dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

750 000 zł133 m² 5 621,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnych energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej w Olecku przy ulicy Łąkowej w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Lega oraz terenów wypoczynkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętosława

Dębica,podkarpackie

749 000 zł144 m² 5 201,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

-kupujący N I E płaci prowizji- nieruchomość jest absolutnie wyjątkowa pod wieloma względami, stąd mam nadzieję, że opis nieruchomości odda jej liczne walory Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

599 000 zł100 m² 5 989,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wrocław, wilczyce, okolice ul. Dworskiej. Nowa inwestycja, mieszkania z ogródkiem 130m2 i miejscem postojowym w zabudowie bliźniaczej, blisko terenów zielonych. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

149 000 zł180 m² 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Na sprzedaż stylowy dom z połowy XIX wieku. Budynek położony przy ulicy 3 maja, jednej z najbardziej klimatycznych uliczek miasta w sąsiedztwie budynków mieszkalnych oraz Klasztoru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno

Leszno,wielkopolskie

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam dom w atrakcyjnym, spokojnym miejscu w Boszkowie, starkowo-Zatoka. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej, zadbanej 300m2 działce, 50m do linii brzegowej Jeziora Dominickiego. Dom 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pruszczańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 095 000 zł152 m² 7 203,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Sprzedam wybudowany w 2024 roku dom typu bliźniak, piętrowy, na górze: 4 przestronne pokoje pralnia z garderobą, łazienka, na dole: salon z aneksem kuchennym, łazienka, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł120 m² 28 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:279 m²

Wyjątkowy segment na Starych Bielanach połączenie historii i nowoczesności. Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży środkowego segmentu z 1928 roku, po pełnej modernizacji, zachowującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł74 m² 7 605,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Ostatnie dni promocji! cena zawiera rabat 50 000 zł! Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

545 000 zł125 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:95 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu w zabudowie szeregowej Osiedle Łużyckie, świebodzin Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na spokojnym i przyjaznym Osiedlu Łużyckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

785 000 zł98 m² 8 010,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Oferuję do sprzedaży przytulny wolnostojący dom z garażem i podjazdem z miejscem na 3 auta, który to położony jest na widokowym osiedlu domków jednorodzinnych w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Syców

Syców,dolnośląskie

650 000 zł158 m² 4 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wybudowany z cegły, kryty wysokiej jakości dachówką marki Roben, energooszczędne okna trzyszybowe, parapety okienne granitowe, rolety antywłamaniowe. Dom wykończony w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leśnica

Leśnica,małopolskie

1 950 000 zł600 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Tatrzański dwór Duża reprezentacyjna rezydencja około 600m2 w stanie surowym otwartym. Przeznaczenie : dom dla dużej rodziny albo pensjonat z apartamentami, a może dom weselny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 190 000 zł147 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny, segment w spokojnej i cichej części Milanówka w otoczeniu nowej zabudowy, domów jednorodzinnych ;świetna lokalizacja w pobliżu szkoły ok 1km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł148 m² 8 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 620 m²

Rezerwacja Rodzinny dom z dużą działką i garażem | Dobroszyce | 127 m | 4 sypialnie Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina poczuje się naprawdę jak w domu ? Ten funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maszków

Maszków,lubuskie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy dla Państwa ciekawą nieruchomość.Jest to była remiza przerobiona na domek mieszkalny całoroczny. Na parterze znajduje się salon,kuchnia i łazienka, na piętrze dwie sypialnie oraz wieża do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzegowa

Kraków,małopolskie

2 099 500 zł208 m² 10 093,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty. Dom w zabudowie szeregowej na granicy Bronowic i Woli Justowskiej, to nie tylko miejsce do życia, ale także inwestycja, która na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 125 000 zł253 m² 4 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu wolnostojącego, który znajduje się w Grodzisku Mazowieckim W skrócie: dom jest zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Milanowiecka

Brwinów,mazowieckie

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:654 m²

Swietna lokalizacja, dom w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

3 280 000 zł292 m² 11 216,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wyjątkowa oferta Biura Nieruchomości Prime Property! Prywatny basen? Najlepiej przy własnym domu. Prime Property oferuje do wyłącznej sprzedaży nowoczesny dom znajdujący się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabrze

Zabrze,śląskie

779 000 zł160 m² 4 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom trzykondygnacyjny ,wolnostojący na działce 350 m2 w Zabrzu Grzybowicach.Dom podpiwniczony,po wymianie dachu,wymianie instalacji,z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Istebna,śląskie

369 000 zł95 m² 3 884,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

NA sprzedaż dom Z drewnianych bali położony W centrum istebnej. Oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom (bliźniak) został wybudowany początkiem XX wieku. Na sprzedaż połowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pucka

Jastrzębia Góra,pomorskie

420 000 zł46 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż domy z własną dużą działką, 15 minut do Morza. Gotowe do odbioru. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto. Domy znajdują się w Jastrzębiej Górze, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł128 m² 5 948,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle położone w spokojnej i cichej okolicy przy ulicy Jana Wywrockiego. Lokalizacja: budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

950 000 zł173 m² 5 492,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

Kupujący za pośrednictwem naszego biura nie ponosi kosztów prowizji. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

700 000 zł240 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Witam na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 240 m2, zlokalizowany w Nowym Sączu na osiedlu Poręba mała. Działka ma powierzchnie 34 ary, na której znajdują się dwa budynki gospodarcze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilczyn

Wilczyn,lubelskie

1 300 000 zł226 m² 5 760,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 225 m , położony w malowniczej miejscowości Wilczyn, gmina Biała Podlaska, województwo lubelskie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Rotmanka,pomorskie

969 000 zł225 m² 4 302,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:914 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkanocna

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł104 m² 12 921,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Home-Estate prezentuje na sprzedaż dwa lokale w kameralnej inwestycji jednorodzinnej (dom jednorodzinny dwulokalowy) z garażami w bryle budynku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł127 m² 7 795,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

5 pokoi 2 łazienki garaż ogród taras ustawne pokoje brak skosów rolety zewnętrzne alarm kominek ogrzewanie podłogowe piec gazowy internet światłowodowy -możliwość zakupu przez obcokrajowca - opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawa,mazowieckie

4 095 000 zł237 m² 17 278,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom, położony na prestiżowym Osiedlu Konstancja, w bezpośrednim sąsiedztwie American School of Warsaw. Standard Oferowany Państwu tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rykoszyn

Rykoszyn,świętokrzyskie

420 000 zł87 m² 4 827,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 005 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje na sprzedaż Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym wybudowany według projektu "dom w kruszczykach 3" na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 000 zł192 m² 6 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.207 m2 usytuowany na działce ok.1420m2. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabowiec

Grabowiec,pomorskie

668 000 zł77 m² 8 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'pod lipką_340' z ceną: 511 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łączyno

Łączyno,pomorskie

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Aura Kaszub to całoroczna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w pobliżu jednego z największych jezior na Kaszubach, w samym centrum Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Do osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgłobień

Zgłobień,podkarpackie

999 000 zł101 m² 9 920,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rzeszowskie Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować idealny dom dla rodziny w miejscowości Zgłobień. To parterowy dom o powierzchni 100,7 m , położony na 7-arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł260 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:289 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę Domu Inwestycyjnego Jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej - Idealny jako pracująca na siebie nieruchomość. Dom zlokalizowany jest w na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radzymin,mazowieckie

610 000 zł90 m² 6 740,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Brak pcc Brak prowizji Oferuję Państwu nowoczesny segment realizowany w ramach inwestycji w Radzyminie. Na parterze, przechodząc przez wiatrołap, znajdziemy salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borkowo Lęborskie

Borkowo Lęborskie,pomorskie

1 049 000 zł275 m² 3 814,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 298 m²

Wyjątkowa Nieruchomość z Potencjałem Inwestycyjnym w Urokliwej Lokalizacji! Na sprzedaż przestronny i zadbany dom o powierzchni 276.5m , posadowiony na rozległej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 90m2 w skład którego wchodzą: parter: - przedpokój - kuchnia - salon - łazienka - wc piętro I: - 2 sypialnie poddasze: do dowolnego zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezinka

Brzezinka,lubuskie

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 460 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego we wsi Brzezinka! lokalizacja: brzezinka to wieś w Polsce położona w województwie lubuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zabytkowa

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

649 581 zł109 m² 5 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Oferta deweloperska zakup bez prowizji I 2% pcc Prezentowany segment G2 jest dwukondygnacyjny, ma 109,1 m2 powierzchni i składa się z salonu z aneksem kuchennym, 4 osobnych sypialni,.