dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzeczna

Kamieńczyk,mazowieckie

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:828 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położona na Rafie w Kamieńczyku, raptem 100 m. od rzeki Bug. Dom parterowy o powierzchni 64 m2 z dużym zadaszonym tarasem w stylu Boho na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

1 249 000 zł195 m² 6 405,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc bez prowizji! Jabłonna 400 m od Warszawy! Nowe domy w zabudowie bliźniaczej w malowniczej Jabłonnie, tuż przy granicy z Warszawą. 155 m2 + 40 m2 poddasze Oferujemy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 500 000 zł1 100 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:2 402 m²

NA sprzedaż Historyczny budynek wielorodzinny po generalnym remoncie, 18 mieszkań w stanie deweloperskim podwyższonym | Świętoszów | Działka 2402 m Obiekt z historią, komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chabrowa

Mszana,śląskie

649 000 zł154 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ogłoszenie prywatne od właściciela sprzedaż bez pośredników = bez dodatkowych kosztów! Bez pośredników! Nowoczesny dom 154 m z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stobierna

Stobierna,podkarpackie

549 000 zł132 m² 4 149,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojący dom parterowy usytuowany na przestrzennej działce z widokiem na las w miejscowości Stobierna koło Rzeszowa. Położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Istebna

Istebna,śląskie

739 000 zł90 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Beskidach z sauną i balią, 90 m gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, sucha Beskidzka ul. 29 Stycznia. Szukasz domu w górach dla siebie lub pewnej inwestycji pod wynajem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wiry

Wiry,wielkopolskie

650 000 zł73 m² 8 896,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zawoja

Zawoja,małopolskie

739 000 zł90 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Widełka

Widełka,podkarpackie

650 000 zł130 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Dom wolnostojący 130m2 | 5 pokoi | Widełka | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 130m2, położony na działce o powierzchni 15,5 ara. Znajduje się on w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kroczewska

Warszawa,mazowieckie

1 749 000 zł149 m² 11 770,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Segment trzypoziomowy - Białołęka, inwestycja Bluszczowe Wille Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej, położony w inwestycji Bluszczowe Wille na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł50 m² 3 764,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Alfa modułowy dom skrojony na miarę Twoich oczekiwań, na Twoich zasadach, na Twojej działce! Nowoczesny modułowy budynek mieszkalny o powierzchni 50.2 m . Dom prefabrykowany Alfa to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Morcinka

Kleosin,podlaskie

650 000 zł164 m² 3 962,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną działkę zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym w Kleosinie lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Gustawa Morcinka w Kleosinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł125 m² 6 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

719 000 zł113 m² 6 359,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Wygodne życie zaledwie 7 km od granicy Wrocławia i 20 km do centrum miasta! Marzysz o większej przestrzeni dla swojej rodziny? promocja do końca Czerwca na wybrane domy do 50 000 zł, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Banino,pomorskie

750 000 zł64 m² 11 737,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:128 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Baninie, przy ul. Franciszka Tredera. Lokalizacja Banino to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona na obrzeżach Trójmiasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

834 900 zł131 m² 6 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

479 000 zł74 m² 6 472,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Rewelacyjna cena: 479.000 zł i 509.000 zł brutto. 11 segmentów - dostępnych 7. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. 12 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ścienna

Bielawa,mazowieckie

4 099 000 zł300 m² 13 663,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom | Konstancin - Jeziorna, bielawa | sprzedaż | 300m2 | działka 800 m2 | 4 099 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom - wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasionka

Jasionka,podkarpackie

1 380 000 zł258 m² 5 342,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 473 m²

Biuro nieruchomości Central Office prezentuje Państwu unikalną ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku biurowo - mieszkalnego o powierzchni 259 m , położonego na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzała

Zgorzała,mazowieckie

1 100 000 zł71 m² 15 427,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu bardzo ładny, kameralny bliźniak na sprzedaż usytuowany na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w podwarszawskiej Zgorzale-Lesznowoli. Domek jest uroczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Guzowy Piec

Guzowy Piec,warmińsko-mazurskie

880 000 zł125 m² 7 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Niezwykle atrakcyjna posesja rekreacyjna w miejscowości Guzowy Piec. Działka ok. 1800m ma dwa poziomy: na wyższym stoi dom, a na niższy schodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 300 000 zł121 m² 10 741,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 121,03 m (pow. użytkowa 116,95 m ), znajdujący się w Rumi, w otoczeniu niskiej zabudowy i bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Leszczynowa

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

1 059 000 zł89 m² 11 905,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży na wyłączność fantastyczny i wykończony w bardzo dobrym standardzie dom w zabudowie szeregowej, położony w Jeżowie Sudeckim, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Limanowska

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł179 m² 7 206,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Wrocław, fabryczna Złotniki | Dom z potencjałem zamieszkaj lub prowadź biznes! Powierzchnia użytkowa: 179 mkw Powierzchnia całkowita: 330 mkw Materiał budowy: suporex Dach: dachówka braas Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 227 000 zł307 m² 3 998,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany w 2011 roku, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 900 m . Budynek o imponującej powierzchni 306.84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krybusa

Książ Wielkopolski,wielkopolskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom z historią w sercu Książa Wlkp. idealna baza do stworzenia wymarzonego miejsca! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom typu "kostka" z lat 80. położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł252 m² 11 729,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 731 m²

Przedstawiam nieruchomość do sprzedaży znajdującą się w Radości, pięknej, leśnej części dzielnicy Wawer. Dom parterowy umiejscowiony na fantastycznym gruncie o regularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Buczek,łódzkie

270 000 zł175 m² 1 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Rezerwacja Marzy Ci się duży dom z odrobiną działki w którym zamieszkasz ze swoją rodziną ? Nie chcesz zaczynać od zera ale jednak chcesz zaaranżować dom po swojemu? - w takim razie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

644 085 zł99 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Dom bliźniak nr 5- osiedle nova różana - ogródek 86m2 Jedyna taka oferta na rynku - wolne tylko 3 lokale z 14 w tej inwestycji! Zapraszamy do skorzystania z oferty sprzedaży nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

739 000 zł102 m² 7 272,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnarowa

Wojnarowa,małopolskie

1 360 000 zł250 m² 5 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowoczesny Dom w Malowniczej Okolicy - Wojnarowa Lokalizacja: wojnarowa, gmina Korzenna, powiat nowosądecki (20 minut od Nowego Sącza) Opis: przestronny, wolnostojący dom o powierzchni około 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kąty Opolskie,opolskie

1 290 000 zł147 m² 8 753,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: luksusowy dom w Kątach Opolskich, tylko 15km od centrum Opola! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konarzewo

Konarzewo,wielkopolskie

779 000 zł107 m² 7 273,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Rybno,pomorskie

2 490 000 zł218 m² 11 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krościenko nad Dunajcem

Krościenko nad Dunajcem,małopolskie

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy do sprzedaży całoroczny budynek rekreacyjny położony w pięknym rejonie Pienin w gminie Krościenko nad Dunajcem. Miejsce w którym położona jest oferowana nieruchomość, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

1 300 000 zł146 m² 8 904,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży nowy, komfortowy dom parterowy położony w malowniczej wsi - Staniszów, gm. Podgórzyn. Całość posadowiona jest na kształtnej, lekko pochyłej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobra

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Na sprzedaż dom na Żabieńcu. Powierzchnia domu 130m2 Parter : - Salon dzielony ścianą - Kuchnia dzielona na aneks i jadalnie - Schody do piwnicy lączonej z garażem - Schody na pietro Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lokalna

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł160 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

| lokalizacja: warszawa, falenica Typ: dom wolnostojący Powierzchnia użytkowa: 110 m (+ piwnice, garaż, strych) Działka: duża, zielona, zagospodarowana Opis nieruchomości Na sprzedaż kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstowo

Chrząstowo,wielkopolskie

689 000 zł148 m² 4 655,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego domu w Chrząstowie. Istnieje możliwość powiększenia nieruchomości o działkę obok - 2500 m Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Wudzyn,kujawsko-pomorskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Szukasz taniego domu w spokojnej miejscowości? To miejsce może być idealne dla Ciebie! Dojazd drogą asfaltową, blisko lasu i sklepów, bardzo dobry dojazd do Bydgoszczy. Zapraszam, dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmielowska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Do sprzedaży murowany, parterowy dom na wysokim przyziemiu, na działce 2196m 2 w Częstocicach ul. Chmielowska. Dom z lat 70tych, na przestrzeni lat modernizowany. Budowany tradycyjnie.