dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kowalków-Kolonia

Kowalków-Kolonia,mazowieckie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Urokliwa nieruchomość z potencjałem dom z 1940 r. na dużej działce budowlanej 2000 m blisko lasu i rzeki iłżankina sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poniatowskiego

Rabka-Zdrój,małopolskie

3 600 000 zł750 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: gwarnie; w pobliżu: bloki; rozkład: droga asfaltowa; standard mieszkania: taras; do sprzedania atrakcyjny teren inwestycyjny w Rabce -zdrój .teren znajduje sie w scisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierzbowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł185 m² 8 062,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Mamy do zaoferowania dom bliźniak położony w pięknej okolicy, otoczony jeziorem oraz lasem, znajdujący się w Olsztynie przy ul. Wierzbowej (osiedle Likusy). Do domu przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

750 000 zł126 m² 5 955,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnych energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej w Olecku przy ulicy Łąkowej w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Lega oraz terenów wypoczynkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 100 000 zł173 m² 6 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom, bliźniak ok.170m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.170 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 290 000 zł316 m² 13 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:923 m²

Blisko Szkoły Amerykańskiej || Blisko Ogrodu Botanicznego || garaż na 2 auta || 6 metrowe okna || Las Kabacki Absolutnie nietuzinkowy, wolnostojący dom położony przy samym Lesie kabackim. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szanieckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 029 500 zł125 m² 16 236 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy położony na ulic Szanieckiego we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca wyjątkowym anturażem oddzielającym ją od innych nieruchomości. Najważniejsze informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

790 000 zł142 m² 7 053,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Łuskowo, bezpośrednio nad rzeką Dziwna (15km od Dziwnowa): - jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem - pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Głowno,łódzkie

1 499 000 zł181 m² 8 280,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 789 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w miejscowości Głowno (województwo łódzkie, powiat zgierski) przy ulicy Granicznej, w cichej i spokojnej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beskidzka

Targanice,małopolskie

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż - Targanice, ul. Beskidzka, blisko Kocierza, czarnego Gronia i Paśnika idealna inwestycja w sercu Beskidów Marzysz o własnym domu w malowniczej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bartoszyce

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

740 000 zł272 m² 2 716,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, energooszczędny, położony przy prywatnym lesie o pow. 3,45h (istnieje możliwość dokupienia) znajdujący się w granicach Bartoszyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wywła

Wywła,świętokrzyskie

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego na dużej 31 arowej działce w miejscowości Wywła na pograniczu województwa świętokrzyskiego i śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 150 000 zł143 m² 8 021 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kurowice

Kurowice,łódzkie

685 000 zł102 m² 6 715,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej przy ul. Wrzosowej w Kurowicach. Perfekcyjna jakość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Wielkie

Strzelce Wielkie,łódzkie

1 679 000 zł175 m² 9 594,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:25 500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości: dom jednorodzinny zabudowany na działce o powierzchni 25500 m kw szerokości 75 metrów. Oznaczenie działki w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyby

Chyby,wielkopolskie

6 495 000 zł800 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 006 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Czaple,pomorskie

815 000 zł121 m² 6 735,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na przedmieściach Gdańska, w miejscowości Czaple. Czaple to malownicza miejscowość położona w sąsiedztwie dzielnicy Gdańsk Kokoszki. To połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chorzelów

Chorzelów,podkarpackie

270 000 zł58 m² 4 639,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Tę nieruchomość polecamy osobom, które docenią przestronną działkę, z wszystkimi mediami, nieco odosobnioną, której roślinność jest absolutnie nietuzinkowa i posiada projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 195 000 zł142 m² 8 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.143 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 880m2. budynek 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 230 000 zł135 m² 9 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Duża działka! Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 135 m2 posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 700 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 419 000 zł120 m² 11 781,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 m²

Sprzedaż | 1 419 000 zł | 120,44 m2 | segment skrajny | 4 pokoje | Wiejska | mysiadło/józefosław Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni 120,44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Prawdowo

Prawdowo,warmińsko-mazurskie

743 812 zł71 m² 10 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:449 m²

Mam przyjemność przedstawić II Etap domów w sercu Warmii i Mazur, w Mikołajkach. Niewątpliwie jedną z największych zalet domów jest wyjątkowa okolica, która sprzyja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 098 900 zł137 m² 8 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Przedsprzedaż nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Rozpoczęcie budowy jeszcze w tym roku! Dom o pow. ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszka Czarnego

Kraków,małopolskie

1 349 000 zł411 m² 3 282,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:443 m²

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący na 4,43-arowej działce znajdujący się w ścisłym centrum dzielnicy Wzgórz Krzesławickich tj. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 089 900 zł130 m² 8 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. lokal 2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130m, posadowiony na pięknej, działce ok. 440m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Lublewo Gdańskie,pomorskie

1 350 000 zł157 m² 8 598,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący w świetnej lokalizacji! Powierzchnia całkowita domu to 157 m2, użytkowa 144,40 m2, działka 500 m2. Trzy sypialnie i taras na piętrze, natomiast Parter to salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kocanki

Przylep,zachodniopomorskie

1 095 000 zł120 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Klasa premium - Jedyny taki dom! obniżka ceny : 1.095.000,00 złotych brutto (klient zwolniony z opłaty PCC) Powierzchnia: 120 m2 (po posadzce 150 m2 ) Dom powstał w Przylepie ( Mierzyn ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 889 000 zł204 m² 9 259,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Komfortowy dom dla Rodziny Jeśli szukasz solidnego, dobrze zaprojektowanego, ponadczasowego domu z ogrodem jak z bajki i przestrzenią dla całej rodziny - to miejsce Cię zachwyci. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

849 999 zł145 m² 5 862,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja! nowe domy na maj 2025 rok Istnieje możliwość wpłaty tylko 1% wartości domu a resztę środków do lipca/sierpnia 2025 roku! Prezentacje domów odbywają się codziennie w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł197 m² 6 593,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego miejsca. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 800 0m 2 z własnym stawem, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł155 m² 6 445,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowe osiedle domów jednorodzinnych w Łochowie pod Bydgoszczą jest prawdziwym klejnotem wśród miejskich planów architektonicznych. Zaprojektowane z myślą o komforcie i harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż piękny dom parterowy otoczony zielenią o powierzchni ok 167m2. Dom położony jest na działce o powierzchni 10a , która wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

799 000 zł369 m² 2 165,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Dom wolnostojący w Prądocinie, gmina Nowa Wieś Wielka. W pobliżu Jeziora Jezuiteckiego , na terenie Puszczy Bydgoskiej. Zaledwie 15 km od Bydgoszczy. To idealna oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł196 m² 5 051,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

196m2 / 5 pokoi + 35m2 taras + garaż/ prowizja 0%! Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni 196m2 w Łagiewnikach. Jest to ekologiczny dom z 2007 r posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

779 900 zł129 m² 6 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce ok. 520 m2. Rozkład domu : - Wiatrołap 3,5m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Małoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł84 m² 8 949 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Mam na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce 1040m2. Częściowo wyremontowany: dach, elewacja, łazienka, przyłącza. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Czaple,pomorskie

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim w budynku dwulokalowym w Czaplach! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

459 000 zł120 m² 3 835,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Tylko u nas! Przedstawiam do sprzedaży lokal mieszkalny usytuowany na parterze w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem. Nieruchomość o powierzchni 119,67m2 wybudowana została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 990 000 zł204 m² 9 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 204m2. Przedstawiamy bardzo ładny dom w stanie deweloperskim plus o powierzchni całkowitej ok. 204m2, usytuowany w pięknej, zielonej okolicy, na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Grodziska

Wólka Grodziska,mazowieckie

990 000 zł148 m² 6 671 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 148 m2, usytuowany na malowniczej, bardzo ładnej działce o powierzchni około 600 m2. Ten przestronny dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł121 m² 13 140,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom pełen designu I zieleni | skrajny szereg | 2 miejsca postojowe| piękny zadbany ogród | taras | ekonomiczny | wojszyce | dom dla rodziny lub pary | zielona okolica Na sprzedaż piękny, nowy dom.