dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 750 600 zł259 m² 6 753,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojący z 2018 roku z garażem dwustanowiskowym gotowy do zamieszkania bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słupice

Słupice,dolnośląskie

199 000 zł130 m² 1 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana przy masywie góry Ślęży, m. Słupice, gm. Łagiewniki. W granicach otuliny Ślężańskiego parku Krajobrazowego. Zabudowana przedwojennym, budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Różyny,pomorskie

699 999 zł90 m² 7 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom bliźniak w rewelacyjnej lokalizacji! Na sprzedaż dom o powierzchni 90 m , imponująca działka o wielkości ponad 300 m . Dom został wybudowany z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 340 000 zł156 m² 8 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 155,87 m2, usytuowane na ładnej działce ok. 600 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Brwinowa. dom nr.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

820 000 zł143 m² 5 731,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego, siedmiopokojowego domu piętrowego (bliźniak), położonego w świetnej lokalizacji dzielnicy Miedzyń. Zastosowane elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grom

Grom,warmińsko-mazurskie

899 000 zł84 m² 10 702,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 386 m²

Jeżeli marzysz o miejscu pełnym spokoju, w otoczeniu natury, ta oferta Biura nieruchomości Optimum spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni użytkowej 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bystra,śląskie

1 397 000 zł220 m² 6 361,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Bystrej - idealne miejsce dla miłośników aktywnego stylu życia i bliskości natury. Ten starannie utrzymany dom był świadkiem wielu rodzinnych chwil, a teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł550 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:493 m²

Dom wolnostojący 550 m na sprzedaż | Wilanów - ul. Wiertnicza | Działka: 493 m | Własny parking na 11 samochodów | Przeznaczenie biurowe | Możliwość rozbudowy Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niekanin

Niekanin,zachodniopomorskie

834 325 zł128 m² 6 532,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Solidne domy niskoenergetyczne w Niekaninie Polecamy na sprzedaż niskoenergetyczny dom jednorodzinny o powierzchni 127,72 m2 posadowiony na dużej ogrodzonej działce, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł235 m² 4 251,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Dom z duszą Twoje miejsce na ziemi przy ul. Koszalińskiej w Gorzowie Wielkopolskim Z wielka radością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie solidność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

548 000 zł200 m² 2 744,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

***** rezerwacja oferty ***** Częstochowa, lisiniec, dom na sprzedaż. Marzysz o przestronnym domu w doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie i Twojej rodziny! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

920 000 zł145 m² 6 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Okazja! nowe domy na maj 2025 rok Istnieje możliwość wpłaty tylko 1% wartości domu a resztę środków do lipca/sierpnia 2025 roku! Prezentacje domów odbywają się codziennie w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinianka

Glinianka,mazowieckie

1 100 000 zł136 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zamieszkaj komfortowo pod Warszawą - dom jednorodzinny w Gliniance gmina Wiązowna Szukasz przestrzeni, spokoju i wygodnego dojazdu do stolicy? Ten dom to idealna propozycja dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szare

Szare,śląskie

320 000 zł149 m² 2 147,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Sprzedam dom w Milówce Szare z działką o dużym potencjale (1495 m ) Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości w pobliżu Milówki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kołobrzeska

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

890 000 zł270 m² 3 299,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:583 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio budynek mieszkalny oraz letniskowy zlokalizowany w miejscowości Dźwirzyno, przy ul. Kołobrzeskiej. |Główne atuty nieruchomości| - Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

879 000 zł131 m² 6 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.2 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 716,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: parter 1. Wiatrołap 3,90 2. Garaż 17,26(17,95) 3. Hol 7,00 4. Schody 2,02 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Julków

Julków,lubelskie

800 000 zł99 m² 8 080,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom szkieletowy, z 2019 roku, zlokalizowany w Julkowie. Nieruchomość o powierzchni 99 m , położona na działce o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Budy Zosine,mazowieckie

1 499 000 zł165 m² 9 084,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, z przemyślanym układem pomieszczeń, idealny dla rodziny ceniącej przestrzeń i komfort. Rozkład pomieszczeń: parter: - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 090 600 zł133 m² 8 175,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dni otwarte 22-23.08 | Kup dom taniej! Skorzystaj z większych rabatów! Można oglądać! Umów się na prezentacje Najważniejsze atuty tego domu: Dobrze doświetlony dom - DWUSTRONNA ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tropiszewo

Tropiszewo,pomorskie

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

Przedmiotem oferty jest dom położony w Tropiszewie obok Tczewa bezpośrednio z linią brzegową rzeki. Nieruchomość: dom po remoncie, aktualnie do odświeżenia pod własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

838 811 zł138 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kościerska

Chojnice,pomorskie

127 000 zł37 m² 3 387,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:92 m²

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2025 na sprzedaż prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młodych

Bielawa,dolnośląskie

915 000 zł250 m² 3 655,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

TA oferta tylko U nas - wyłączność. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący zlokalizowany w górnej części miasta Bielawa przy ulicy Młodych 27. Budynek o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł129 m² 11 627,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:67 m²

Marzysz o przestronnym, ergonomicznym domu z szybkim dostępem do centrum Warszawy? Ta inwestycja to idealne połączenie komfortu, nowoczesnej architektury i doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mstowska

Rzerzęczyce,śląskie

225 000 zł64 m² 3 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 64 m2 położony w miejscowości Rzerzęczyce gm. Kłomnice przy ulicy Mstowskiej 8. Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Konopki Wielkie

Konopki Wielkie,warmińsko-mazurskie

350 000 zł1 089 m² 321,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

NA sprzedaż Działka o pow. 1089m2 z domkiem holenderskim zaledwie 100m od jeziora Ublik Wielki Konopki Wielkie gmina Miłki Przedmiotem sprzedaży jest urządzona działka wraz z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł150 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w standardzie premium w zielonej i spokojnej okolicy Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania nieruchomości Skorzystaj z darmowej konsultacji z doradcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałów-Grabina

Michałów-Grabina,mazowieckie

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

Osiedle Grabina - to wyjątkowa inwestycja, o kameralnym charakterze i unikalnym klimacie; wprost stworzona dla osób szukających harmonii między spokojem natury a bliskością Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podgórna

Niedoradz,lubuskie

659 900 zł96 m² 6 840,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kancelaria Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż parterowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 96,47m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pionki

Pionki,mazowieckie

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący , 4 pokojowy z dużym ogrodem w urokliwym miejscu nieopodal Stawu Górnego w miejscowości Działki Suskowolskie. Dom 1 piętrowy z tarasem, podpiwniczony. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 170 000 zł105 m² 11 134,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Emmerson prezentuje: nową inwestycję deweloperską na południu Krakowa - domy w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej architekturze, w pełni energooszczędne. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 059 000 zł140 m² 7 550,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

!Bliźniak w Tyńcu Małym!/duży ogród/bielany/ślęza/bez pcc został tylko jeden! Możliwość wykończenia pod klucz ( 2 miesiące)w cenie 1 300 000 zł Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tyczyn,podkarpackie

599 000 zł144 m² 4 157,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, budowany na podstawie projektu "dom w Arletach 2". Zlokalizowany w Tyczynie na działce o powierzchni 8,09 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

3 800 000 zł321 m² 11 832,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 109 528 zł127 m² 8 736,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:43 m²

Na sprzedaż ostatnie dwa domy w zabudowie szeregowej położone na wrocławskim Jagodnie. Nowe osiedle domów szeregowych w niskiej zabudowie, wokół pełna infrastruktura: sklepy, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Teligi

Opole,opolskie

960 000 zł149 m² 6 463,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup bez podatku i prowizji! Przedstawiam ofertę bliźniaków położonych w Opolu przy ul. Teligi. Kameralna zabudowa czterech budynków w otoczeniu domów jednorodzinnych, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 690 000 zł188 m² 8 989,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Avenue Estate prezentuje dom wolnostojący z pięknym ogrodem. Klasyczna bryła budynku o powierzchni użytkowej ok 170 m2 uroczo zatopiona w zieleni, na działce o pow.1250 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niedomice

Niedomice,małopolskie

109 000 zł45 m² 2 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ciekawa alternatywa dla mieszkania w bloku. Niedomice oddalone są od granic Tarnowa o zaledwie dziesięć kilometrów, bez problemu dotrzesz do niego jadąc dobrej jakości drogą wojewódzką nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

950 000 zł290 m² 3 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Energooszczędny dom z charakterem - Radomierzyce Pełna niezależność, komfort przez cały rok i gotowość do zamieszkania od zaraz - ten dom to połączenie funkcjonalności i nowoczesnych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij