, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Brzeg,opolskie

750 000 zł118 m² 6 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Na sprzedaż jest nowy dom w zabudowie bliźniaczej, w cichej okolicy, w miejscowości Brzeg. Lokalizacja: lokalizacja nieruchomości to idealne miejsce dla osób poszukujących własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony około 6 km od wojnowa/psie Pole w Nadolicach Wielkich. Osiedle prywatnych domów jednorodzinnych zlokalizowane na uboczu miejscowości, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

2 700 000 zł310 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 919 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Wołczkowo. Nieruchomość o powierzchni 266 m znajduje się na dwóch działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Unruga

Kraków,małopolskie

1 749 000 zł82 m² 21 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Krakowie w dzielnicy Skotniki, tylko kilka minut jazdy samochodem od pętli tramwajowej Czerwone Maki. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 349 999 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Opis nieruchomosci: dom po generalnym remoncie. Powierzchnia użytkowa wynosi około 130m , działka o powierzchni 516 m -na parterze znajduje się: przestronny, ponad 30-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ślusarska

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł243 m² 8 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:336 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż dom o powierzchni 243 m2 w zabudowie szeregowej, położony nieopodal Parku Grabiszyńskiego, na działce o powierzchni 336 m2. Dodatkowo przed budynkiem jest.