dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

719 000 zł226 m² 3 181,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz przytulnego domu w cichej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie. Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym w zabudowie jednorodzinnej, wolnostojący położony w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

1 090 000 zł145 m² 7 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom dla rodziny lub pod inwestycję w Ząbkach! Dom w dobrej lokalizacji, centrum Ząbek, cała infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Dojazd do centrum warszawy w zaledwie 20 minut. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Górna

Sucha Górna,dolnośląskie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Masz dość zgiełku miasta ? Mam coś, co idealnie do Ciebie pasuje! Do sprzedaży piękny dom, wolnostojący, na cudownie zagospodarowanej działce z ogromem zieleni, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 099 000 zł102 m² 10 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 102,50m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 148m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Brzezinki,dolnośląskie

1 690 000 zł204 m² 8 296,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko natury, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ten parterowy dom wolnostojący o powierzchni ponad 203 m spełni wszystkie oczekiwania! Położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł133 m² 12 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedamy dom w zabudowie szeregowej na oś. Kliny- oś. Ruczaj. Powierzchnia domu 133 m2, działka 200m - płaska zagospodarowana i ogrodzona. Parter; salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kobyłka,mazowieckie

938 000 zł118 m² 7 949,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży narożnego domu w zabudowie szeregowej w Kobyłce. Nieruchomość Dom o powierzchni 118m2 w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kleszczów

Kleszczów,łódzkie

550 000 zł176 m² 3 130,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Dzień dobry. Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą: na sprzedaż Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym Kleszczów, woj. łódzkie Powierzchnia działki: 1081.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

1 045 000 zł115 m² 9 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowo wyposażony piękny nowoczesny dom wolnostojący wśród nowych domów położony w Wojnowicach przy ul. Ogrodowej. Piękny nowy dom z zagospodarowana działką , budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słupsk,pomorskie

899 000 zł91 m² 9 879,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Piękny dom szeregowy 4-pokojowy z garażem, ogródkiem i doskonałą lokalizacją (osiedle Hubalczyków)- dostępny od zaraz! dom: typ: dom szeregowy Powierzchnia: 107,52 m w tym garaż (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żagańska

Żary,lubuskie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:272 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica w centrum Żar idealna inwestycja! Jeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w sercu tętniącego życiem miasta, ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Białych Tygrysów

Wrocław,dolnośląskie

1 079 999 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych trwają ostatnie prace wykończeniowe Stylowe osiedle na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, usytuowanego w spokojnej części Świdnicy. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buhla

Rybnik,śląskie

735 000 zł122 m² 6 044,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Idealna oferta dla rodziny, która pragnie szybko zamieszkać - w malowniczej lokalizacji. Na sprzedaż nowoczesny, 1-piętrowy dom o pow. użytkowej 121,6 m2 + garaż - wybudowany w 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łask,łódzkie

990 000 zł273 m² 3 626,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dzień dobry, przedstawiam państwu przestronny dom W łasku kolumnie! idealny dla rodziny! Szukasz wygodnego domu dla swojej rodziny w spokojnej, zielonej okolicy? To ta nieruchomość spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Brzezinki,dolnośląskie

2 290 000 zł276 m² 8 282,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowy dom wolnostojący z garażem i dostępem do prywatnej plaży - Brzezinki, tylko 20 minut od Wrocławia! Zamieszkaj tam, gdzie inni marzą o wakacjach! Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Ćmińsk,świętokrzyskie

650 000 zł151 m² 4 302,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom w Ćmińsku Twoje miejsce przy lesie! Szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie codziennie możesz cieszyć się bliskością natury, a jednocześnie mieszkać komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczukowskie Górki

Szczukowskie Górki,świętokrzyskie

665 000 zł130 m² 5 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania dom w m. Szczukowskie Górki o powierzchni 130 m2 składający się z dwóch mieszkań. Mieszkanie na parterze składa się z dwóch pokoi kuchni i łazienki i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

697 000 zł120 m² 5 808,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Siechnice, groblice, nowe domy W zabudowie szeregowe dostępne listopad - grudzień 2025 R. Twój nowy dom blisko Wrocławia Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienny komfort spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andersena

Łódź,łódzkie

999 999 zł185 m² 5 405,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:474 m²

Segment skrajny położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Łodzi - na spokojnym, zielonym osiedlu Retkinia. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako dom rodzinny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staszica

Mielno,zachodniopomorskie

1 499 000 zł330 m² 4 542,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dodana za pomocą addom Oferta bezpośrednia - bez pośredników. Nieruchomość w cenie domu jednorodzinnego dla dużej rodziny lub pod działanlość wynajem pokoi. Położony w cichej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poświętna

Białobrzegi,mazowieckie

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyłączna sprzedaż - nie szukaj dalej. Ja jestem właścicielem działki. Oferuję Państwu na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 30 m na działce budowlanej powierzchni 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pocztowa

Witnica,lubuskie

189 000 zł60 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Połowa domu wraz z zabudowaniami gospodarczymi w centrum Witnicy: - lokal mieszkalny 55m składający się z kuchni, łazienki, korytarza i 2 pokoi - pomieszczenie na poddaszu 40 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Karkonoska

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma wielką przyjemność zaprezentować Państwu cudowny hotelik w Karkonoszach. Uwaga teraz w niższej cenie tylko 1 800 000pln tj 4500 za m2 gotowego biznesu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słońskiego

Kraków,małopolskie

3 050 000 zł200 m² 15 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:553 m²

Mam przyjemność sprzedawać świetnie wyposażony dom z wiatą garażową o powierzchni użytkowej 193m2 w Pychowicach, składający się z parteru i pierwszego piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł138 m² 3 895,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na kameralnej inwestycji przy ul. Alfreda Potockiego w Rzeszowie. Dom usytuowany na działce 4,50 ar - 5 pokoi - 138,36 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł129 m² 10 786,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Bez prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie nowoczesne osiedle willi miejskich. Wygodny dostęp do centrum Warszawy. Blisko las Kabacki z mnóstwem ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podkamienne

Nawojowa,małopolskie

990 000 zł276 m² 3 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Esencja Nieruchomości prezentuje wolnostojący dom położony w miejscowości Nawojowa, zaledwie 8 km od centrum Nowego Sącza i 25 km od Krynicy-Zdrój. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowska

Niegowonice,śląskie

495 000 zł275 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Wyjątkowa okazja! Przestronny Dom w Sercu Niegowonic czeka na Ciebie! Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem, idealnej pod inwestycję lub dla dwóch rodzin? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł118 m² 8 414,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:273 m²

Zapraszam do zakupu pięknego domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

790 000 zł98 m² 8 061,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom bliźniak 98 m 2 , 4 pokoje na działce 380m 2 w Łochowo, gm Białe Błota. Przytulny domek w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, tarasem w nowym budownictwie do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Sułków

Sułków,małopolskie

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w Sułkowie 4 km od centrum Wieliczki. Dom położony jest w spokojnej i cichej okolicy domów jednorodzinnych. Dom położony przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jantar,pomorskie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jantar dom z pensjonatem | 200 m | 9 pokoi z łazienkami | 1 km od morza | 1 290 000 zł Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom z działającym biznesem noclegowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 181 m , położony na dużej, zielonej i płaskiej działce w spokojnej części Krzeszowic. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sulmierzycka

Wszewilki,dolnośląskie

779 000 zł438 m² 437,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Przedstawiam Państwu dom w Miliczu do adaptacji Idealny pod agroturystykę lub hotel Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 438 m , położoną w malowniczej okolicy Milicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieruń

Bieruń,śląskie

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący, usytuowany na dużej zagospodarowanej działce, miejsce świetnie skomunikowane, dobry dojazd do S1 i dk44 na Tychy i Oświęcim. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Traugutta

Bolesławiec,dolnośląskie

1 490 000 zł270 m² 5 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Posiadam na sprzedaż dom w Bolesławcu, składający się z dwóch niezależnych mieszkań z oddzielnymi księgami wieczystymi. Mieszkanie na parterze 3 pokojowe z łazienką- 84,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 990 000 zł235 m² 8 468,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, na zamkniętym osiedlu, z pięknym ogrodem, zaledwie 1 km od ch Stara Papiernia i 1,2 km od Parku Zdrojowego. Budynek Dom o pow. ok. 235 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ziemiełowice

Ziemiełowice,opolskie

290 000 zł165 m² 1 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 489 m²

Do sprzedaży dom w Ziemiełowicach o powierzchni zabudowy ok. 165m2 położony na przestronnej działce zaledwie 5 minut od Namysłowa. Nieruchomość składa się z dwóch geodezyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

589 000 zł82 m² 7 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność łączy się z ciszą natury i nowoczesnym komfortem? Odkryj unikalną, kameralną inwestycję zaledwie 4 domów w sercu Tarnowskich Gór,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij