dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2 przy ul. Warneńczyka na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 599 000 zł230 m² 6 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Przestronny Piękny Dom ok. 235m2. Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom o powierzchni ok. 235m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, usytuowany w cichej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Turka,lubelskie

1 289 685 zł127 m² 10 155 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na osiedlu Borek w Turce. Dom o powierzchni całkowitej 247,40 m2 zapewnia wyjątkową przestrzeń dla całej rodziny. Budynek usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Borek

Nowy Borek,podkarpackie

450 000 zł120 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 400 m²

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Drewniany dom z podpiwniczeniem oraz przestronnym budynkiem gospodarczym, usytuowany na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 225 000 zł125 m² 9 838,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W dobrej - położony na zorganizowanym osiedlu domów jednorodzinnych. Wybudowany wg. Indywidualnego projektu. Parterowy dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozły

Kozły,wielkopolskie

550 000 zł96 m² 5 750,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowobudowane domy w zabudowie bliźniaczej położone w pięknej, spokojnej okolicy , dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sądecka

Jasień,małopolskie

350 000 zł257 m² 1 548,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 257 m , położony w miejscowości Jasień, gmina Brzesko, woj. małopolskie. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikołajki Pomorskie

Mikołajki Pomorskie,pomorskie

940 000 zł140 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Szukasz idealnego domu, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Mikołajkach Pomorskich ul. Leśna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

958 900 zł120 m² 7 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 nowoczesnego bliźniaka o powierzchni ok. 111 m + poddasze do aranżacji (~70 m) na działce ok 530m2,. w zielonej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł190 m² 8 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Połowa nowoczesnego bliźniaka o powierzchni całkowitej 190 m (168 m powierzchni użytkowej), położona na działce o powierzchni 398 m , zlokalizowana jest w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,małopolskie

720 000 zł169 m² 4 260,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 698 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom z ogrodem, starą stodołą oraz garażem. Powierzchnia całkowita 169 m , powierzchni użytkowej 121 m (parter 63,58 m , 57,42 m poddasze) dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Knyki,zachodniopomorskie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Urokliwe siedlisko na sprzedaż - cisza, natura i wyjątkowy klimat! Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Knyki, gm. Barwice, w sercu natury, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Husynne

Husynne,lubelskie

495 000 zł90 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 433 m²

Szukasz miejsca, które zapewni Ci ciszę, kontakt z naturą i komfort całorocznego wypoczynku? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż oferujemy dom usytuowany na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

699 000 zł102 m² 6 840,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

0% prowizji kupujący nie płaci podatku pcc oferta promocyjna! Cena regularna: 724 000 pln Cena promocyjna : 699 000 pln Osiedle Zielone Wzgórze - zielona dzielnica domów jednorodzinnych. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Opole

Nowe Opole,mazowieckie

1 240 000 zł250 m² 4 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:992 m²

Szukasz wyjątkowego, rodzinnego Domu w urokliwej okolicy? Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu w cichej i spokojnej okolicy w Nowym Opolu, otoczonej zielenią. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł152 m² 7 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację. Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o pow.ok.152 m 2- Nowoczesna Bryła budynku i elegancja w jednym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Huta

Stara Huta,pomorskie

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 698 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką i stawem - Stara Huta Na sprzedaż stylowy dom wolnostojący o powierzchni 250 m , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Librantowa

Librantowa,małopolskie

585 000 zł121 m² 4 834,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro klimczak Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nieruchomość o powierzchni użytkowej 109 m, która znajduje się w miejscowości Librantowa koło Nowego Sącza. Segment mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł130 m² 9 798,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Ostatni nowy dom urządzony pod klucz na osiedlu zacisze polna! Dom na nowym kameralnym Osiedlu "zacisze Polna" przy ul.Polnej w Cybulicach Małych 15 minut drogi za Łomiankami w otulinie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilczyn,wielkopolskie

620 000 zł170 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom który na siebie zarabia! Główne zalety nieruchomości: własny dochód - W podwórzu znajduje się budynek wynajmowany pod działalność gospodarczą przynoszący stały dochód Położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Sobienie-Jeziory,mazowieckie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jeśli szukacie Państwo domu w cenie mieszkania - to ogłoszenie jest dla Państwa. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Osiedle Wierzbowe

Jodłów,lubuskie

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kancelaria Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy położony na spokojnym i zielonym Osiedlu Wierzbowym w malowniczej miejscowości Jodłów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Siedlce,mazowieckie

465 000 zł88 m² 5 278,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom przy ulicy Dzieci Zamojszczyzny 27, siedlce powierzchnia użytkowa domu - 88,09 m2 działka ogrodzona 415 m2 drewniany budynek gospodarczy możliwość zaadoptowania pod dwa mieszkania Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

1 350 000 zł230 m² 5 877,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Dom na dużej działce w Łodzi ul. Rojna | 229 m + poddasze gospodarcze | Garaż dwustanowiskowy | Działka 1734 m Jeśli szukasz przestronnego domu w Łodzi, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tartak Brzózki

Tartak Brzózki,mazowieckie

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Przedstawiamy wolnostojący Dom na działce 4600 m2 Dom do zamieszkania, przestronny, słoneczny, w atrakcyjnej lokalizacji. - ganek - ok. 4m2 - pomieszczenie gospodarcze - ok.10 m2 - kotłownia - ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

982 433 zł90 m² 10 891,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dni otwarte 19.07 | Kup dom taniej! Skorzystaj z większych rabatów! Można oglądać! Umów się na prezentacje. Najważniejsze atuty tego domu: dobrze doświetlony dom - trójstronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym Centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 90m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

1 054 888 zł91 m² 11 592,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc2%. Podana cena jest ceną brutto. Nowe mieszkanie W stanie deweloperskim, wysoki standard/ pompa ciepła, fotowoltaika, dachówka ceramiczna Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagorzyce

Zagorzyce,podkarpackie

470 000 zł130 m² 3 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 130 m, położony na dużej 29 arowej działce w spokojnej okolicy w Zagorzycach. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy. Dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżązna

Dzierżązna,łódzkie

2 520 000 zł285 m² 8 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 688 m²

Luksusowa posiadłość położona w Dzierżąznej, koło Sokolnik , 15 min od Łodzi Na działce o powierzchni 3688 m2 znajduje się pięknie wykończony dom z imponującym ogrodem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brójce

Brójce,lubuskie

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:567 m²

Przestronny, duży dom Z oddzielnym mieszkaniem W pobliżu świebodzina - brójce! Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, duży dom w pobliżu Świebodzina w miejscowości Brójce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

690 000 zł138 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 119 m2, w stanie deweloperskim, zlokalizowany w zacisznej części Gorzycy. Jest to bardzo funkcjonalny projekt domu z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Parsów

Parsów,zachodniopomorskie

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:703 m²

Szukasz domu z duszą i historią? Ta nieruchomość w malowniczej miejscowości Parsów to prawdziwa perełka dla miłośników wiejskiego klimatu i unikatowej architektury! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

355 000 zł85 m² 4 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Dom połowa bliźniaka położony w górnej spokojnej części Bielawy w bliskiej odległości od Jeziora Bielawskiego oraz gór lokalizacja nieruchomości widok z drona powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starzyńskiego

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł220 m² 6 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Skotniki ul. Starzyńskiego Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia użytkowa: 120m2 Powierzchni całkowita: 220m2 Liczba pokoi: - salon, 3 sypialnie, cena: 1 499 000 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sławoszynko

Sławoszynko,pomorskie

1 500 000 zł140 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z 4 mieszkaniami 2 km od morza, sławoszynko Na sprzedaż działka nr 651 o powierzchni 800 m , z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Idealna nieruchomość pod inwestycję. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Umów się na prezentację, podpisz umowę a otrzymasz instalację fotowoltaiczną również z panelami zewnętrznymi w cenie domu! oferta od dewelopera, bez prowizji dla biura I bez pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

950 000 zł310 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Dom na sprzedaż, ul. Janiny Porazińskiej, abramowice, lublin Na sprzedaż dom o powierzchni ok 310m2 w Lublinie przy ulicy Janiny Porazińskiej , ulokowany jest na zadbanej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morcinka

Piaseczno,mazowieckie

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ten dwupoziomowy dom to esencja solidności i ponadczasowego stylu. Zbudowany z ceramicznych pustaków Porotherm, wykończony antyalergicznym tynkiem strukturalnym i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dla biura nieruchomości! alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesne domy, położone w miejscowości Bodzanów, na południe od drogi krajowej 94. Duże, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 320 000 zł209 m² 11 088,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Obsługujemy inwestycje jak wyłączny agent sprzedaży. Inwestycja składająca się z trzech domów o nowoczesnej bryle, która charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach