dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Prądocin

Prądocin,lubuskie

666 000 zł121 m² 5 525,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

NA sprzedaż nowe parterowe domy Z pompą ciepła W prądocinie tuż przy lesie! Na sprzedaż: 6 nowoczesnych, parterowych domów w stanie surowym zamkniętym Lokalizacja Prądocin, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Groszowice

Groszowice,mazowieckie

385 000 zł105 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż 2 domy parterowe o pow.105 M2. Dom parterowy z antresolą / Wrzosów gm. .Jedlnia Letnisko / obrzeża Radomia. Super skomunikowana lokalizacja z prostym i szybki dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

1 390 000 zł135 m² 10 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:789 m²

Dom w świetnej lokalizacji! 8 km od centrum Umowa na wyłączność! Tylko u nas! Opole/ Czarnowąsy Dom jednorodzinny usytuowany na ok.8 arowej zagospodarowanej działce, nieopodal 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 750 500 zł259 m² 6 756,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojący z 2018 roku z garażem dwustanowiskowym gotowy do zamieszkania bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

apraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

569 000 zł92 m² 6 184,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nagietkowa

Pobłocie,pomorskie

629 000 zł83 m² 7 578,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:606 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Białych Tygrysów

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Gotowe domy- trwają ostatnie prace! Stylowe osiedle na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł305 m² 7 213,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu na dzielnicy Krzyki. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wierzbna,dolnośląskie

1 690 000 zł279 m² 6 057,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 871 m²

Nowoczesny dom w Wierzbnej Oferta domu zawiera przykładową wizualizację niektórych pomieszczeń. Dom do wykończenia we własnym zakresie. Oferujemy Państwu na sprzedaż dom - niepowtarzalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

830 000 zł162 m² 5 123,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Do sprzedaży oferta domu wolnostojącego w Kaliszu z 2006 r z garażem miejsce dla rodzin ceniących ciszę i spokój. Ten przestronny budynek o powierzchni użytkowej 162.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Wielka

Ligota Wielka,dolnośląskie

770 000 zł111 m² 6 936,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

! tylko U mnie! ** 0% prowizji od kupujących ** Zapraszam do składania ofert dotyczących wolnostojących domków jednorodzinnych w Ligocie wielkiej. To ogłoszenie dotyczy domku nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Radzymin,mazowieckie

998 000 zł122 m² 8 180,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny dom 2- kondygnacyjny z 4 pokojami, garażem w bryle budynku i własnym ogrodem. Prezentowana nieruchomość łączy w sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Brzezina,dolnośląskie

879 000 zł117 m² 7 527,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Domy w pierwszym etapie już sprzedane, trwa sprzedaż II etapu inwestycji. Duże okna w salonie z pięknym widokiem, wokoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

928 000 zł105 m² 8 838,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'pawełz136 gp_162' z ceną: 588 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

1 140 000 zł4 200 m² 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

2 460 000 zł266 m² 9 248,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronny i zadbany dom na terenie zamkniętym, na dużej, zagospodarowanej działce ( 2350m2 z lasem)> Ogród z nawodnieniem, nad tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jankowo Gdańskie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

859 000 zł70 m² 12 271,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'bonifacy z78d_1036' z ceną: 439 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przywidz

Przywidz,pomorskie

698 000 zł96 m² 7 270,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'maciek Z242_301' z ceną: 538 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno

Leszno,wielkopolskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam dom w atrakcyjnym, spokojnym miejscu w Boszkowie, starkowo-Zatoka. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej, zadbanej 300m2 działce, 50m do linii brzegowej Jeziora Dominickiego. Dom 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł91 m² 5 934,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W miejscowości gliszcz 15km od bydgoszczy. Nieruchomość idealna dla osób szukających nieruchomości stosunkowo blisko miasta jednak ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rogów,śląskie

730 000 zł165 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 433 m²

Zobacz również nasz zalączony film, a zobaczysz, ze nieruchomość warta jest swojej ceny, lub ponegocjuj. Dom 110 m + piwnica, 2 garaże, duży ogród spokojna okolica! Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Promienna

Kamionki,wielkopolskie

819 000 zł97 m² 8 472,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Poszukujesz domu z ogrodem na obrzeżach miasta? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych, którzy pragną harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 899 000 zł180 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Mam do zaoferowania świeżo wykończony, 4 pokojowy, piętrowy Dom Wolnostojący, wybudowany w podwyższonym standardzie w 2024 roku, o łącznej całkowitej powierzchni 180m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj zapraszam serdecznie w przepiękne okolice Lasku Marcelińskiego. Na niezwykle spokojne, a ze względu na bujną roślinność - kojąco działające osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

939 000 zł155 m² 6 065,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:165 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej wraz z garażem w bryle budynku przy ul. Wywrockiego zaledwie 4 km od centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilamowo

Wilamowo,warmińsko-mazurskie

1 399 000 zł251 m² 5 573,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 800 m²

Oferta Wyjątkowa nieruchomość Komfortowy Dom w Wilamowie łączący tradycję z nowoczesnością. Typ: dom z zabudowaniami Powierzchnia mieszkalna: 251 m Działka: 0,98 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ratanice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 200 000 zł136 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:945 m²

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży dom z garażem w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Ratanice o pow. całkowitej 165mkw, na działce o pow. 945 mkw. Dom ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 184 000 zł168 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż Oferujemy na sprzedaż dom o wysokim standardzie, w spokojnej, rodzinnej okolicy. Doskonała lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z drogami S5 oraz A8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

527 000 zł80 m² 6 587,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentujemy nową kameralną inwestycję zlokalizowaną w Chotomowie - idealne połączenie wygody miejskiego życia z bliskością natury. Oddanie październik / listopad tego roku. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Frysztacka

Cieszyn,śląskie

490 000 zł159 m² 3 087,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu do remontu w Cieszynie. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Boguszowice, w drugiej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małoszyńska

Poznań,wielkopolskie

1 800 000 zł320 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:681 m²

Na sprzedaż doskonale zlokalizowana nieruchomość - wolnostojący dom dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony o powierzchni ok. 260m2 oraz budynek o funkcji mieszkalnej ok. 60m2 położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 100 000 zł173 m² 6 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom, bliźniak ok.170m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.170 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gołęczyna,podkarpackie

399 000 zł191 m² 2 092,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:982 m²

Biuro property Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni całkowitej 191 m2 i 155.5 m2 użytkowej na działce o powierzchni 10 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Mam do zaoferowania świeżo wykończony, 5 pokojowy, piętrowy Dom Wolnostojący, wybudowany w podwyższonym standardzie w 2024 roku, o łącznej całkowitej powierzchni 180m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gromadzin

Gromadzin,pomorskie

310 000 zł131 m² 2 371,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 656 m²

Wyjątkowa posiadłość w otoczeniu natury - dom z cegły w Gromadzinie Zwróć uwagę! Szukasz miejsca, które łączy urok wiejskiego życia z nieograniczonymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rubinowa

Skórzec,mazowieckie

760 000 zł161 m² 4 724,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:928 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w urokliwej okolicy, zapewniającej prywatność i komfort życia na łonie natury. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Serock

Serock,mazowieckie

870 000 zł207 m² 4 212,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący, piętrowy dom z 2024 r. w samym Serocku. Do budowy wykorzystano projekt firmy Archon o nazwie 'dom w aurorach'. Projekt ten cieszy się funkcjonalnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gutanów

Gutanów,lubelskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 939 m²

Siedlisko w Gutanowie w gminie Garbów, składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 6939m2. O nieruchomości: nieruchomość gruntowa zabudowana domem drewnianym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomaszkowice

Tomaszkowice,małopolskie

1 850 000 zł218 m² 8 486,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom z garażem wolnostojącym na pięknie urządzonej działce w Tomaszkowicach, nieopodal Wieliczki! Jeśli cenisz sobie przestrzeń, komfort, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Złotów,dolnośląskie