dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

370 000 zł138 m² 2 686,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym , zlokalizowany w spokojnej i cichej części miejscowości Rakszawa. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 000 zł300 m² 28 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancką rezydencję na sprzedaż usytuowaną w samym sercu strefy A Kostancina-Jeziorny. Dom położony jest na dużej, częściowo zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

790 000 zł103 m² 7 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa Dom o powierzchni 103 m2 usytuowany na działce 460m2. Nieruchomość w dobrej lokalizacji otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Warszawa,mazowieckie

5 300 000 zł352 m² 15 056,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego domu podzielonego na 3 lokale z garażami na 2/3 samochody. Możliwość połączenia lokali i stworzenie jednego dużego domu. Historia domu: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ożary

Ożary,dolnośląskie

335 000 zł100 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu wolnostojącego domu położonego w malowniczej wsi Ożary, usytuowanej u podnóża Gór Bardzkich. To miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

450 000 zł35 m² 12 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Na sprzedaż klimatyczny, całoroczny domek z sauną, położony w sercu natury, w otoczeniu lasów i jezior Warmii i Mazur. Chcesz zobaczyć więcej zdjęć - skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

800 000 zł340 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Jeśli szukasz miejsca, które inspiruje, pozwala oddychać historią i tworzyć w zgodzie z naturą ta nieruchomość jest stworzona dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł208 m² 9 357,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:217 m²

Włochy | ul. Ryżowa Segment o powierzchni ok. 210 m , 7 pokoi, 3 kondygnacje + kawalerka na poddaszu, 2 balkony, ogródek i dwa miejsca postojowe naziemne. Parter i piętro dostosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Musuły,mazowieckie

3 200 000 zł188 m² 17 012,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom o powierzchni użytkowej 188,1 m , zlokalizowany w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do Warszawy (20 minut trasą S8). Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 499 999 zł299 m² 5 016,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Dom położony w spokojnej i malowniczej okolicy, w sąsiedztwie Lasu Aniołowskiego. Działka: ok. 1200 m2, zadbana, z licznymi drzewami i krzewami Powierzchnia domu: ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rabowice,wielkopolskie

869 000 zł84 m² 10 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego domu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Rodzinny dom w Rabowicach funkcjonalność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Kielce,świętokrzyskie

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż Dom Bliźniak na wyjątkowej narożnej działce w sąsiedztwie ul. Szczecińskiej ksm. Gotowy projekt na rozbudowę gratis, ul. Herberta 13, przy ul. Szczecińskiej. Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piotrowskiego

Tarnów,małopolskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:618 m²

"Zdaje mi się, że nikt nie potrzebuje kaprysić, gdy ma wkoło siebie takie śliczne kwiatki i tyle cudnych, dzikich roślin, co tu się pną i zwieszają" (f. H. Burnett "tajemniczy ogród". Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piątkowa

Piątkowa,podkarpackie

1 299 000 zł239 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:29 900 m²

Biuro Nieruchomości Kurpiel ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną nieruchomość znajdującą się w miejscowości Piątkowa gmina Dubiecko na podkarpaciu. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Miasto,mazowieckie

1 399 999 zł233 m² 6 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż: atrakcyjny wolnostojący dom z użytkowym poddaszem w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy w miejscowości Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mały przytulny dom w Ciechocinku! < dom tańszy od mieszkania > przedstawiamy ofertę domu piętrowego w stanie deweloperskim o pow. 60 m2 zlokalizowany na nowym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Nowy Targ,małopolskie

600 000 zł190 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Nowym Targu okazyjnej cenie. Do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na obrzeżach Nowego Targu. Oferowany budynek jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł134 m² 5 980,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Nowa inwestycja w biurze Forma Nieruchomości. Sprzedaż bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji! Na sprzedaż przepiękne energooszczędne i przestronne 5-pokojowe domy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczawnica,małopolskie

790 000 zł165 m² 4 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:296 m²

Dom z potencjałem Szczawnica, ul. Połoniny Cena: 790 000 zł Cena za mieszkanie: 265 000 zł Łączna powierzchnia: 165 m (3 x 55 m ) Cena za m : ~4788 zł Stan prawny: oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Boczna

Niekursko,wielkopolskie

1 700 000 zł364 m² 4 674,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość o obszarze 0,6000 ha z kompleksem 3 budynków: 1. XIX-wiecznym budynkiem stanowiącym dworek myśliwski (363 m2) 2. Budynkiem mieszkalnym (76m2) oraz 3. Budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł93 m² 7 515,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 93m2 z dwustanowiskowym garażem podziemnym przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wolnostojący, nowoczesny. Fotowoltaika, pompa ciepła + rekuperator. Przedstawiamy do sprzedaży dom o powierzchni ok. 160 m, posadowiony na pięknej działce ok. 1000m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

946 000 zł94 m² 10 021,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Gotowy dom w zabudowie szeregowej! Umów się na prezentacje! Tel: najważniejsze atuty tej inwestycji: południowo zachodnia ekspozycja światła - bardzo dobre doświetlenie! Przygotowanie pod montaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szewczyka

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

520 000 zł107 m² 4 859,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z dużą działką i niezwykle atrakcyjną lokalizacją - tuż przy lesie, przy ul. Szewczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

1 297 000 zł150 m² 8 646,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koniuszowa

Koniuszowa,małopolskie

395 000 zł356 m² 1 108,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowo przestronny dom w Koniuszowej, gmina Korzenna - idealne miejsce, które będziesz mógł nazwać swoim domem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wójtowo

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł195 m² 7 641,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 128 m²

Biuro mb Nieruchomości oferuję na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni całkowitej 195 m2 użytkowej 140 m2 położony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

7 999 999 zł500 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieszki-Różki

Mieszki-Różki,mazowieckie

1 140 000 zł211 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Na sprzedaż: atrakcyjny wolnostojący dom z użytkowym poddaszem w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy w miejscowości Mieszki Atle na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł136 m² 9 558 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

NA sprzedaż: wyjątkowy segment w zabudowie szeregowej| duży ogród| świetna lokalizacja - Grodzisk Mazowiecki Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 490 000 zł132 m² 11 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na b.ładnej, dużej działce. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfortową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 099 700 zł200 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 850 m2, usytuowany w spokojnej i zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 199 900 zł162 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedsprzedaż! Nowy bliźniak ok.160m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bębło,małopolskie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przestrzeń i komfort w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej! Marzysz o przestronnym mieszkaniu w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Krakowa?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł128 m² 4 921,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej to nie tylko miejsce do zamieszkania, to inwestycja w przyszłość, gwarancja spokoju i stabilności. Wyjątkowe położenie, niepowtarzalne warunki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Liniewo

Liniewo,pomorskie

1 349 000 zł150 m² 8 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 311 m²

Na sprzedaż świeżo urządzony dom z bardzo dużą działką z stawem. [dom] Parterowy dom o powierzchni 110.1 m2 składa się z dużego salonu z jadalnią, oddzielnej kuchni,.